Įkraunama...
Įkraunama...

Kada ir kuris išdygo pirmasis vaikiuko dantukas?

mano mažylei pirmas dantukas prasikalė antrą Kalėdų dieną clap.gif buvom 7 mėn ir 18 dienų, dabar laukiam antrojo, mums 8 mėn ir 2 dienos
Atsakyti
dukrytei 10.5 men, bet pirmi dantukai pradejo kaltis tik dabar ax.gif matosi dvieu apatiniu virsuneles thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif gal kvailokas klausimas,bet pasidare idomu,per kiek dienu nuo prasikalimo islenda visas dantukas? mums 4 menesiai ir pasirode apacioje dantuko virsunele.tai idomu kada pamatysiu visa ta grazuoliuka dantuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erinija @ 2010 08 07, 20:56)
sveikos mamytes 4u.gif  gal kvailokas klausimas,bet pasidare idomu,per kiek dienu nuo prasikalimo islenda visas dantukas? mums 4 menesiai ir pasirode apacioje dantuko virsunele.tai idomu kada pamatysiu visa ta grazuoliuka dantuka blush2.gif

Sunku suprast ar jau visas ar ne blush2.gif po menesiuko ar poros tikrai zymiai didesnis bus ax.gif
Mano suneliui pirmas dantukas pasirode apacioje kai buwo 6 menesiai ax.gif
Atsakyti
as mus 4,5menesio, dukterecia 10,5menesio. labai skirtingai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, pagaliau ir mes turime dantuka thumbup.gif . Pirmasis isdygo apatinis desinysis, mums buvo 6 men ir trys savaiteles. O dabar 7 men ir savaite ir jau salia baltuoja kitas kairysis kandziukas smile.gif Siap mergyte irzloka ir valgyti atsisako schmoll.gif . Bet dziaugiuosi, kad neverkia ir naktimis visai neblogai miega 4u.gif
Atsakyti
labas! kokia gera temuke, nes maniskiui vaikiukui jau 7 men, o jis vis dar neturi dantuku, tad nuramino kitu mamyciu patirtis, kad buna, jog dygsta ir veliau danciukai...jo bendraamziai jau net po kelis turi, tad jau buvau pradejus nerimaut smile.gif
Atsakyti
mums pirmasis virsutinis iltinis isdygo 3menesiu ir 3 savaiciu 4u.gif
Atsakyti
1 m 3 sav. Neturim nė vieno dantuko... g.gif Jau pradedu nerimauti... verysad.gif
Atsakyti
Musu pirmas isdygo siandien 4u.gif biggrin.gif t.y. 6men ir 15 dienu biggrin.gif wub.gif apatinis... wub.gif
Atsakyti
pirmieji 2 apatiniai isdygo 4menesiu, dar jau 6menesiai ir turi 6dantukus:)
Atsakyti
Sveiki, del dantu dygimo siulyciau apsilankyti pas gyd. odontologa. Tuomet issiaiskinsite, ar dantukai dygsta savo laiku, ar yra visi, kurie turi buti esant tam tikram kudikio/vaiko amziui. As esu IV kurso studente odontologe, dirbame Zalgirio klinikoje Vilniuje kartu su geriausiais vaiku odontologais Lietuvoje. Siulyciau apsilankyti pas mane, galesiu atlikti apziura, jeigu reikia, sugydyti dantukus, paaiskinsime, kaip taisyklingai priziureti kudikiu/vaiku dantukus, kartu vaikas pripras prie kedes, baltu chalatu ir nebebus taip baisu kita karta. Gydymas nemokamas. Registracija telefonu: +37064423364. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krema: 09 vasario 2013 - 14:50