Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas IX d.

QUOTE(Kaktusė @ 2008 06 29, 11:51)

atsisiunciau si filma, perziurejau..na jis tikrai siek tiek pakeite mano mastyma
Atsakyti
na nežinau verta ar neverta schmoll.gif mane tai sudomino ir man patinka, dėl šios knygos rekomendavimo tikrai nežinau ką sakyti g.gif Keista biggrin.gif
Atsakyti
Na visos kažkur išsilakstė blush2.gif

o man tai kažkoks nerimas, ima dusinti mane ax.gif net gėda biggrin.gif
iš tikrųjų labai pergyvenu dėl buto pardavimo, nes teismas vis neduoda leidimo, kažkaip sunkiai man ir su darbo paieškomis unsure.gif iš tikrųjų žinau, kad nerandu darbo, nes pati gerai nežinau kokio noriu, lyg ir norėčiau kur nors biure dirbti, turėti savo kabinetuką, bet kartu norėčiau ir laisvesnio grafiko bigsmile.gif noriu gero kolektyvo, protingo ir supratingo boso, gero atlyginimo tokio kurio man pilnai užtektų savo poreikiams patenkinti, darbo krūvio normalaus, kad galėčiau bendrauti su žmonėmis, va lyg ir žinau smulkmenas, bet koks būtų darbo pobūdis net neįsivaizduoju schmoll.gif ir ką daryt g.gif vizualizuoti su tokiom detalėm man neišeina blush2.gif
Atsakyti
David J.Schwartz "Plataus mąstymo jėga".
thumbup.gif knyga. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

aš vis skaitau apie vienuolius, tokia labai ramiai veikianti knyga, gal kada įmesiu citatų ax.gif

geros dienos biggrin.gif
Atsakyti
Eisiu šiandien į biblioteką pozityvių knygelių rinktis.. Nes dingo pozityvas iš mano galvos visai
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2008 06 29, 10:19)
Pagalvojau, kas nutiktų, jei viskas mano gyvenime būtų gerai, ir taip, kaip noriu. Man šovė mintis: gyvenimas taptų neįdomus. Gal aš esu iš tų žmonių, kurie mėgaujasi nelaimėmis, kuriem jos atrodo neišvengiamos?

JUk būna žmonių, kuriems lengviau dūsauti, nei keisti savo gyvenimą.


na, manau nei viena iš mūsų nenori neįdomaus gyvenimo... bet ar tik nesėkmės gali padaryti gyvenimą įdomų?! problema problemai nelygi... gali juk būti "geros" problemos smile.gif pvz., nuspręsti kokią šalį pirmiausia aplankyti, ką į lagaminą susikrauti, kokia spalva tėvų bute sienas išdažyti, kokias grindis sudėti? ką neturtingiems vaikams kalėdoms nupirkti? kaip padėti nusiminusiam žmogui? kokį namo projektą išsirinkti? ... o kur dar savo pačių "neraliausių" idėjų realizavimas? svajonių įgyvendinimas (pvz išmokti dar vieną užsienio kalbą pas geriausius mokytojus, išmokti šokti, pradėti dainuoti ir tt ir pan....) "problemų" ir įdomių užsiėmimų manau gyvenime sočiai (bent jau man užtektų keliems šimtams metų lotuliukas.gif ) ir be tų tradicinių "trūksta pinigų", "neturiu patinkančio darbo", "neturiu mylinčio ir mylimo vyro", "nemoku bendrauti", "nemyliu savęs" ir pan ir tt.....
Atsakyti
Va kokią nuostabią melodiją klausausi wub.gif Parsisiųsti galite čia


Ei mergytės sukurkit, kitą naują gražią temukę mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka, skaitau knyga "vienuolis kuris pardave ferari", ir paziurejau filmuka"paslaptis" ir stengiuosi vis galvoti tik apie gera, tik jau sakau idomu po kiek laiko tas mano gyvenimas pasikeis?
bus tik optimizmas. g.gif
bigsmile.gif

gal pades man tos mintys geros su mano anyta, ir gyvenimelis mano pageres biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liuteliute @ 2008 06 30, 13:09)
na ka, skaitau knyga "vienuolis kuris pardave ferari", ir paziurejau filmuka"paslaptis" ir stengiuosi vis galvoti tik apie gera, tik jau sakau idomu po kiek laiko tas mano gyvenimas pasikeis?
bus tik optimizmas. g.gif
bigsmile.gif

gal pades man tos mintys geros su mano anyta, ir gyvenimelis mano pageres biggrin.gif


žinai viskas pagerės tai tikrai, bet tikrai gausi ir išbandymų, kurių dėka suprasi, ar tavo žinios ir noras tapti "kitokia" jau įsitvirtino tavyje, ar ne smile.gif



aliooooooooo, kurkit temą pozityvistės biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti