Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

Čia matau yra nusimanančių, tai gal pasakysit kokios kenksmingos medžiagos yra rožių vandenį, kuriuo prekiauja sveiki produktai? Jie rašo taip:
Sudėtis: Vanduo ir rankomis rinktų raudonų rožių ekstraktas.
aš suprantu, kad vanduo sumaišytas su ekstraktu yra visai kas kita, nei grynas rožių vanduo, bet nevisi gali įsigyti to tikro. blush2.gif Tai kaip manot ar verta įsigyti būtent tą rožių vandenį, kuriuo prekiauja sveiki produktai? Kažin atliks toniko funkciją g.gif


Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 13, 15:25)
smagu, svarbiausia ziurek sudeti -ten turetu buti tik roziu vanduo(rose centifolia water, Rosa damascena water ir pan.) ir nieko daugiau


didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 04 13, 14:54)
Čia matau yra nusimanančių, tai gal pasakysit kokios kenksmingos medžiagos yra rožių vandenį, kuriuo prekiauja sveiki produktai? Jie rašo taip:
Sudėtis: Vanduo ir rankomis rinktų raudonų rožių ekstraktas.
aš suprantu, kad vanduo sumaišytas su ekstraktu yra visai kas kita, nei grynas rožių vanduo, bet nevisi gali įsigyti to tikro.  blush2.gif  Tai kaip manot ar verta įsigyti būtent tą rožių vandenį, kuriuo prekiauja sveiki produktai? Kažin atliks toniko funkciją  g.gif

Esi visiskai teisi tai ne tas pas, bet SP produkte nera nieko kenksmingo ax.gif
Taip, jis puikiai tiks kaip tonikas, merginos ji bande ir daugumai visai patiko. O is kokio tu miesto- jo imanoma gauti Kaune, Nidoje,Alytuje, Siauliuose. Realiai tas tikras roziu vanduo nera brangus (100 ml -32 lt), bet koks kvapas ir koks malonumas ji naudoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 12, 22:39)
blink.gif  jei tu neisgali nusipirkti, ar nezinai kur galima isigyti tokiu dalyku -tai tavo problema, man nera reikalo meluoti (del manes tai gali susirasti naturalios kosmetikos temoje kazkurioje mano kosmetikos krepseli -ten nerasi nei vienos sarmines, kristianines ar TBS produkcijos  schmoll.gif ). O mano kompetencija galetu patvirinti ne viena mergina is naturalios kosmetikos temos, nes ne viena yra pasinaudojusi mano patarimais ir nuolat gaunu n az, tad gali cia varyti iki pazialiavimo, bet tavo ziniu lygis nuo to tikrai nepadides  tongue.gif
Tikrai zinancios kas yra roziu vanduo zino kur ji nusipirkti, o tos, kurios tesugeba nukopijuoti ju isgavimo buda ir tegali jo ieskoti sarmose ar pan. parduotuvese  lotuliukas.gif
(as pati sau ir savo seimai gaminu veido, ranku, koju kremus ir pan. produktus, o tu prastuminedama parabeninius kremus aiskini apie mano kompetencija  lotuliukas.gif )

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALLUREs: 15 balandžio 2009 - 11:01
Netiketai atradau, kad tikrojo roziu vandens galima rasti ir klaipedoje. Kvapu namai atsidare savo parduotuvele prie frydricho pasazo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 13, 16:51)
Esi visiskai teisi tai ne tas pas, bet SP produkte nera nieko kenksmingo  ax.gif
Taip, jis puikiai tiks kaip tonikas, merginos ji bande ir daugumai visai patiko. O is kokio tu miesto- jo imanoma gauti Kaune, Nidoje,Alytuje, Siauliuose. Realiai tas tikras roziu vanduo nera brangus (100 ml -32 lt), bet koks kvapas ir koks malonumas ji naudoti  wub.gif


Aš naudoju "Kvapų namų" rožių vandenį. Sakyčia, jog jis kaip tik pigesnis nei tie visi ale firminiai ir ne tokie gryni kaip šitas.

Nuo to laiko, kai jį naudoju, mano gyvenimas pasikeitė. Nesuprantu, kokių galima dar rasti jam minusų, jei jis nuo neatmenamų laikų laikomas moters grožio eleksyru.

Naudoti verta verta ir be jokių išimčių. Juk tinka visų tipų odai smile.gif
Atsakyti
Siuo metu mano naudojamo roziu vandens sudetis skamba taip: 100% Rose Damanesca flower distillate (distilled from rose petals, alcohol and additive free).

Klausimas zinovems -tai cia ir yra tas tikrasis "pure" roziu vanduo, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 07 17, 18:06)
Siuo metu mano naudojamo roziu vandens sudetis skamba taip: 100% Rose Damanesca flower distillate (distilled from rose petals, alcohol and additive free).

