Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mesti rūkyti?

gerai toms,kurios turi valios nustojusios maitinti atsilaikyt sitam bjauriam iprociui man nepavyko doh.gif
Atsakyti
Tikrai pavydziu, kurios turi valią šio įpročio atsisakyti. Bandžiau ir aš kelis kartus mesti, ilgiausiai buvau ištvėrusi gal kokį mėnesį, o po to ir vėl blush2.gif Turiu valios dietintis, galiu badauti, bet rūkyti atsisakyti nigaliu cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 04 27, 10:05)
Tikrai pavydziu, kurios turi valią šio įpročio atsisakyti. Bandžiau ir aš kelis kartus mesti, ilgiausiai buvau ištvėrusi gal kokį mėnesį, o po to ir vėl blush2.gif Turiu valios dietintis, galiu badauti, bet rūkyti atsisakyti nigaliu cry.gif  cry.gif  cry.gif

O AŠ KAIP TIK ATVIRKŠČIAI.....NERŪKAU JAU KOKIŲ 10 METŲ biggrin.gif biggrin.gif (TAM ĮTAKOS TURĖJO MANO DU NĖŠTUMAI),BET KUR GAUTI TOS VALIOS DIETOMS......,BADAVIMUI......KUR???? cry.gif cry.gif
Atsakyti
merginos jei norit mesti rukyt , Kaliningrade yra vaistineje geru tableciu ,jei kas vaziuoja uzsisakykit, tik pavadinima neatsimenu. Mano jau 3 pazistami mete nuo tu tabkeciu ir gan langvai. O gidejau vokeciai buvo nusipirke tai visas kaimas mete rukyt smile.gif
Atsakyti
Pagal save zinau: rukyti geriau isvis nepradet. O jei jau taip atsitiko, tai mesti gali padeti du variantai: 1. nestumas, nors daugelis tik pagimde vel puola prie cigaretes 2. liga arba mano atveju avarija. Kai ilga laika bloga buna, nera sveikatos net kvepuoti normaliai, apie rukyma net pagalvot nesinori.
Neberukau jau ketvirti metai blink.gif Net paciai keista... g.gif Bet per kiekviena pabuvima bare, ar siaip baliuje visa laika viena mintis galvoje: gal parukyti? Juk visi aplink ruko! Tik viena ir viskas. doh.gif Taip begalvojant jau ir balius baigiasi ir namo eiti laikas ateina blush2.gif
Dabar stabdo ir dar vienas dalykas. Kai rukiau laabai daznai budavo "paxmelas nuo rukymo". Vat ta biesa tai gerai atsimenu. doh.gif Feeee... Nezinau kiek dar istversiu, bet dar 5 menesius tai tikrai ax.gif ...
Atsakyti
Cia, kaip berds patarlej sakoma ''rukyti mesti lengva, bet, kaip vel nepradeti" biggrin.gif Siuo metu irgi esu tarp metanciuju gretu, jau nerukau truputi virs menesio thumbup.gif Siam zingsniui paskatino stiprus abstrukcinis bronchitas. Viskas butu kaip ir valio, bet....yra vienas bet...pries kelis metus del tos pacios priezasties buvau metusi pusei metu (ir zinoma nestumo laikotarpiu nerukiau), atrodytu, kokio velnio vel pradejau doh.gif Turbut del to, kad priklausomybe lieka gal ne visam gyvenimui, bet tikrai ilgam verysad.gif Tai ir dabar nesitikiu pati ir aplinkiniam nesidziaugiu, kad jau meciau, tiesiog sakau siuo metu bandau mesti mirksiukas.gif
Atsakyti
nerukau, nuo to momento, kai suzinojau, kad nestuke.gif .
bet as noriu (ir netgi labai noriu) ir laukiu to momento, kai galesiu uztraukt dumeli..Labi noreciau, kad tas noras dingtu ax.gif ax.gif
Atsakyti
kai suzhinojau, kad nestuke.gif meciau labai paprastai-sekancia diena ar fiziologishkai ar nznau psixologishkai net nuo kvapo eme pykint... taigis neshtumas lengvai praejo be rukalu... o va kai emiau maitint... situacija pasikeite-laukiau momento, kada baigsiu ir uztrauksiu dumeli wink.gif na ir kas-gyvenimas per trumpas, kad ce mastyt "kaip mest rukyt..." ash dabar rukau mazhiau-nznau gal poreikis zheurei sumazhejo, bet va kai rukau-kaifuoju-nu nors del poros dalyku galiu pakaifuot? ar gyvent vien saves suvarzymais? tipo vezys, ligos ir pan? aj, eina zhmogus gatve, nukrenta plytgalys ir amen...na ir? ir prie ko ce rukymas?... wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Rūkyti pradėjau gana vėlai - 24 metų, kai jau pirma dukra buvo paauginta. Rūkiau 6 metus. Paskutinius pora metų sakyčiau daug - po pakelį, o kartais ir pusantro pakelio per dieną. Svarbiausia, kad visai nenorėjau mesti ir visada sakydavau, kad rūkau ir rūkysiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif. Bet va, netikėtai pastojau ir supratau, kad turiu mesti rūkyti ir kuo greičiau. Taigi, bandžiau mažinti cigarečių skaičių per dieną, bet po savaitės supratau, kad šitas metimo būdas man netinka schmoll.gif, nes rūkyti vis tiek be proto norėjau cry.gif. Pavydėjau visoms, kurias per nėštumą pykina, kurias erzina kvapai, o ypač tabako kvapas. Tada nusipirkau Nicorette pleistro ir penkias dienas sąžiningai klijavau ant šlaunies. Noras rūkyti nelabai sumažėjo, bet psichologiškai nusiteikti nerūkyti tikrai buvo lengviau. Tas dienas nesurūkiau nė vienos cigaretės, o po to jau ir be pleistro nerūkiau thumbup.gif. Tiesa, dar kokią savaitę buvau šiek tiek piktesnė ir irzlesnė + daugiau valgiau sad.gif , bet po to viskas susinormalizavo - net nesitikėjau, kad bus taip lengva blink.gif. Beje, labai padėjo vyras, kuris tas 2 savaites irgi nerūkė, bet po to palūžo ir rūko po šiai dienai doh.gif. O aš vis dar nerūkau (maitinu) ir labai tikiuosi, kad daugiau nerūkysiu, nes kito nėštumo gali ir nebebūti laugh.gif.
Atsakyti
kaip jums gerai ir aš norėčiau mesti, bet tai atrodo sunku psichologiškai, kelis kartus bandžiau, atrodo neįmanoma, irzlumas, dar daugiau norisi rūkyti. Nusipirkau knygą, gal padės. Gėda ir maitinu ir ruuuuuuukau.
Atsakyti
Rukiau 14 metu.Pirmiausiai Reikia nusiteikt psihologiskai pries cigaretes ( ju zala , kiek kainuoja per menesi , ka galetum uz siuos pinigus nusipirkti , trukumas energijos{ deguonis mums kaip automobiliui degalai.} g.gif
Atsakyti
Rukiau 14 metu.Pirmiausiai Reikia nusiteikt psihologiskai pries cigaretes ( ju zala , kiek kainuoja per menesi , ka galetum uz siuos pinigus nusipirkti , trukumas energijos{ deguonis mums kaip automobiliui degalai.} g.gif
Atsakyti