Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir mergelė

Sveikutes, as pati esu mergele thumbup.gif , o mano brangusis vezys wub.gif . KOlkas vedybos tik planuose, bet jau speju pasidzaigti vezio savybemis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes irgi mergele ir vezys.Na vyrelio charakteris ne auksinis,bet ir mano ne toks blush2.gif Labai seimyniskas,su dukryte gali visa diena niurkytis,ir mane palepina,rupestingas..Bet kai susipykstam,gali parom nekalbeti doh.gif Ir siaip nedaug kalba.jei kas negerai buna,tai retai kada papasakoja.Sako"man geriau savy palaikyti viska,taves nenervinti,o po to man uzsimirsta".
Atsakyti
QUOTE(temide @ 2008 05 08, 13:17)
Na, kad vėžiai, tipo apsimetabejeausmiais tai tikrai.


Cha cha, vienas mano draugas vėžys taip ir pasakė: "aš bejausmis". Bet mėgsta romantinius filmus apie meilę. blink.gif
Atsakyti
sveikos mergeles.jungiosi ir aš prie jūsų būrio.aš irgi mergelė o vyras vežys. pažistami esam 5 metai o susituoke 2. kai susipažinom tai man atrodė kad geresnio negali but....bet dabar suprantu kad su tai vežiais dar ir kaip sunku. mano vyras tai nuotaikos žmogus o tą nuotaika tai keičiasi per diena kartais N kartu. prakalbint (ypač ginčo metu) tai be šansų, jam gali sakyti visokius priekaištus o jis tylės, oi mane tai nervina labai. šeip egoistas megsta kad pasaulys suptusi aplink jį. doh.gif parduotuviu tai tikrai nemegsta. kaip degtukas greitai užsidega ir greit viskas jam praeina na o aš jau tokia užsispyrus..aš jei supikau tai ilgam...na ir mano charakteris visai ne angelo... va taip ir gyvenam kartais darniai ir gražiai o kartais uh doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš mergelė, jis vėžys gyvename vedę jau 17 metų.
Iki pat šiol vėžio kevalo nepraskėliau, kai įsikala ką į galvą tai niekaip nesileidžia į kalbas doh.gif
Visad sakau vyras išlošė loterijoje aukso puodą- tai mane tongue.gif iki pat šiol iš valstybės gauna pieno už gyvenimą kenksmingose sąlygose lotuliukas.gif vistik esam labai skirtingi aš turiu viską pamąstyt, apskaičiuot, o jis jei sugalvojo tai sunku perkalbėt ir priverst pamąstyt doh.gif

Šiaip šeimos žmogus, atsakingai žiūri į šeimą, myli vaikus bigsmile.gif
Siaubingai lėtas kartais atrodo, kad per dienas būtų nevalgęs ir neššš... jei nepriverti lotuliukas.gif Siaubingai netvarkingas blink.gif bet manau tai atsinešė iš savo šeimos unsure.gif

Kiek skaičiau temą jau praėjo nemažai laiko kaip jums sekas g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
As vezys, o mb mergele, kaip ugnis ir ledas lotuliukas.gif Visai nieko suderinamumas - jis vyriskai racionalus, o as "cia ir dabar", tai daznai jo realus protas, mane atveda i teisybes kelia lotuliukas.gif siaip viskas normaliai. Tik maniskis ne is pedantisku mergeliu, o vyriskai "tvarkingas". Tai tenka pakovot, bet kas tos dulkes pries visa gyvenima mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2006 09 17, 13:35)
Būtų įdomu išgirsti komentarų apie moters mergelės ir vyro vėžio derinuką wink.gif



QUOTE(Kribuk @ 2006 12 11, 08:59)
Jis labai rūpestingas, mielas, švelnus, nors daug kas priklauso nuo jo nuotaikos. Kai ji bloga, tai blogas ir visas pasaulis. Šiaip pykti ilgai nemoka. 



