Įkraunama...
Įkraunama...

Iguana

QUOTE(J.U.D.I.T.A @ 2006 02 23, 12:40)
labai jau egzotiskas gyvunelis thumbup.gif bet pas mane jis ir butu tik akvariume blink.gif


tie, kurie perka tik del egztikos-geriau jau nepirktu mirksiukas.gif Iguana nuo kitu svelniu gyvuneliu skiriasi tik tuo, kad neturi kailiuko ax.gif
Atsakyti
Labas,na man pasidare idomu apie iguanas...turiu prisipazinti man tik 12metu cia uzsiregistravau tik del to kad noriu suzinoti apie iguanas smile.gif)) 4u.gif nes noriu auginti smile.gif) noriu paklausti kaijp su toletu??? blush2.gif ar daznaij jos atlieka reikalus??? beje kiek jos kaijnuoja mazdaug? ir ar butina terariumas noreciau kad ji laisvaij vaiksiotu kambariuose smile.gif)) beje pas mus nedaug vietos ar jai reikia daug vietos??? g.gif rolleyes.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif man reikia kuo daugiau informacijos apie jas unsure.gif nes turiu sudominti mama kad leistu auginti wink.gif bet mama sako kad per mazaij vietos ir pns bus nes matot pas mus tik du kambariai:) ir noriu suzinoti dar ar jos tapetus drasko? galanda nagus ir pns??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif labaij lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirshe @ 2006 03 04, 18:26)
tie, kurie perka tik del egztikos-geriau jau nepirktu  mirksiukas.gif Iguana nuo kitu svelniu gyvuneliu skiriasi tik tuo, kad neturi kailiuko  ax.gif

iguana ne tik drasko bet ir uzulaidom laipioja,ir ant karnyzu kaba
Atsakyti
Cia mano iguanos šildosi prieš pavasarinę saulutę smile.gif
Atsakyti
wallflower kiek zinau nebeves daugiau iguanu bent jau masiskai i Lietuva,tad pigiai jos nebenusipirksi.
Kas del vietos. Manau pilnai uzteks jai tu jusu 2kambariu lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk ne krokodila laikyti sugalvojai wink.gif
Del prieziuros...kaip ir kiekvienam gyvunui reikia daug meiles ir demesio. Jei tikrai nuspresi laikyti iguana nuvaziuok pas Rima kartu su mama ji tikrai viska papasakos o ir apsispresi nori iguaos ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Mįsliukė @ 2006 02 03, 23:39)
Drąsiai duok visas daržoves, vaisius pabandymui, pavasarį kiaulpienes, įvairių gėlių žiedus, pvz. aš surfinijas balkone auginu tik dėl iguanos, mieliau auginčiau pelargonijas, bet jos ne taip patinka smile.gif Ir ypač tos tamsiai violetinės patinka.

Teks balkona gelem apsodinti thumbup.gif Mano brolio vezle ziauriai surfinijas megsta pasirodo ir iguanos nuo ju neatsilieka thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na iguanu laikytojai, patarkit kur gaut iguana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2006 03 23, 20:52)
iguana ne tik drasko bet ir uzulaidom laipioja,ir ant karnyzu kaba


Kol maža, kai paauga nebe schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
Padarėm savo iguanom terariumą lauke,tai dabar ir prieš saulutę pasikaitina,ir vandenį pamirksta smile.gif
Atsakyti
Koks fainas lauko terariumas smile.gif Jei neklystu, iš langų rėmų? Bet ar nebus jame per karšta vasarą? O viršus kuo uždengtas? Aš irgi mąstau apie lauko terariumą savajai iguanai, bet nežinau, ar panašų variantą, ar su tinklu (dvi sienos būtų) kombinuoti... Baisu, kad neperpūstų, neperšaltų, nesukaistų ir t.t.
Tiesa, o kaip šios dvi gražuolės iš nuotraukos sutaria? Kokios lyties jos? Amžiaus? Ar šeriat tik augaliniu, ar ir gyvūniniu maistu?
Atsakyti
Taip,jis padarytas iš dviejų išardytų langų rėmų.Stogas uždengtas tinkavimo tinkleliu,per ten ir vėjelis papučia,ir tiesioginių saulės spindulių gauna.Šiaip temperatūra neužkyla labai daug.Beto jos turi nuosavą baseiną ir pavėsį.Tad atsivėdinti tikrai turi kur.Šiaip labai mėgsta mirkt vandenyje,nors namie niekuomet nemėgo.Beto kai pradėjo čia būt,labai pagerėjo apetitas,pasidarė labai aktyvios.Vakare nešam atgal namo,išnešam tik dieną.Mūsų iguanos visiškai neėda jokio gyvo maisto.Bandėm peliukus,zofobusus,bet išspjauna.Tik krevetes valgo.Labiausiai mėgsta daržoves.Abi sutaria puikiai ir su vėžliu kartu gyvena.Kas liečia dėl lyties,tai lyg ir porelė būtų.
Atsakyti
O pas mus atsitiko nelaime verysad.gif verysad.gif Savaitgaliui isvaziavom pas tevus ir palikom pravira terariuma.Taip pat netycia palikom neuzdaryta balkona.Parvaziuojam namo,musu iguanos niekur nerandam,iskuitem visa buta iki milimetro.Tad nusprendem,kad ji bus isejus i balkona ir iskritus pro balkono plysi is 11 auksto verysad.gif verysad.gif Pas mus ji buvo labai judri,visa buta apvaiksciodavo,visus kampus issniukstinedavo.Tokia gera buvo ir labai paaugo per metus.Net verkiau...Dabar nenoriu kitos gugutes.
Atsakyti
Kaip gaila verysad.gif ,galėjo ji išeit į balkoną pasišildyt ir iškrist.
Atsakyti