Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mesti rūkyti?

QUOTE(Lincija @ 2015 07 02, 15:01)
Kokiu būdu mesit? Knygą skaitysit, vaistus gersit ar tiesiog neberūkysit?


bandysiu tiesiog mazinti kol si paskutini pakeli baigsiu.Knyga man nepadejo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nevilniete @ 2015 07 02, 15:56)
bandysiu tiesiog mazinti kol si paskutini pakeli baigsiu.Knyga man nepadejo sad.gif


na va pasigirsiu nuo tos dienos kai nusprendziau surukiau vakarais po 1 cig pries miega,dar like dvi siam pakeli,tikiuosi pavyks kito jau nenusipirkti
Atsakyti
Jungiuosi į temą 4u.gif Mano rūkymo stažas 10 metu su pertraukomis, viena iš jų tai nėštumas ir pora metimų rukyti, buvo laikotarpiai kai visa savaitę surukau po kokia vieną tik vakarais , bet savaitgalį sueina ir pora pakelių , paskutiniuoju metu buvau pradėjusi traukti intensyviau, bandžiau kovoti su savimi pirkdama 0,1 g nikotino cigaretes tongue.gif tongue.gif Taip pat pastaruoju metu vis įtikinėjau save mesti rukyti ,skaičiau internete įvairius forumus , žmonių patirtis ir apie žalą sveikatai , nu atrodo motyvuoja ir daug pliusų matai nu bet .... Neseniai teko pabūvoti savo giminaičio laidotuvėse mirusio nuo plaučių vėžio , sukrėtė mane tai ir nukirto taip, kad nenoriu to nuodo daugiau sau į burną kišt nu niekaip . Nerūkau penkta dienelė, manau šį kartą esu apsisprendusi tvirtai , kiekvieną rytą atėjusi į darbą dar motyvuoju save įvairiais straipsniais internete apie sveikatos pagerėjimą metus rukyti . Tik viena bėdelė jau pastebima dabar , kad viskas laaaabai tapo skanu lotuliukas.gif ir dar labai norisi saldumynu , tikiuosi susitvarkysiu su tuo tongue.gif
Atsakyti

Galiu pasakyti koks yra vienas iš geriausių būdų mesti rūkyti :) Vienas mano draugas, kai pamatė kad jo brolis rūko - priėjo pasikalbėti.

 

Galvojate, kad jis jam atskaitė moralą apie tai kaip blogai yra rūkyti? Ne. Jis padarė protingiau. Paėmė 5 cigaretes ir pasakė: "dabar surūkysi visas 5 iš eilės". Kai tą padarė, po to daugiau niekad nebenorėjo rūkyti.

 

Kaip sakoma, pamažu prie visko priprantama ir mažais kiekiais žala ne taip stipriai jaučiasi. Bet kai pavarai pilnu tempu - klausimų nebekyla.

Atsakyti