Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: "Žemyna"

QUOTE(lupipita @ 2007 07 23, 19:17)
as uzrasiau i abu  blush2.gif , bet neapsisprendziu i kuri labiau noreciau leisti blush2.gif , uzraisiau kazkur pries 3 menesiukus, kai maziukas buvo 9 men  smile.gif
Pries uzrasat paskambinau, paklausiau kada galiu ateiti, kiek pamenu rasiau vietoje prasyma, bei turejau gimimo liudijima, man atrodo viskas, daugiau nieko nereikejo  g.gif
zemyna yra lietuviskas darzelis, o ziedas misrus, todel galvoju gal leisti i zemyna  g.gif , nors dar neapsisprendziu, jei priimtu i abu  g.gif , kazin maistas abejuose darzeliuose panasus  g.gif , nes susidare nuomone kad ziede gal but labiau pritaikytas maistas maziukams, o gal klystu  rolleyes.gif ir susidare ispudis kad zemynoje labiau laukiamos mergaites, nes berniuku ir taip daug  g.gif


Skambinau į Žemyną, tai kol kas neužrašinėja, nes direktorė atostogauja. O Žiedas jau apskritai neužrašinėja, nes baisiausiai perpildytas blink.gif . Vai vai, dabar drebu, kad bent į Žemyną pavyktų užsirašyti unsure.gif . O jei darželis priklauso pagal gyvenamą vietą, tai privalo užrašyti į eilę, ar irgi gali neužrašyti, jei daug prisirašiusių vaikų yra? Man rodos, mums lygtai Žemyna priklauso (Baltrušaičio g-vė).
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 07 25, 10:18)
Skambinau į Žemyną, tai kol kas neužrašinėja, nes direktorė atostogauja. O Žiedas jau apskritai neužrašinėja, nes baisiausiai perpildytas blink.gif . Vai vai, dabar drebu, kad bent į Žemyną pavyktų užsirašyti  unsure.gif . O jei darželis priklauso pagal gyvenamą vietą, tai privalo užrašyti į eilę, ar irgi gali neužrašyti, jei daug prisirašiusių vaikų yra? Man rodos, mums lygtai Žemyna priklauso (Baltrušaičio g-vė).


Baltrušaičio g-vė ir man atrodo priklauso zemynai g.gif , o jus is Baltrusaicio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lupipita @ 2007 07 25, 12:59)
Baltrušaičio g-vė ir man atrodo priklauso zemynai  g.gif , o jus is Baltrusaicio  blush2.gif


Taip, mes gyvenam Batrušaičio g., gal kaimynkos esam? mirksiukas.gif Būtų gerai ką nors pažinoti, kas savo vaiką į tą patį darželį vestų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 25 liepos 2007 - 13:27
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 07 25, 14:25)
Taip, mes gyvenam Batrušaičio g., gal kaimynkos esam?  mirksiukas.gif Būtų gerai ką nors pažinoti, kas savo vaiką į tą patį darželį vestų  ax.gif


sveikutes, mes nuo rugsejo atsikraustome i pasilaicius, baltrusaicio gatve ax.gif dabar kaip tik ieskau darzelio savo mazajai. planuoju leisti nuo 2008m rugsejo smile.gif zemynos darzelis butu arciausiai.
smiltpeliuke - tu ir nuo kito rudenio planuoji leist? idomu kada ta vedeja is atostogu gris...? reiks ir man rytoj pasiskambinti, pasiteirauti
Atsakyti
QUOTE(renciux @ 2007 07 26, 20:33)
sveikutes, mes nuo rugsejo atsikraustome i pasilaicius, baltrusaicio gatve  ax.gif dabar kaip tik ieskau darzelio savo mazajai. planuoju leisti nuo 2008m rugsejo  smile.gif zemynos darzelis butu arciausiai.
smiltpeliuke - tu ir nuo kito rudenio planuoji leist? idomu kada ta vedeja is atostogu gris...? reiks ir man rytoj pasiskambinti, pasiteirauti


