Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir mergelė

Sveikos mamytes cia man idomu 4u.gif as mergele-vyras vezys-tai as jums visoms pritariu,su veziukais ne taip paprasta schmoll.gif ,labai pritariu vienai mamytei kur rase kad i parduotuves nenori eiti veziai tai jau tikrai,as jam daug ka perku be jo doh.gif ,o taip tai veziukai seimos zmogeliukai 4u.gif mes jau 12metu gyvenam kartu,nors mergeles tai irgi su savo principais,ir labai pavidzios doh.gif
Atsakyti
reikia atgaivinti musu temute 4u.gif gal atsiras dar poru kurios yra tokios,kaip ir mes ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Maniškis irgi vėžiukas, o aš kai sakant mergelė... su liūto uodega smile.gif bet vistiek mergelė. Skaitau čia ir galvo, kad man tik perkopijuot reiktų, viskas atitinka. Na, kad vėžiai, tipo apsimetabejeausmiais tai tikrai. tik kartais, labai neapdairiai išsiduoda biggrin.gif o moterys iš vis jausmingesnės. Aš tai tikras emocijų žmogeliukas, todėl labai džiaugiuosi, kad galiu nevaržoma jas liet(ko nebuvo, kai buvau viena), nes žinau, kad šalia yra ponas Šaltas protas ir man neleis isivažiuot. tai mes taip vienas kita ir palaikom arba pastumam. o mūsų susipykimas tai apie pusdienis tylos. jis tyli ir aš tyliu, garas praeina, pasikalbam. ir viskas gerai. Nors vyro kaimynai Susilažino, kad su jo(vyro)charakteriu 3
metų neištempsim biggrin.gif o jau ketvirti į pabaigą. friends.gif
Atsakyti
As-vezys, vyras-mergele.Mes kartu jau 13 metu.Nors charakteriai labai skiriasi,bet puikiai sutariame.Anksciau labai domejausi astrologija,zodiako zenklais,buvo be galo idomu.Zinau, kad vyrai jauciai labai tinka moterims vezems,tai ideali santuoka,bet va buna isimciu,tikriausiai reikia ,kad zmones vienas kita papildytu,tai ir sutars gerai.
Atsakyti
Sveikutes mergeles.Užuojauta jums:)
Turiu taip pat vyra vėži.Sunku su jais. nors kartu santuokoje 13 metu,bet jau 3ar 4 kartus rimtai skyrėmės.Gal jie ir turi kažkokio šarmo(kitaip negyventum taip ilgai) Bet daug dalykų taip sutampa,kad galima nukopijuot is kitų pasisakančių.
Maniškis labai valdingas,labai labai skūpaila,dažnai savanaudis ir storžievis.Kartais atrodo ,kad jis gyvena tik sau,aplink ji daugiau niekas neegzistuoja.Apie parduotuviu lankymus pas mus seimoj jau nera tokios kalbos,ivairus remonto darbai ir entuziazmas savaitgalio klausimu pamiršti. Kol kažko neįrodysi moksliškai,turės savo kieta nepalaužiamą nuomone,nors ir bus neteisus.Na kartais nesuprantu kodėl aš vis dar su juo gyvenu.Nors kaip draugavom,tai laaaabaaai viskas gražu buvo. Sėkmės visoms!
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2008 04 25, 13:01)
reikia atgaivinti musu temute 4u.gif gal atsiras dar poru kurios yra tokios,kaip ir mes ax.gif


jungiuos ir as prie jusu buriuko 4u.gif
ziuriu ir pazystamu zmogeliuku besa ax.gif spanieliukei 4u.gif
tei va, as irgi esu mergelka, o mano vyrelis-veziukas mirksiukas.gif
neseniai vestuves atsokom wub.gif ir tikrai nesigailejau ne minuteles kad pasirinkau butent ji wub.gif
mano vyras tai yra aukso luitas, kaip as kad sakau-svelnus, rupestingas, seimyniskas, palepina mane (kartais jau ir per daug blush2.gif ) visada pades, paklaus ar ko nereikia, nu tikrai turi daug geru lb savybiu ax.gif del uzdarumo-net nezinau, kad pasipasakoja jei kas ne taip, buna kad ka nutyli, bet kad ten butu uzdaras-tirkai ne schmoll.gif
siaip del barniu-tai as esu ozka blush2.gif dazniausiai pasakau, o tik paskui pagalvoju, degtukas as blush2.gif nors vyras irgi netyli-tuoj isrezia unsure.gif bet pyktis nemokam-apsizodziaujam, 5min ir vel viskas gerai. thumbup.gif o atsiprasyti tai jis visad pirmas ateina blush2.gif retas atvejis kad as blush2.gif
manau kad kaip ir visiems visko pasitaiko-nebuna namu be dumu, bet siaip tai sugyvenam tikrai liuksiskai thumbup.gif
uzmirsau prideti-kad pradzioj buvo ziaurus namiseda-jau kur istempti-tai per didziausius bumbejimus doh.gif o kai pamate kaip smagu, tai db mane pats tempias hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roswella: 20 liepos 2008 - 14:15
As veziuke, vyras - mergele. Tikrai viskas saunu puiku. Musu pagrindinis bendrumas, kad abu i seima ir i namus labai greziames smile.gif
Atsakyti
Musu seima taip pat gali pagausinti siu zenklu grupe: as vezys, vyras mergele. Puikiai sutariam, esam darni seima. Vyras mergele - labai atsidaves seimas, paslaugus, demesingas, rupestingas... Galeciau daug vardinti, taciau kiekvienas zmogus yra individualus. Musu seima isties yra puiki pora. wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif tai kur visos dingot?
Noriu ir as prisijungt prie sito burio, nors esu nesusituokusi, bet mano draugas veziukas, o as mergele rolleyes.gif manasis taip pat kaip ir daugelio labai jau nenori sneketis, jei pyksta tai nekalba ilgai, kol praeina. O tada jau kaip niekur nieko doh.gif O vat i parduotuves tai jo nereikia ne temt, pats iesko, perka, gera ziuret. Tik pasakau gerai ar blogai 4u.gif ir superaktyvus. Nzn kaip bus paskui, gal irgi taps namiseda, seimos zmogus, bet dabar nenulaikysi vietoj-reikia veiksmo smile.gif dar va del draugu padaro viska ko tik reikia. Jau net gaila kartais, kad jo planai zlunga, svabu draugams padet... g.gif
Atsakyti
na prisijungiam ir mes prie jusu drinks_cheers.gif .nors ir nedaug cia tokiu poru.Na mes kartu jau 14metu.nelabai jis pasikeite po vedybu,as gal daugiau/as vezys/.O siaip na visko buna.Na to vyriskumo man ir noretus daugiau
Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2006 04 10, 20:22)
As vis bandziau surasti savo pavyzdy kaip kam sekasi sutarti, ka su galvojat santykiu kokybei gerinti. Apie moteri Vezi, tik labai daug gero galiu pasakyti  ax.gif
Na o apie vyra Mergele irgi galiu - istikimas, LABAI taupus, myli namus, tik namuose pailsi, jaunysteje buvo labai paseles, dabar kai jam 28 labai ramus pasidares, taip, kad galiu pamineti, jog budingas maksimalizmas  lotuliukas.gif 
Kokios Jusu mergeles? Pasidalinkit kaip pralinksminat ar nustebinat juos  cool.gif



Pas mus atvirkstine kombinacija - as Mergele, o vyras Vezys smile.gif
Atsakyti
kuku kur mergeles?
Atsakyti