Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinė suknelė

QUOTE(Egzo @ 2007 06 05, 18:45)


Oi kaip gražu, daug gražiau už manekenę bigsmile.gif

QUOTE(Velniukstis @ 2007 06 07, 13:59)
na stai ir mano manekene smile.gif
mes radikaliai skiriames, nes vien svorio kategorijos padaro savo  lotuliukas.gif  thumbup.gif 1 ir 3 foto wink.gif
http://public.fotki....stis81/apranga/


Na super bigsmile.gif nuostabiai atrodei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 06 07, 12:59)
na stai ir mano manekene smile.gif
mes radikaliai skiriames, nes vien svorio kategorijos padaro savo  lotuliukas.gif  thumbup.gif 1 ir 3 foto wink.gif
http://public.fotki....stis81/apranga/




zinai, tu atrodei graziau nei ta manekene thumbup.gif Suknyte tau labiau tinka nei jai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2007 06 05, 16:45)


super , graziau nei ant manekenes mirksiukas.gif

Papildyta:
Beje, gera tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 06 07, 20:55)
Oi kaip gražu, daug gražiau už manekenę bigsmile.gif
Na super bigsmile.gif nuostabiai atrodei wub.gif



na aciu aciu smile.gif jei sakot nuosirdziai o ne siaip noredamos paguosti tada tikrai malonu girdeti mirksiukas.gif beje si suknele buvo pirmoji kuria pasimatavau....po to matavausi daug, bet sitos pamirsti negalejau.....tai ja ir griebiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita82 @ 2007 06 08, 01:36)
zinai, tu atrodei graziau nei ta manekene  thumbup.gif  Suknyte tau labiau tinka nei jai  drinks_cheers.gif


wink.gif na ka smagu girdeti galiu as jums pasakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ishiri @ 2007 06 08, 05:44)
super , graziau nei ant manekenes mirksiukas.gif

Papildyta:
Beje, gera tema thumbup.gif



beje tema tai tikrai super gera - idomu palyginti ir isitikinti, kad manekene yra viena,o tikrove yra kita wink.gif
Atsakyti
Aha, tikrai nebloga tema biggrin.gif . Pasistengsiu ir as po vestuviu ideti palyginimui savo suknele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 06 07, 12:59)
na stai ir mano manekene smile.gif
mes radikaliai skiriames, nes vien svorio kategorijos padaro savo  lotuliukas.gif  thumbup.gif 1 ir 3 foto wink.gif
http://public.fotki....stis81/apranga/

Zinoma, kad ant taves daug graziau, koks ten grozis ant perkarusio modelio?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 17 birželio 2007 - 09:38
As tai issirinkau suknelee, kuri ant manekenes kataloge atrodo taip, kad niekada neuzsideciau, o ant manes daaaaug graziau!!! tongue.gif Gal sakyciau ir modeliukas truputi skiriasi... g.gif Tikrasis grazesnis, nes kataloge toks "modernas" atrodo...

Ikelsiu ir as po sventes abi palyginti... Gal ir 100 zinuciu iki to laiko parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 06 20, 16:33)
As tai issirinkau suknelee, kuri ant manekenes kataloge atrodo taip, kad niekada neuzsideciau, o ant manes daaaaug graziau!!!  tongue.gif  Gal sakyciau ir modeliukas truputi skiriasi... g.gif Tikrasis grazesnis, nes kataloge toks "modernas" atrodo...

Ikelsiu ir as po sventes abi palyginti... Gal ir 100 zinuciu iki to laiko parasysiu biggrin.gif

Ir as gal prirasysiu iki savo sventes
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 17, 10:38)
Zinoma, kad ant taves daug graziau, koks ten grozis ant perkarusio modelio?? g.gif


aciu mirksiukas.gif

QUOTE(opalė @ 2007 06 20, 16:33)
As tai issirinkau suknelee, kuri ant manekenes kataloge atrodo taip, kad niekada neuzsideciau, o ant manes daaaaug graziau!!!  tongue.gif  Gal sakyciau ir modeliukas truputi skiriasi... g.gif Tikrasis grazesnis, nes kataloge toks "modernas" atrodo...

Ikelsiu ir as po sventes abi palyginti... Gal ir 100 zinuciu iki to laiko parasysiu biggrin.gif


na lauksim tikesimes, kad prirasysit smile.gif

QUOTE(pandaaa @ 2007 06 20, 17:32)
Ir as gal prirasysiu iki savo sventes


rasykit mergiotes rasykit, o jei ka tai visada yra publicfotki smile.gif
ten nereikia jokiu zinuciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 05 31, 17:02)
Na vat pvz. sita suknele as radau MAGGIE SOTTERO puslapy (kaip reklamini paveiksliuka salia manekenes) tai cia realus vaizdelis tipo idetas kaip atrodo  doh.gif
user posted image

bet taigi tokia pati suknelė ant lieknos, manekeniško stoto panelės visai kitaip atrodys...
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 06 07, 13:59)
na stai ir mano manekene smile.gif
mes radikaliai skiriames, nes vien svorio kategorijos padaro savo  lotuliukas.gif  thumbup.gif 1 ir 3 foto wink.gif
http://public.fotki....stis81/apranga/


Tik dabar pastebejau - mes man atrodo ta pati nuometa segesim biggrin.gif As taip pat ta sampanini su juostele uzsisakiau, tik turetu man atrodo dar vienas toks mezesnis ir trumpesnis Santoj buti - tai gal ir ne tas g.gif Bet vis tiek - ir as ji matavausi bigsmile.gif
Atsakyti
LABAI FAINA TEMA thumbup.gif

Gaila,kad tik dabar ja sukuret...
Po vestuviu idesiu ir as savo palyginima...
Atsakyti