Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: "Žemyna"

QUOTE(sigutele @ 2007 05 31, 08:17)
Inga pastoviai rėkia ant vaikų, po pietų neleidžia imti žaisliukų.
O Irena irgi mėgėja rėkauti, bausti.
Dar Danutė yra, šiaip nieko motwerytė, tik labai jau dėjuojanti. Kaip jai sunku, kokie vaikai blogi ir t.t.
O prieš Ramunę, Liną, Jolantą ir Daivą tai tikrai žemai lenkiuosi. Nuostabios.

ax.gif kazin kaip cia vasara bus,juk sako,kad grupes sujungia,tai neduok dieve pas tokias papulti,tai vaikas nebenores ir i darzeli eiti... schmoll.gif
Atsakyti
[quote=LINUTUKĖ,2007 05 19, 20:56]
na kiek zinau nemazai atsilaisvins vietu i ta grupe kurie dirba pagal ta stainerio ar kaip ten programa, kiek zinau ten labai daug busimu sesemeciu kurie pereis i paruosiama grupe, o siaip musu jaunesneja vos prieme nes mums pagal gyvenama vieta sis darzelis nepriklauso,

o kas cia per grupe(stainerio)? blush2.gif

Atsakyti
o tai kur deti vaika iki 3 metu kur jam priklauso eiti tada nieko nesuprasti
Atsakyti
QUOTE(Daivasys @ 2007 06 05, 10:07)
o tai kur deti vaika iki 3 metu kur jam priklauso eiti tada nieko nesuprasti

ax.gif taigi i lopseli,mes pradejome eiti nuo 2-ju metuku mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir mes uzsiraseme i si darzeli, planuojam nuo kito rugsejo eiti, jei viskas gerai tongue.gif

ar patenkinti siuo darzeliu teveliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lupipita @ 2007 07 05, 08:50)
na ir mes uzsiraseme i si darzeli, planuojam nuo kito rugsejo eiti, jei viskas gerai  tongue.gif

ar patenkinti siuo darzeliu teveliai  blush2.gif

Gal kartu i viena grupe pateksim blush2.gif
Man irgi idomu ar ten uzsiema su jais? ar ismoksta eilerastuku, ar vaidina per sventes?
kas lankot papasakokit kaip ten yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2007 07 08, 12:07)
Gal kartu i viena grupe pateksim  blush2.gif
Man irgi idomu ar ten uzsiema su jais? ar ismoksta eilerastuku, ar vaidina per sventes?
kas lankot papasakokit kaip ten yra 4u.gif

4u.gif Jau raseme,pora puslapiuku atgal galima paskaityti apie musu atisliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2007 07 08, 14:07)
Gal kartu i viena grupe pateksim  blush2.gif
Man irgi idomu ar ten uzsiema su jais? ar ismoksta eilerastuku, ar vaidina per sventes?
kas lankot papasakokit kaip ten yra 4u.gif


mes tai planuojam nuo 2008 metu rudens eiti , o jus bigsmile.gif
QUOTE(marfa @ 2007 07 09, 16:25)
4u.gif Jau raseme,pora puslapiuku atgal galima paskaityti apie musu atisliepimus  mirksiukas.gif


na mes dar uzsirasem i zieda, tai jei butu galimybe rinktis kazin kuris geresnis, sis ar ziedas, gal kam teko susidurti su abiem arba gal ka nors girdejot kur vaikui butu geriau g.gif
Atsakyti
4u.gif Kiek teko bendrauti su Pasilaiciu mamytemis,tai visos mieliau renkasi Zemyna,nors ir gyvena arciau Ziedo. Mes tai labai patenkinti siuo darzeliu,aukletojomis,nors aisku papildomai pinigelius irgi renkam,perkam popieriu,dabar ir geriama vandenuka,nes kai karsta vaikuciai nori daugiau gerti.Bet manau,kad koks papildomas 10lt.i menesi tikrai nedaug...
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 05 25, 11:00)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vadinasi tikrai superinis darzelis,nes ir aukletojos: Genute ir Kristina  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal ten yra dvi Kristinos, bet viena Kristina turi ketvirtį mano dukrelės grupėje, tai jos labai vaikai nemėgsta doh.gif . Ne tik maniškė, bet yra netgi berniukų, kurie ryte atvesti į darželį pravirksta, pamatę ją. Sutikit, juk keista, kad verkia keturmetis, lankantis darželį jau du metus.
O va Renatą ir Snieguolę labai myli thumbup.gif . Mano dukrytė netgi namie žaisdama darželio auklėtoją, pasivadina jų vardais biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(sigutele @ 2007 05 28, 09:17)
Yra visokių: Inga, Irena mad.gif

Irena pavaduoja vasarą musų auklėtojas, tai taip pat nieko blogo negirdėjau, dukra sakė, kad ji gera.
Atsakyti
QUOTE(lupipita @ 2007 07 11, 09:44)
mes tai planuojam nuo 2008 metu rudens eiti , o jus  bigsmile.gif
na mes dar uzsirasem i zieda, tai jei butu galimybe rinktis kazin kuris geresnis, sis ar ziedas, gal kam teko susidurti su abiem arba gal ka nors girdejot kur vaikui butu geriau  g.gif


Lupipita, mes irgi galvojame savo sūnelį nuo 2008 rudens leisti į Žemynos darželį, tik dar nesame užsirašę. Ar jūs seniai ten užsirašėt, ar nebuvo problemų su vietomis? Aš irgi neapsisprendžiu, kuris darželis galėtų būti geresnis - Žemyna ar Žiedas. Turbūt bandysiu į abu užrašyti. O gal kas žinote, ar vasarą galima nueiti užrašyti vaiką, ar vedėja būna, neatostogauja? Ar prieš einant reikia pasiskambinti, ar galima bet kada nuėjus tiesiu taikymu pas vedėją veržtis? Ar reikia kokių dokumentų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2007 07 20, 19:37)
Lupipita, mes irgi galvojame savo sūnelį nuo 2008 rudens leisti į Žemynos darželį, tik dar nesame užsirašę. Ar jūs seniai ten užsirašėt, ar nebuvo problemų su vietomis? Aš irgi neapsisprendžiu, kuris darželis galėtų būti geresnis - Žemyna ar Žiedas. Turbūt bandysiu į abu užrašyti. O gal kas žinote, ar vasarą galima nueiti užrašyti vaiką, ar vedėja būna, neatostogauja? Ar prieš einant reikia pasiskambinti, ar galima bet kada nuėjus tiesiu taikymu pas vedėją veržtis? Ar reikia kokių dokumentų?  ax.gif


as uzrasiau i abu blush2.gif , bet neapsisprendziu i kuri labiau noreciau leisti blush2.gif , uzraisiau kazkur pries 3 menesiukus, kai maziukas buvo 9 men smile.gif
Pries uzrasat paskambinau, paklausiau kada galiu ateiti, kiek pamenu rasiau vietoje prasyma, bei turejau gimimo liudijima, man atrodo viskas, daugiau nieko nereikejo g.gif
zemyna yra lietuviskas darzelis, o ziedas misrus, todel galvoju gal leisti i zemyna g.gif , nors dar neapsisprendziu, jei priimtu i abu g.gif , kazin maistas abejuose darzeliuose panasus g.gif , nes susidare nuomone kad ziede gal but labiau pritaikytas maistas maziukams, o gal klystu rolleyes.gif ir susidare ispudis kad zemynoje labiau laukiamos mergaites, nes berniuku ir taip daug g.gif
Atsakyti