Įkraunama...
Įkraunama...

Čičinsko kepsniai

Vakar kepiau - labai skanus gavosi! Tikrai verta pasiterlioti! essen.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 09 11, 22:09)
AŠ SIŪLAU TOKĮ RECEPTĄ JIS LABAI PAPRASTAS, BET IRGI LABAI SKANUS:
4u.gif
  DEŠRELĖS VARŠKĖS TEŠLOJE
[U]TEŠLAI[B]
PAKELIS VARŠKĖS,
1 - 2 KIAUŠINIAI,
MILTAI , DRUSKA,
TRUPUTĖLIS SODOS
VARŠKE SU SODA SUMAISOME, O TADA DEDAME KITUS PRODUKTUS IR MINKOMA, KAD BUTU GALIMA KOCIOTI

  AS DESRELES PERPJAUNU PER PUSE IR ISUKU I TESLOS JUOSTELES IR ANT MAZOS UGNIES APKEPU
VALGOMA SU POMIDORU PADAZU, DARZOVEMIS TIKRAI LABAI SKANU
PABANDYKIT
blush2.gif


mes jas vadinam netikrais čičinskais, net nžn kodėl blush2.gif
kažkada senai su pussesere juos gaminom ir kai iš jos vėl šį receptą gavau nei viena nebeprisiminėm kiek aliejaus reikia keptuvėn. Jai rodos kad jas beveik virt aliejuj reikia, o man rods kad ne.
O kiek jūs aliejaus dedat? rytoj žadu juos gamint tai noris kad pavyktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2007 11 30, 19:33)
mes jas vadinam netikrais čičinskais, net nžn kodėl  blush2.gif
kažkada senai su pussesere juos gaminom ir kai iš jos vėl šį receptą gavau nei viena nebeprisiminėm kiek aliejaus reikia keptuvėn. Jai rodos kad jas beveik virt aliejuj reikia, o man rods kad ne.
O kiek jūs aliejaus dedat? rytoj žadu juos gamint tai noris kad pavyktų  ax.gif

pagal mane jie turi virt keptuvei blush2.gif o šeip jau daug kartu isitikinau kad ipilus i keptuve daug alejaus irgi neblogai gaunasi ir mažiau alejaus sunaudojama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 11 30, 22:46)
pagal mane jie turi virt keptuvei blush2.gif o šeip jau daug kartu isitikinau kad ipilus i keptuve daug alejaus irgi neblogai gaunasi ir mažiau alejaus sunaudojama ax.gif


dėkui. Bandysim rytoj ax.gif
va dar pastebėjau kad maniškiam recepte yra įrašytą daugiau miltų ir dar vandens..tai dabar mastau kaip man čia kas gausis.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2007 11 30, 20:33)
mes jas vadinam netikrais čičinskais, net nžn kodėl  blush2.gif
kažkada senai su pussesere juos gaminom ir kai iš jos vėl šį receptą gavau nei viena nebeprisiminėm kiek aliejaus reikia keptuvėn. Jai rodos kad jas beveik virt aliejuj reikia, o man rods kad ne.
O kiek jūs aliejaus dedat? rytoj žadu juos gamint tai noris kad pavyktų  ax.gif

as apkepu ant silp[nos ugnies ir aliejaus nedaug reikia, as ju neverdu aliejuje, tik apkepu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 01 16, 21:14)
as apkepu ant silp[nos ugnies ir aliejaus nedaug reikia, as ju neverdu aliejuje, tik apkepu bigsmile.gif


aš dabar taipogi taip darau.. visiem labai patinka ir mielai šlmaščia, ypač jei dar ir salotų prie jų pagaminu 4u.gif
Atsakyti
Tikri cicinskai verdami aliejuje ir dedamas faršas, su desrelem, mes vadinam tinginiu cicinskais ax.gif Ir vis tik skaniausi budavo Panevezyje Cicinsko kavineje senais laikais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 09 11, 22:09)
AŠ SIŪLAU TOKĮ RECEPTĄ JIS LABAI PAPRASTAS, BET IRGI LABAI SKANUS:
4u.gif
  DEŠRELĖS VARŠKĖS TEŠLOJE
[U]TEŠLAI[B]
PAKELIS VARŠKĖS,
1 - 2 KIAUŠINIAI,
MILTAI , DRUSKA,
TRUPUTĖLIS SODOS
VARŠKE SU SODA SUMAISOME, O TADA DEDAME KITUS PRODUKTUS IR MINKOMA, KAD BUTU GALIMA KOCIOTI

