Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

Tęsiam toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Senoji tema cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagiriukas: 25 gegužės 2007 - 22:34
as dabar susimasciau kas is musu tortu liks,pas mus triju ir keturiu aukstu tortas.jie uzsakyti kaune,bet bijola juos atves i vilniu,o is vilniaus jie vaziuos i suderve dar apie25km uz vilniaus.tikriausiai bus daug atskiru tortu po tokios keliones lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes uzsisakem Alkavoj ir jie patys atves. Gerai kad nelabai toli nuo kauno doh.gif tikiuosi gausim sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 05 26, 12:04)
as dabar susimasciau kas is musu tortu liks,pas mus triju ir keturiu aukstu tortas.jie uzsakyti kaune,bet bijola juos atves i vilniu,o is vilniaus jie vaziuos i suderve dar apie25km uz vilniaus.tikriausiai bus daug atskiru tortu po tokios keliones lotuliukas.gif


as tai galvojau,kad blogiausia kas gali but, kad nebus tortas pagamintas....nuvaziavom paimt is vakaro ir i pirti nuvezt,o jis pagamintas ir toks fantastiskas.... wub.gif emiau dvieju aukstu(viena ant kito,o ne ant padeklu)..nuvezem i pirti(kelione ne daugiau 5min truko) ir ka-virsutinis aukstas i sona nuslydes,nors vezems tiesiai rankose....ale po to atslydinom atgal ir kai kas is sveciu nesuprato toks turi but ar kazkas jam negerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 05 26, 11:04)
as dabar susimasciau kas is musu tortu liks,pas mus triju ir keturiu aukstu tortas.jie uzsakyti kaune,bet bijola juos atves i vilniu,o is vilniaus jie vaziuos i suderve dar apie25km uz vilniaus.tikriausiai bus daug atskiru tortu po tokios keliones lotuliukas.gif

mano mama uzsake torta bijoloj. tik ji nepaklause del tu zvakuciu deadamu ant padeklo krastu. Gal zinote kuri ar turi bijola tu zvakuciu apskritai ar ju kur kitur ieskoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 05 27, 22:58)
Mes uzsisakem Alkavoj ir jie patys atves. Gerai kad nelabai toli nuo kauno  doh.gif tikiuosi gausim sveika  biggrin.gif


O Alkavoje skanūs tortai?
Žinokit paragavau Bijolos tortą (Gimtadieniui pirkome) , tai mes visai likome nepatenkiti tuo sintetiniu kremu, tipo grietinelės schmoll.gif Labai neskanu,tas kremas
Atsakyti
mergaites as vis galvoju ,jei uzsisakai triju aukstu tai kaip reikai ji nusivezti iki vietos g.gif
Atsakyti
As uzsisakiau VIP tortai Kaune, esu labai patenkinta ,es imame progini torta jau ne pirma karta ir niekada nenusivyleme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 05 29, 14:43)
As uzsisakiau VIP tortai Kaune, esu labai patenkinta ,es imame progini torta jau ne pirma karta ir niekada nenusivyleme  thumbup.gif

kur cia yra? pirma karta apie tokia firma girdziu blink.gif kokie ten tortai ir kokios kainos? ar atveza? ar ima papildomai uz tai?
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 05 29, 08:38)
O Alkavoje skanūs tortai?
Žinokit paragavau Bijolos tortą (Gimtadieniui pirkome) , tai mes visai likome nepatenkiti tuo sintetiniu kremu, tipo grietinelės  schmoll.gif Labai neskanu,tas kremas

Man tai visai skanus. Tik kartais skonis to pacio torto skirias. Pvz pirkom bituciu avilys pyraga tai visada net burnoj tirpdavo o viena kart kai nusipirkom tai gvazdikeliu tiek privaryta karsta.gif tai ismetem. Bet labai skanus ir gaivus kiek teko ragaut avietele, dar kazkokie gaivus, neatsimenu jau pavadinimo. Mes emem 3 aukstu tai bus visi skirtingi skoniai
Atsakyti
man tai alkavos tortai labai skanus, labai daug kartu ten pirkome. o maniskiui tai tortas ALKAVA sake pats paciausias smile.gif
Papildyta:
va cia tuos VIP tortus internete radau
http://www.santuoka....o...262&Itemid=
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 05 29, 17:04)
kur cia yra? pirma karta apie tokia firma girdziu  blink.gif kokie ten tortai ir kokios kainos? ar atveza? ar ima papildomai uz tai?


VIP tai ta pati imone kaip ir anksciau tik pakeitusi pavadinima (Virginijos saldumynai)
Atsakyti