Įkraunama...
Įkraunama...

Kanai

QUOTE(crocus @ 2008 02 15, 19:59)

aciuks.gif

raso, kad sodinti reikia vasario-kovo men. na kaip ir laikas butu g.gif Ar kasnors jau sodinat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 02 16, 11:39)
aciuks.gif

raso, kad sodinti reikia vasario-kovo men. na kaip ir laikas butu g.gif Ar kasnors jau sodinat rolleyes.gif



Jei tik nėra labai šilta kambaryje, galima sodinti drąsiai, o jei šilta,- reikėtų luktelti iki kovo pradžios, kad labai neišstyptų mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai šiemet šaknys apipelijo, tai nežinau ką ir daryt ar vežtis namo ir džiovint ant radijatoriaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2008 02 16, 19:33)
Jei tik nėra labai šilta kambaryje, galima sodinti drąsiai, o jei šilta,- reikėtų luktelti iki kovo pradžios, kad labai neišstyptų mirksiukas.gif

kaip tik turiu viena saltesni kambari (apie 15 laipsniu) g.gif gal reikia pasodinti g.gif Siaip tai katilinej, kur dabar stovi, yra daug silciau, tai gal net geriau butu i vesesni kambari pasodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 02 17, 11:54)
kaip tik turiu viena saltesni kambari (apie 15 laipsniu) g.gif gal reikia pasodinti g.gif Siaip tai katilinej, kur dabar stovi, yra daug silciau, tai gal net geriau butu i vesesni kambari pasodinti ax.gif


Na aš tai tikrai geriau sodinčiau į vėsesnį kambarį, nes išstyps labai aukštos, o išnešus pavasarį į lauką, vėjas drąsko lapus, išlaužo, tenka pririšti schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane irgi kanai truputi apipelyjo g.gif
Gal į kalio permanganata pamirkyti prieš sodinant ?
Atsakyti
Maniškiai irgi šiemet pridvėsę...Gal atsigaus dar...
Atsakyti
As jau žadinu, istraukiau į šviesą sustačiau tokiam plasmasiniam tazike , bet be skylių tai blogai, bet manau ka prabus iki pavasario, ir paliejau, nes jau jie pas mane kalasi
Atsakyti
Gal matėt kur yra pirkti kanų tamsiais lapais g.gif na tokiais tamsiai raudonais. Man patys lapai tokių lapai gražūs, o pas mane visos žaliais lapais
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2008 03 06, 16:07)
Gal matėt kur yra pirkti kanų tamsiais lapais g.gif na tokiais tamsiai raudonais. Man patys lapai tokių lapai gražūs, o pas mane visos  žaliais lapais


Turiu kanu bordiniais ir zaliais lapais 4u.gif Galeciau parduoti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Turiu kanu bordiniais ir zaliais lapais Galeciau parduoti [QUOTE]

Labai norėčiau bigsmile.gif bet gi kaune g.gif gal žadi kada į Vilnių atvykti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2008 03 06, 17:31)
Labai norėčiau bigsmile.gif bet gi kaune g.gif gal žadi kada į Vilnių atvykti? smile.gif


Gaila - taciau i Vilniu nezadam vaziuoti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ina': 06 kovo 2008 - 17:13