Įkraunama...
Įkraunama...

Kada ir kuris išdygo pirmasis vaikiuko dantukas?

5 mėn. išdygo 2 apatiniai kandžiai, 7 mėn. 4 viršutiniai priekiniai iškart, be didelio vargo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif esu tik ka prie jusu prisijungusi mamyte smile.gif labai nerimauju del sunaus ,sunui greit bus 10 men ir mum apacioja dygsta 2 dantukai ir sian pamaciau kad jam dar isdygo vienas dantukas virsuje sone. ar taj nieko blogo? labai nerimauju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidute:)) @ 2013 05 11, 15:18)
Sveikutes  4u.gif  esu tik ka prie jusu prisijungusi mamyte  smile.gif labai nerimauju del sunaus ,sunui greit bus 10 men ir mum apacioja dygsta 2 dantukai ir sian pamaciau kad jam dar isdygo vienas dantukas virsuje sone.  ar taj nieko blogo? labai nerimauju  unsure.gif



Turetu isdygti ir kiti, palaukite dar, jei sueis 18 men., o dantuku daugiau neisdygo, nueikite pas vaiku odontologa.

Atsakyti
Musu dukrytei pirmas dantukas isdygo 13 men (apatinis pirmukas). Dygo labai sunkiai - temperatura, bemieges naktys. O dabar greit bus 14 men ir jau dygsta virsutiniai pirmukas ir antrukas smile.gif
Atsakyti
Sunui pirmieji isdygo 6 men ir isikale apatiniai 2 po to greitai isikale 6.
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Gelbekit mane! Vakar mano maziukas prasikirto su stalcio kampu virsuje dantena, ties pirmu virsutiniu, ties kapliukais. Laukiam mes virsuj tu dantuku pirmuju, bet niekaip nesulaukiam, o vakar sast ir dar prasikirtom. Buvo du tokie grazus dantenu gumbai, o dbr viena dantena kur issiskelem lyg sukilo i virsu, tarsi sustume. Buvo ir kraujo. Uoj...kaip bijau, kad dbr dantuko dygima sutrukdem arba kad jis gali isdygti nebetiesus...Ka dbr daryti?
Atsakyti