Įkraunama...
Įkraunama...

Mano dvynukai

Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes smile.gif norejau paklausti..jei mano tetis is dvyniu ar man gali buti tikimybe kad turesiu dvynius?smile.gif as labai jau tikiuosi jog taip ir bus:D esu viena seimoje nei brolio nei seses tad noreciau kad nors mano vaikuciai nesijaustu vienisi:/ ax.gif wub.gif
Atsakyti
Reikia but didvyrei kad gyvenant su tokiu vyru ryžtis ketvirtan neštumui, tu tokia ir esi, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Laikykis,,stiprybes tau...
Atsakyti
Na sveikos mamytes mirksiukas.gif Ar siuo metu dar yra mamyciu, kurios jau turi ar nesioja dvynukus? g.gif As jau 8 men kaip nesioju du mazius angelelius, todel butu labai idomu suzinoti ir apie kitas dvynuku mamytes ax.gif 4u.gif
Atsakyti
jaucia pagarba tokiom stipriom moterim, galiu tik isivaizduot kokius priestaribgus jausmus tau reikia isgyvent, stiprybes tau belaukiant 4 leliuko gal busimo 4L?
Atsakyti
liudna istorija.kaip galima su tokiu vyru auginti 4 vaikus???kam juos dar gaminti(atsiprasau uz isisreiskima), bet cia mazochizmas...koks pavyzdys augant vaikasm zeimoje, kurioje vyrauja tokie santykiai tarp mamos ir tevo?nesuprantu nors nusaukit schmoll.gif
Atsakyti
stiprybes, kantrybes ir sveikatos.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
Papildyta:
wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(she_19 @ 2009 03 04, 13:29)
Na sveikos mamytes  mirksiukas.gif  Ar siuo metu dar yra mamyciu, kurios jau turi ar nesioja dvynukus? g.gif  As jau 8 men kaip nesioju du mazius angelelius, todel butu labai idomu suzinoti ir apie kitas dvynuku mamytes ax.gif  4u.gif

Sveikute smile.gif , as laukiu dvynuku, man dar tik 10savaiciu wink.gif
Atsakyti
Labas, pagaliau radau kažką kas irgi laukiasi dvynukų. Labai noriu pabendrauti ir pasidžiaugti tokia žinia.
Labai lauksiu kokių nors žinučių 4u.gif
Atsakyti
stiprybes,stiprybes ir dar karta stiprybes mirksiukas.gif
Atsakyti