Tai gal į mūsų namą atsikraustot? Nes Baltrušaičio g-vėj nėra daug namų. Taip, aš noriu užrašyti vaikutį nuo 2008 rugsėjo. Vedėja lygtai grįžta rugpjūčio 1d. Galvoju, jei ryt bus geras oras, tai vaikščiodama su mažyliu gal pasisukinėsiu aplink tą darželį, nes dar net nemačiau kaip jis atrodo. Reikia ir vedėjos darbo laiką sužinoti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 07 26, 23:15)
Tai gal į mūsų namą atsikraustot? Nes Baltrušaičio g-vėj nėra daug namų. Taip, aš noriu užrašyti vaikutį nuo 2008 rugsėjo. Vedėja lygtai grįžta rugpjūčio 1d. Galvoju, jei ryt bus geras oras, tai vaikščiodama su mažyliu gal pasisukinėsiu aplink tą darželį, nes dar net nemačiau kaip jis atrodo. Reikia ir vedėjos darbo laiką sužinoti.  rolleyes.gif


nu jei tiksliai, tai laisves pr. 77b, laisves pr. ir baltrusaicio g. kampas ax.gif
nu pasiskambinau i darzeli, direktore, kaip ir sakei - atostogauja.
grizta rugpjucio 1d. man sake ateiti 2d. nes 1 d. gali but labai daug zmoniu, nes visi tik skambina ir skambina del registracijos, o eiles jau labai dideles.... unsure.gif
nu zodziu, tai gal ir ta rugpjucio 1 d. eisiu bandyt g.gif g.gif

nu paklause kuriu metu gimimo ir dar klause kur gyvenam, nes arciau gyvenantiems pirmenybe - taip issireiske ta moteris telefonu....

jei suzinosi - parasyki vedejos darbo laika - buciau labai dekinga 4u.gif nes telefonu nepaklausiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renciux: 27 liepos 2007 - 11:47
parasiau prasyma siandien kad priimtu musu dukriuka i Zemyna nuo 2008-09-01. Na aisku - eiles tai didziules unsure.gif . Na bet jei prieme prasyma, tai tikiuosi, kad ir i darzeli priims ax.gif
iki geguzes menesio lauksim, o tada skambinsim ir klausim ar pakliuvom i planuojamas grupes.

darzelio direktore man labai maloni moteris pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renciux @ 2007 08 01, 15:38)
parasiau prasyma siandien kad priimtu musu dukriuka i Zemyna nuo 2008-09-01. Na aisku - eiles tai didziules unsure.gif . Na bet jei prieme prasyma, tai tikiuosi, kad ir i darzeli priims  ax.gif
iki geguzes menesio lauksim, o tada skambinsim ir klausim ar pakliuvom i planuojamas grupes.

darzelio direktore man labai maloni moteris pasirode  ax.gif

thumbup.gif tai dar visi metukai priekyje mirksiukas.gif Tikiuosi,kad Gabijytei sis darzelis patiks taip pat, kaip ir musu Lejai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renciux @ 2007 08 01, 16:38)
parasiau prasyma siandien kad priimtu musu dukriuka i Zemyna nuo 2008-09-01. Na aisku - eiles tai didziules unsure.gif . Na bet jei prieme prasyma, tai tikiuosi, kad ir i darzeli priims  ax.gif
iki geguzes menesio lauksim, o tada skambinsim ir klausim ar pakliuvom i planuojamas grupes.

