Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas/tepliojimas vartojant kontraceptikus

Na taip, imanomas tas tepliojimas, kai pamirsau isgerti viena. bet man jis jau ilgai uzsitese, nervina net verysad.gif anksciau taip ilgai nesitesdavo.
Atsakyti
Vartoju kt apie pusmeti.o menesinės buna vos pora trejeta dienu,ir negausios.ar tai normalu? kaip jum buna? blush2.gif
Atsakyti
O taip, cia netgi labai normalu, kaip sakant, iprastas salutinis poveikis biggrin.gif Bet toks nepiktybinis smile.gif, kitom buna visai isnyksta. Man netgi nutraukus visai negausios ir trumpos liko, tik pora dienu 4u.gif
Atsakyti
Man irgi viskas supaprastėjo. Tik pirmą dieną kažkoks tmpimas yra. O paskui viskas ok.
Atsakyti
Anksčiau sirgdavau be KT 5 dienas normaliai. O dabar vartojant tabletes absoliučiai nesergu, tik 3 dienas patepa vos vos... Vartoju "JEANINE"
Atsakyti
Vartojau yarina, paskui pasitarusi su gydytoja pasikeičiau į kontraceptinį pleistrą. Va tada košmarai ir prasidėjo - gyvenime taip gausiai nekraujavau, maniau nukraujuosiu schmoll.gif dabar vėl gryžau prie seno ir viskas vėl čiki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2008 08 27, 14:39)
Anksčiau sirgdavau be KT 5 dienas normaliai. O dabar vartojant tabletes absoliučiai nesergu, tik 3 dienas patepa vos vos... Vartoju "JEANINE"

man ir lygiai taip pat, tik vartoja Yasminelle ax.gif
Atsakyti
pas mane tai tokios normalios bet i silpnumo puse apie 4dienas o poto ciut ciut tepliojimas 1diena. vartoju yarina
Atsakyti
KT geriu jau 9 menesius. Visada viskas būdavo gerai, jokių šalutinių poveikių, per pertrauką mm prasidėdavo 3 dieną, o 7 jau būdavo pasibaigusios. paskutinį kartą irgi taip buvo, tik pradėjus gerti naują pakuotę po poros dienų pradėjo teplioti.. geriu jau 5 tabletę ir vistiek nesiliauja g.gif niekad taip nebuvo..gal jau bėgt NT pirktis.. ar yra tikimybė, kad galiu būt pastojusi (visada geriu tuo pačiu metu, o ir jokių viduriavimų, vėmimų nebuvo g.gif ) ?
Atsakyti
Zmonyte, teoriskai pastojimo galimybe visada lieka. Praktiskai neturetum, bet pasitikrint butu neprosal. Siaip tepliojimas galejo ir del kitu priezasciu atsirast - kelioniu, stresu, nervu, persalimo, staigaus aplinkos pakeitimo. Ar nieko tokio neiprasto nebuvo paskutini cikla?
Atsakyti
na truputėlį streso tai apturėjau..gal dėl to čia viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2008 09 10, 19:28)
na truputėlį streso tai apturėjau..gal dėl to čia viskas smile.gif



bet siaip instrukcijose visada raso, galimi tepliojimai viduryje ciklo, gali reiketi higienos priemoniu, cia prie pasaliniu poveikiu...... jeigu jau kraujuojama tai reikia pas gydytoja eiti, o tepliojimas jeigu retkarciais nemanau kad blogai kazkas wink.gif...... beje man visada teplioja kai geriu vitaminus su nakvisu aliejumi ir bloga buna ir kraujuoti pradedu ir pilva skauda...... dabar atradau kad man netinka nakvisos nebegeriu tai irgi viena karta buvo pradeje tepti, bet cia per vasaros karstas dienas, gal irgi organizmas taip suregavo i vasaros alinanti karsti....
Atsakyti