Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukė

aha munyte tikrai tave supratome tongue.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
munytės visai nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 09 26, 18:23)
munytės visai nesimato  g.gif


aha usikase po rudeniniais lapais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labutis visoms, thumbup.gif aha uzsikasiau po lapais.Nieko pas mane gero-darbas,namai,vaikai,vienokie kitokie reikalai.Smagu jus cia matyt thumbup.gif
Atsakyti
munyte, tu tik pamislyk: vaikai namai, darbai - kas gali būti geresnio tongue.gif na dar vyras tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės,senai nebesilankiau...Rūpesčiai,šlubuojančios sveikatos cry.gif
Rašiau,kad labai bijau eilinio mažosios patikrinimo pas visus gydytojus-neveltui.Nauja mūsų bėda-mažoji beveik visai kurčia cry.gif Kairės ausytės nervai visai negyvi,o dešinė ausytė girdi tik 100 decibelų garsą.Toks garsas būna per roko koncertus.Dabar bandau ieškoti nors kokios išeities,kad nors kiek galėtų mano zuikis girdėti.Jai tinka tik skaitmeninis klausos aparatas.Jo kaina nuo 2000 Lt. cry.gif Linksma kaip niekada...Nusiraminimas-galima pirkti išsimokėtinai.Tad iš bėdų neišplaukiam.Tačiau tikiu,kad toliau gerės reikalai,nes kartais toks jausmas apima,kad blogiau būti nebegali mirksiukas.gif
Už lango tokia graži saulytė šviečia:super
Atsakyti
Labas Mažuliuk1,
taip senai tave begirdėjom, jau žadėjau skambinti ir klausti, kaip jūs ten gyvenat smile.gif 4u.gif .
Tikėk, kad vis tiek kada nors ir į tavo kiemą ateis šventė. Nu juk negali visada būti tik blogai... 4u.gif O be to juk mes jau esam išmokusios džiaugtis ir labai labai mažais dalykėliais mirksiukas.gif . Stiprybės smile.gif
Atsakyti
Mazuliuk, viskas susitvarkys, teriekia priimti situaciją tokia, kokia ji yra...svarbu žinoti kas...o visa kita susitvarko..stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažuliukas1 @ 2005 10 01, 12:55)
Tačiau tikiu,kad toliau gerės reikalai,nes kartais toks jausmas apima,kad blogiau būti nebegali mirksiukas.gif


Mažuliukas1, sunkiausiai būna kai tik išgirsti apie "dar vieną" sveikatos trūkumą. Su laiku susitaikome ir išmokstame su tuo gyventi. Tada tie "trūkumai" mums tampa norma. Tačiau viltis, kad pagėrės, susitvarkys, ir net, kad vaikutis pasveiks - nepalieka mus per visą gyvenimą. O bent jau manyje viltis "pagimdo" norą kovoti gun_smilie.gif už savo vaiką, jo sveikatą ir ateitį. Linkiu tau neprarasti viltį. Juk žinai, kad viską atlaikysi. 4u.gif
Atsakyti
gyvenimas zinksniuoja i prieki teigdamas siurprizus ivairius, mes tik esame siurprizu priemejai, aisku malonaiu gyvent kada ju yra daugiau maloniu, bet gi mes esame zmones ir sugebame ir skausma iveikt tikedami kad rytojaus siurprizas bus giiedras ir malonus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
galų gale radau laiko prisėsti prie kompo.Dėkui už supratimą smile.gif Lakstome po gydytojus,bandom gauti kompensuojąmą klausos aparatą,tvarkomės invalidumą.Siaubas kokius kelius reikia praeiti doh.gif Mažoji svirduliuoja gyvenimo keliu,o aš bėgu iš paskos tongue.gif Kartais pagalvoju-o ką aš veikčiau,jei vaikas būtų sveikas...Ko gero nežinau,jau įpratau gyventi ištisiniuose rūpesčiuose.
Vilties aš niekada neprarandu mirksiukas.gif Susitvarkyti nieks nesusitvarkys,svarbu,kad neblogėtų.Gausim mes tą aparatėjį-gal ką nors girdėsim ir gyventi bus linksmiau thumbup.gif Žodžiu,kaip Munytė sakė"užsiknisau po lapais",bet pamažu išsiknisinėju drinks_cheers.gif
Džiugių jums akimirkų ir iki. wub.gif
Atsakyti
Taip,geresnis rytojus išaušo thumbup.gif Per dukrelės gyvenimo metus tik antrą kartą iš gydytojų išgirdau,kad mažei gerai veikia organas.Tai mūsų akytės thumbup.gif Dukružė mato gerai,akių dugnas nepakitęs:super
Apsiverkiau iš džiaugsmo gyd.kabinete.Tai buvo ketvirtadienį...Dabar ji sirguliuoja-sloga,kosulys.Vėl baimė-kad tik vėl kokio plaučių uždegimo nebųtų...
Tai tiek žynių.
Atsakyti