QUOTE(Zaneta76 @ 2006 12 12, 12:58)
Musu seimoj tai biski kitaip, maniskis irgi rupestingas,svelnus ir mielas,



QUOTE(_plunksnele_ @ 2007 05 20, 11:16)


Gyvename pakankamai darniai, vienas kita papildome, gyvendami kartu, vienas kita ismokeme daugelio dalyku, o didziausias musu pasiekimas, kad konfliktus sprendziame susede, kalbames,





QUOTE(Radavama @ 2007 12 25, 13:50)
Tvarką vėžiai gal ir mėgsta, bet tvarkytis tai nelabai, viskas bet kaip ir bet kur gali būti....nebent kai užplaukia noras padėti....

as - mergele, MB - veziukas wub.gif kartu jau 9 metai wub.gif drinks_cheers.gif manishkis - be galo tvarkingas, labai atsidaves sheimai, be galo racionaliai mastantis, labai atsakingai ziurintis i darba, be galo myli vaikus wub.gif nelabai romantishkas schmoll.gif bet visad, ishkilus kokiam konfliktui, sedames ir shnekam, shnekam, shnekam rolleyes.gif as, musu poroje, - degtukas blush2.gif jis moka protingais argumentais mane "nugesinti" biggrin.gif turi nuostabu jumoro jausma thumbup.gif kad ir blogiausia nuotaika, visada sugeba pralinksminti thumbup.gif
Atsakyti
as vezys, vyras mergele, ne is tu racionaliuju, taupiuju, pramatanciu i ateiti. bet siaip neblogas. seimoje planuoju ir taupau as, jis nors ir ipusejes 4desimti nemoka nei skaiciuot, nei tikslu labai siekt doh.gif
Atsakyti
as mergele o mano ex vezys, jau po skyrybu kazkur perskaiciau kad tokia pora gerai atrodo viesumoj bet darna seimoje neymanoma ,mano atveju taip ir buvo.
siaip horoskopais netikiu bet dabar gyvenu su oziaragiu ir viskas cool jau tuoj bus 10metu.
Atsakyti
Sveikos, niekada nesirinkau draugų pagal zodiako ženklus.
Bet jau taip susiklostė, kad mano vyras mergelė, o aš vėžys. Kartu mes jau 25 metai, o vedę 22 metai. Šeimoje trys vaikai. Neįsivaizduoju geresnio vyro, draugo ir vaikų tėvo. Apie vyrą galiu pasakyti tik pačius gražiausius žodžius. Žinoma, gyvenime buvo visko, kaip ir kiekvienoje šeimoje, bet zodiako ženklai nieko neprisidėjo prie mūsų šeimos santykių. Aš su vyru esame labai skirtingi, bet tuo pačiu ir papildome vienas kitą. Jau žinau, kada reikia patylėti, kada pabambėti, o kada būti švelniai kaip katytei tongue.gif .
Sėkmės visoms ir geros nuotaikos besišildant savo šeimos židinyje bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2010 12 04, 07:28)
as - mergele, MB - veziukas  wub.gif  kartu jau 9 metai  wub.gif  drinks_cheers.gif  manishkis - be galo tvarkingas, labai atsidaves sheimai, be galo racionaliai mastantis, labai atsakingai ziurintis i darba, be galo myli vaikus  wub.gif  nelabai romantishkas  schmoll.gif  bet visad, ishkilus kokiam konfliktui, sedames ir shnekam, shnekam, shnekam  rolleyes.gif  as, musu poroje, - degtukas  blush2.gif  jis moka protingais argumentais mane "nugesinti"  biggrin.gif  turi nuostabu jumoro jausma  thumbup.gif  kad ir blogiausia nuotaika, visada sugeba pralinksminti  thumbup.gif



visiskai atitinka ir mus:)
Atsakyti
Atgaivinsiu smile.gif

aš mergelė, draugas vėžys. draugaujam dar tik pirmus metus. visko būna. šiaip yra netvarkingas, išlaidus, sunkiai prakalbinsi kartais, o aš visada viską pasakau, tai jį už liežuvio traukti turiu. labai kantrus santykiuose. kai susipykstam, visada aš pirma taikausi, nes kitaip negaliu. draugas labai meilus, palaikantis, iškenčia visus mano pms, pabumbėjimus. kas liečia darbą tai darboholikas, gali naktimis dirbti ir jam tai labai patinka. visai sekminga kombinacija, esu patenkinta smile.gif
Atsakyti