Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas/tepliojimas vartojant kontraceptikus

as pries trejeta savaiciu pirma karta isidejau Nuvaring kontraceptini zieda. antra diena galvojau, kad isbegs visas kraujas... gal del to, kad pradzia, bet mmm buvo, kaip ir visada... 6 dienas. viskas iprastai, tik ta 2a diena- kazkoks kosmaras... doh.gif
Atsakyti
o as darau prielaida kad man nuo dietos taip darosi, nes dabar laikausi tos pacios dietos ir velgi prasidejo mmm ne laiku, netgi ta pacia gerimo diena kaip ana karta doh.gif kol nesilaikiau dietos viskas buvo gerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2008 09 10, 20:28)
na truputėlį streso tai apturėjau..gal dėl to čia viskas smile.gif

pagerk daugiau vitamino c,dilgeliu arbatos turetu praeiti,bet gal koks uzdegimukas prikibo,del to irgi gali teplioti
Atsakyti
Labutis 4u.gif kontraceptines tabletes jau wartoju apie puse metu, visa laika viskas buvo labai gerai, niekad netepliodavo nelaiku.. taciau dabar isgerus 7 tabletes vel susirgau.. pamirsus isgert nebuwau, taigi nesuprantu kodel taip yra. blush2.gif gal jus ka patartumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievikee @ 2008 09 18, 10:22)
Labutis 4u.gif  kontraceptines tabletes jau wartoju apie puse metu, visa laika viskas buvo labai gerai, niekad netepliodavo nelaiku.. taciau dabar isgerus 7 tabletes vel susirgau.. pamirsus isgert nebuwau, taigi nesuprantu kodel taip yra.  blush2.gif gal jus ka patartumet?  g.gif

gerk kaip ir gerei, bet jeigu pasikartos kelis ciklus is eiles patartina kreiptis i gydytoja
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nesupratau ,kas gali būti. Geriu kt (YAZZ) 8pakuotę, ir dvi dienas prieš mm pradėjo nežymiai teplioti, tada susirgau ir po sirgimo praėjus trims dienoms teplioja rausva spalvele. g.gif Pagalvojau gal nėščia? Bet kt geriu nepraleidinėdama tablečių, ir visą tą laiką nesisaugau. (Prieš tai apie metus geriau Diane35, puse metų dariau pertrauką ir pradėjau gert YAZZ).
Atsakyti
Sveikos paneles nezinau ka daryti vartoju kontraceptikus Femina-35 ir pradejau tepliotis daznai suraizo pilvo apacia bijau kad nebutu kas blogai,nebezinau ka galvoti,padekite patarkite man. Gal tiesiog ju nebegerti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wetnese @ 2011 06 20, 21:54)
Sveikos paneles nezinau ka daryti vartoju kontraceptikus Femina-35 ir pradejau tepliotis daznai suraizo pilvo apacia bijau kad nebutu kas blogai,nebezinau ka galvoti,padekite patarkite man. Gal tiesiog ju nebegerti?  verysad.gif


sveikutės, žinokit ir man tas pats šiuo metu darosi, geriu tas pačias tabletes kaip ir wetnese. metus laiko buvo nieko visiškai, bet pastaroji sav tiesiog košmariška. č sav prieš pakelio pabaigą pradėjo tepliot buvau apakus, nes gyvenime to nebuvo, blink.gif paskambinau vaivai eringytei, sako išgerk dar vieną papildomai ryte (savąsias geriu vakarais), turi susitvarkyt. išgėriau, susitvarkė. apsidžiaugiau, bet neilgam, nes vėl šiandien pradėjo tepliot. nelabai galiu nueit pas savo daktarę, nes išvykusi esu iš Lt. ir pilvą truputį raižo, galvoju gal pertrauką padaryti? nuoširdžiai sakau, nebežinau ką daryti.. 000189.gif cray.gif
Atsakyti
wetnese, manau kreipkis dėl visko į gydytoją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktigone: 17 liepos 2011 - 22:36
Turėčiau pradėti gerti KT (pirmą pakuotę), pirma diena kai tik vos teplioja, ar tą tepliojimą jau laikyti pirma mmm diena, ar laukti rytdienos normalaus kraujavimo? g.gif

Va ką radau:
„Mėnesinių ciklo pradžia laikoma pirmoji mėnesinių kraujavimo diena. Jei prieš mėnesines 1 ar daugiau dienų būna "tepimas", tai tos dienos dar nelaikomos naujo to pradžia.“

Nors forume Rita Matulionytė kur atsakinėja į klausimas, atsakymas yra, kad tepliojimai yra įskaitomi į mmm dienas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 lapkričio 2011 - 20:48
Sunku pasakyti, koks tas tepliojimas, pvz. man iškart prasideda kraujavimas, tai tokių dilemų neturiu, bet tavo vietoj turbūt pradėčiau gerti nuo tos dienos, kai jau pradėjo teplioti, nes tai kaip ir mėnesinių pradžia.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 11 12, 14:15)
Sunku pasakyti, koks tas tepliojimas, pvz. man iškart prasideda kraujavimas, tai tokių dilemų neturiu, bet tavo vietoj turbūt pradėčiau gerti nuo tos dienos, kai jau pradėjo teplioti, nes tai kaip ir mėnesinių pradžia.


Aš irgi nutariau ir pradėjau vakar gerti, nors šiandien teplioja dar mažiau doh.gif bet man visada iš tikro tokios pirmos dienos būna g.gif
Atsakyti