Klausimas zinovems -tai cia ir yra tas tikrasis "pure" roziu vanduo, ar ne? 4u.gif

taip, pats tikriausias
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 07 19, 19:59)
taip, pats tikriausias

Aciu, kunigunda78 4u.gif Taciau tuomet kyla klausimas, kodel jis kainuoja tiek mazai, lyginant su kitais prekiniais zenklais? g.gif (aisku, tureciau dziaugtis, galedama ji isigyti uz kelis kartus mazesne kaina, nei kitus anksciau bandytus bigsmile.gif ). Beje, perku ji tiesiai is gamintojo Turkijoje, gal del to kaina tokia zema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 07 20, 13:53)
Aciu, kunigunda78 4u.gif Taciau tuomet kyla klausimas, kodel jis kainuoja tiek mazai, lyginant su kitais prekiniais zenklais? g.gif (aisku, tureciau dziaugtis, galedama ji isigyti uz kelis kartus mazesne kaina, nei kitus anksciau bandytus bigsmile.gif ). Beje, perku ji tiesiai is gamintojo Turkijoje, gal del to kaina tokia zema unsure.gif


Na su turkai nebuciau tada tokia tikra, kad tikrai 100 proc. natūralus.

O kaip perki tiesiai iš gamintojo? Kokia talpa ir kiek kainuoja?

Pavyzdžiui "Kvapų namų" rožių vanduo kainuoja 32Lt 100ml.

Ir rašo, jog 100 proc. natūralus ekologiškas, distiliuotas Prancūzijoje.
Atsakyti
QUOTE(deimantech @ 2009 07 20, 12:59)
Na su turkai nebuciau tada tokia tikra, kad tikrai 100 proc. natūralus.

O kaip perki tiesiai iš gamintojo? Kokia talpa ir kiek kainuoja?

Pavyzdžiui "Kvapų namų" rožių vanduo kainuoja 32Lt 100ml.

Ir rašo, jog 100 proc. natūralus ekologiškas, distiliuotas Prancūzijoje.


Del turku apskritai tai as neabejoju, nes ju Spartos regionas gerai zinomas visame pasaulyje del nuostabiu rozynu, o tuo paciu ir vietoje gaminamo roziu aliejaus bei roziu vandens. Taciau pilnai gali buti, kad mano naudojamo roziu vandens sudetis nera tiksliai aprasoma gamintojo cool.gif
Perku tiesiai is gamintojo, nes pati gyvenu Turkijoje, ir problemu isigyti bet kokio roziu vandens nekyla.
O del kainos - uz konkreciai mano minima roziu vandeni Rosense moku mazdaug 12 Lt uz 300 ml unsure.gif (nors visi kiti tos linijos roziu produktai kainuoja gerokai brangiau, isimtis - tik sis roziu vanduo).
Va cia nuorodele i puslapi apie Rosense gamintoja:
http://www.productpi.../rosense-b-sen/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 20 liepos 2009 - 15:10
QUOTE(minik @ 2009 07 20, 16:06)
Del turku apskritai tai as neabejoju, nes ju Spartos regionas gerai zinomas visame pasaulyje del nuostabiu rozynu, o tuo paciu ir vietoje gaminamo roziu aliejaus bei roziu vandens. Taciau pilnai gali buti, kad mano naudojamo roziu vandens sudetis nera tiksliai aprasoma gamintojo cool.gif
Perku tiesiai is gamintojo, nes pati gyvenu Turkijoje, ir problemu isigyti bet kokio roziu vandens nekyla.
O del kainos - uz konkreciai mano minima roziu vandeni Rosense moku mazdaug 12 Lt uz 300 ml  unsure.gif (nors visi kiti tos linijos roziu produktai kainuoja gerokai brangiau, isimtis - tik sis roziu vanduo).
Va cia nuorodele i puslapi apie Rosense gamintoja:
http://www.productpi.../rosense-b-sen/


Na rašo, jog net ir gerti galima, tai nelabai turėtų būti ko pridėta, bet nesuprantu kodėl turkam staip sunku parašyti tiesiog sudėtį g.gif

Aš vat ir pati grįžau prieš mėnesį iš Turkijos ir parsivežiau aliejų (vaistinėje sakė, kad tai visa tik natūralų aliejų linija, ir kad visus galima naudoti ir į vidų).
Tarkim parsivežiau rožių aliejaus. Tikrai labai labai gerai, kaip rašo, jog gydo žaizdas labai, taip ir daro. Tačiau niekur nėra parašyta kokia jo sudėtis. Na vaistinėje sakė, jog nerašo todėl, kad tai yra 100 proc. natūralus rožių aliejus.

Kažin gal galėtum, jei tu gyveni Turkijoje, padėt šiuo atžvilgiu ir pasidomėti kaip ten yra iš tikrųjų?

Būčiau labai dėkinga.

Vėliau parašyčiau kokia ten firma unsure.gif
Atsakyti