  AS DESRELES PERPJAUNU PER PUSE IR ISUKU I TESLOS JUOSTELES IR ANT MAZOS UGNIES APKEPU
VALGOMA SU POMIDORU PADAZU, DARZOVEMIS TIKRAI LABAI SKANU
PABANDYKIT
blush2.gif

as juos siandien gaminsiu vyras jau labai ju isinorejo thumbup.gif
ir bus kaip skanu
Atsakyti
o ta varškė kur pakiukuose būna, tokia šlapesnė nei maišeliuos, jin tinka čičinskam ar nelabai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 09 11, 22:09)
AŠ SIŪLAU TOKĮ RECEPTĄ JIS LABAI PAPRASTAS, BET IRGI LABAI SKANUS:
4u.gif
  DEŠRELĖS VARŠKĖS TEŠLOJE
[U]TEŠLAI[B]
PAKELIS VARŠKĖS,
1 - 2 KIAUŠINIAI,
MILTAI , DRUSKA,
TRUPUTĖLIS SODOS
VARŠKE SU SODA SUMAISOME, O TADA DEDAME KITUS PRODUKTUS IR MINKOMA, KAD BUTU GALIMA KOCIOTI

  AS DESRELES PERPJAUNU PER PUSE IR ISUKU I TESLOS JUOSTELES IR ANT MAZOS UGNIES APKEPU
VALGOMA SU POMIDORU PADAZU, DARZOVEMIS TIKRAI LABAI SKANU
PABANDYKIT
blush2.gif


Šiandien gaminau,tikrai labai skanu,ir paprasta thumbup.gif valgem su darzovem. wub.gif
Atsakyti
As siandien dariau pagal si recepta.Tikrai ,kad skanu tik dar pasidariau padaziuka prie ju thumbup.gif

Tešla:

500 g. bulvių,

1 kiaušinis,

1 v.š. bulvių krakmolo,

miltų, tešlai užminkyti.

Įdarui: faršo ( jautienos-veršienos faršas, svogūnas, 1skiltelė česnako, mairūno, druskos, pipitų, kiaušinis)



Sumalus virtas bulves, įmušus kiaušinį, įpilus krakmolą, miltus suminkome tešlą.

Iškočiojame tešlą ir supjaustome.

Faršą įvyniojame į tešlos juostelę.

Suformuotus kepsnius kepame ar verdame aliejuje.

Patiekiame su pomidorų padažu ir marinuotais svogūnais.

Gaminau is cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 23 sausio 2008 - 16:55
QUOTE(kriziukas @ 2007 09 11, 14:04)
na aš irgi juos darau, kai netingiu, nes laiko užima daug... doh.gif

išverdu bulves, sugrūdu jas, įberiu druskytės, pora kiaušinių, trupučiuką krakmolo galima įdėti, ir po to miltai, kad tešlą galėtum iškočioti, bet žiūrėt reikia, kad ne per kieta būtų. iškočioju tokį blyną, supjaustau juostelėm, paimu faršo gabaliuką, na tokią kaip dešrelę suformuoju, ir apvynioju juostele bulvine. Kepu įkaitintame aliejuje, nors geriausiai išverda taukvirėj. Tada į pomidorų padažą pripjaustau šviežių svogūnų laiškų ir skanaus essen.gif man patinka, nors kalorijų ir daug, tačiau retkarčiais galima. ax.gif  šį receptą gavai iš vienos virėjos, ji beje, iš Panevėžio, nes tai tų kraštų patiekalas smile.gif

Labai idomu,reiks pabandyti blush2.gif
Atsakyti