Įkraunama...
Įkraunama...

Kada ir kuris išdygo pirmasis vaikiuko dantukas?

mums pirmi du apacioje isdygo 6 men 1 savaite biggrin.gif ir dabar jau turim 16 dantuku clap.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas isdygo apacioje 4,5 men., dabar jau turim astuonis biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau ir mums pasirode pirmas dantukas 4u.gif apatinis. Mums dabar 10 menesiu rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukrai pirmas dantis isaugo 1m.1 men.,tai buvo1 apatinis.Bet po to labai staigiai pasipyle vienas paskui kita.Dabar jai greitai bus 8 metai ir nei vieno sugedusio dantuko!!!
Atsakyti
Mums jau beveik 9 men., o dantuku dar neturim dirol.gif Ar jau pradeti nerimauti blink.gif
Atsakyti
Labas, lore.

Nerimauti tikrai nereikia.

Pati esu odontologė.Vidutiniškai dantys pradeda dygti 6-8 mėn.,tačiau norma yra gana plati 4 mėn.- 1 metai.Jei labai nerimaujate, galima padaryti dentalinę rentgenogramą :įsitikinimui, ar yra dantų užuomazgos ir jų būklės įvertinimui.

Mums dantukai pasirode, kai sukako 3 men.( iš tikrųjų, per anksti )Tokia buvo dukrytės Naujųjų metų dovana.

Natalija
Atsakyti
Sunaus dantenytes patinusios (gal siek tiek sviesesnes), man atrodo tie dantukai uzsimezge, bet niekaip neislenda. Mama sako, kad kieta odele ir dantukai negali pro ja islysti ir reikia pjauti unsure.gif Mane net siurpas nukrecia isgirdus tokius zodzius fear.gif
Atsakyti
Lore, nepergyvenk, mano ir mano klinikos kolegų praktikoje dar nepasitaikė, kad reikėtų pjauti danteles lėliukui, kuriam nedygsta dantukai. O mamos paprašyk, kad mažiau tave nervuotų.
Ar nebandėte specialaus dantenėles minkštinančio kremuko? Pasiteraukite vaistinėje dantų dygimui skirtų, ten jums parinks pagal skonį, kvapą ir kainą smile.gif
Atsakyti
mums siandien pagaliau isdygo pirmasis dantukas 4u.gif
8,5 men. 1 apatinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Racegirl @ 2005 02 23, 17:24)
mums siandien pagaliau isdygo pirmasis dantukas 4u.gif
8,5 men. 1 apatinis biggrin.gif


Su tuo judvi ir sveikinu 4u.gif
Atsakyti
O mes turbut sumuseme visus rekordus, nes mano dukrytei pirmasis dantukas isdygo tik 1metu 3 menesiu, apacioje. Dabar mums 4 metai ir turime 20 dantuku. Norejau paklausti gydytojos ar tokiam velyvam dantuku isdygimui galejo tureti ytakos iki metuku isgyventos 2 narkozes.
Atsakyti
mums išdygo 5mėn. 2apačioje.
Atsakyti