darzelio direktore man labai maloni moteris pasirode  ax.gif


Aš savaitę buvau išvažiavusi, tai į Žemyną žygiavo mano vyras. Gal net ir buvote susitikę prie durų ax.gif ? Prašymą irgi priėmė, užrašė į eilę, sakė, kad direktorė irgi maloniai bendravo. O tau nepasakė, kelintu numeriu jūs sąraše esate?
Beje, kaip supratau, jūs atsikraustote į tą namą, kur yra vaikiškų prekių parduotuvė "Vaikutis". Tai bus patogu apsipirkinėti bigsmile.gif . Ir visai netoli mūsų gyvensit. Bus įdomu, jei ir vaikučiai į tą pačią grupę eis drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 06 rugpjūčio 2007 - 09:53
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 08 06, 10:51)
Aš savaitę buvau išvažiavusi, tai į Žemyną žygiavo mano vyras. Gal net ir buvote susitikę prie durų  ax.gif ? Prašymą irgi priėmė, užrašė į eilę, sakė, kad direktorė irgi maloniai bendravo. O tau nepasakė, kelintu numeriu jūs sąraše esate?
Beje, kaip supratau, jūs atsikraustote į tą namą, kur yra vaikiškų prekių parduotuvė "Vaikutis". Tai bus patogu apsipirkinėti  bigsmile.gif . Ir visai netoli mūsų gyvensit. Bus įdomu, jei ir vaikučiai į tą pačią grupę eis  drinks_cheers.gif .


na nesake kuriuo numeriu esame... g.gif bendrame sarase tai maciau numeriuka. direktore sake - jog esame ant ribos mazdaug... niu ka - lauksim geguzes smile.gif
aga - gyvensim tame name, kur yra "vaikutis" smile.gif parasysim kokioje grupeje busim - gal ir toje pacioje ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renciux: 13 rugpjūčio 2007 - 11:01
QUOTE(renciux @ 2007 08 13, 12:01)
na nesake kuriuo numeriu esame...  g.gif  bendrame sarase tai maciau numeriuka. direktore sake - jog esame ant ribos mazdaug... niu ka - lauksim geguzes  smile.gif
aga - gyvensim tame name, kur yra "vaikutis"  smile.gif parasysim kokioje grupeje busim - gal ir toje pacioje  ax.gif  smile.gif


Na kadangi abu su mano vyru buvote tą pačią dieną, tai abu ir pakliuvot "ant ribos". Mums pasakė, kad bus dvi grupės po 15 vaikų, t.y. iš viso 30, o sąraše mes atseit 30-dešimti... Bet kadangi čia jau visai visai riba, tai kaip ir nepatvirtino, kad tikrai papulsim... Tai dabar nors ir užsirašėm, bet vis tiek neramu... unsure.gif Dar mūsų prašymą priėmė "Vėjelis" Gabijos g-vėj, bet jie irgi labai dejavo, kad labai daug vaikų ir kad nieko nepažada. Na bet bent jau užrašė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 08 13, 11:14)
Na kadangi abu su mano vyru buvote tą pačią dieną, tai abu ir pakliuvot "ant ribos". Mums pasakė, kad bus dvi grupės po 15 vaikų, t.y. iš viso 30, o sąraše mes atseit 30-dešimti... Bet kadangi čia jau visai visai riba, tai kaip ir nepatvirtino, kad tikrai papulsim... Tai dabar nors ir užsirašėm, bet vis tiek neramu...  unsure.gif  Dar mūsų prašymą priėmė "Vėjelis" Gabijos g-vėj, bet jie irgi labai dejavo, kad labai daug vaikų ir kad nieko nepažada. Na bet bent jau užrašė...  ax.gif

4u.gif Geriau jau,kad i zemyna papultumet,nes mes pries zemyna i vejeli vedem,tai labai nepatiko,nes abi aukletojos lenkes ir dauguma vaiku grupeje buvo lenkiukai,tai vaikas liudedavo,nes aukletojos tarp saves ir vaiku kalbedavo lenkiskai,veliau taip nenorejo eiti i ta darzeli,kad susirgo.... apie menesi prabuvom namie,o poto perejom i Zemyna thumbup.gif
Atsakyti