Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 06 25, 06:50)
medis voniai specialiai apdorojamas, kaip jachtoms  mirksiukas.gif


O kaip apdorojamas? Specalus lakas ar kas?
Atsakyti
Ach... kaip noreciau didelio vonios kambario rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2007 06 25, 17:13)
Tai tą žinau, man įdomu ar tinka 220 dėl vonioj esančios drėgmės   g.gif Vienas elektrikas vienaip sako, kitas antraip mastau.gif  unsure.gif

Kiek supratau iš to, ką radau internete, galima vonioje ir 220V. Tik geriau rinktis lemputes ne 220V, o 230-250V, kad neperdegtų greitai dėl įtampos svyravimų (čia ne tik vonioje). Ir geriau rinktis specialiai apsaugotas nuo drėgmės (su tinkama saugos klase IP), nors nebūtinai. Bet 12V lemputė yra saugesnė (radau pavyzdį - jei vonioje perdega lemputė, kai stovi iki pusės vandenyj, tai 12V gali pakeisti net neišjungdamas elektros, o 220V užmuš doh.gif). Jei skaitai rusiškai:
apie tai, kad galima 220V (šešta pastraipa)
apie saugos klases, ir apie 12V saugumą (skyrelyje apie transformatorius paskutinė pastraipa)
Pas mane irgi bus halogenai be transformatoriaus, tik išorinis šviestuvas, o ne įleistas į lubas - toks 4u.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 25 birželio 2007 - 18:38
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 06 25, 21:17)
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif


Vyrai pinigus uždirbinėja tongue.gif

O jei rimtai - tai man patinka pačiai viską žinot kas su kuo valgoma namie. Lemputės tikrai ne vien vyrų darbas.
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 06 25, 21:17)
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif

Taigi mes SUPERmamos! didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 25, 17:28)
  Pas mane irgi bus halogenai be transformatoriaus, tik išorinis šviestuvas, o ne įleistas į lubas - toks 4u.gif.

o kur tokiu matei pirkti,labai jau idomus ir labai tinkantis voniai,klausiu is smalsumo,nes neteko tokio matyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 06 25, 22:49)
o kur tokiu matei pirkti,labai jau idomus ir labai tinkantis voniai,klausiu is smalsumo,nes neteko tokio matyti g.gif

Užsisakėme "Ardenoje", iš katalogo.
Atsakyti
saja, super šviestuvas thumbup.gif


vilnietės, o kur gaminatės vonios baldus, manęs užklausė, bet nors ir skaitau temą, neužkliuvo niekad ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 06 25, 21:17)
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif

Patikėk, viską aš turiu žinot. Nuvažiavom dažų pirkt, tai net kambario išmatavimų nežino, jei ne aš, turbūt "iš lempos" pirktų. Viską jam primint, susakyt. Vieną kartą pasakai, pamiršta. Viskas turi būti mano galvoje, jis nežino, kuri siena, kokia spalva išdažyta bus, nežino, kaip plytelės bus klijuojamos, nežino, baldų išmatavimų. Pykstu žiauriai ant jo, nes sugeba tik kritikuoti, o, kad pats kokią idėją sugalvotų, taip neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 26, 09:22)
Patikėk, viską aš turiu žinot. Nuvažiavom dažų pirkt, tai net kambario išmatavimų nežino, jei ne aš, turbūt "iš lempos" pirktų. Viską jam primint, susakyt. Vieną kartą pasakai, pamiršta. Viskas turi būti mano galvoje, jis nežino, kuri siena, kokia spalva išdažyta bus, nežino, kaip plytelės bus klijuojamos, nežino, baldų išmatavimų. Pykstu žiauriai ant jo, nes sugeba tik kritikuoti, o, kad pats kokią idėją sugalvotų, taip neįmanoma.

lotuliukas.gif o pas mus atvirkciai lotuliukas.gif su skaiciu atmintim pas mane ne kas schmoll.gif galiu viska pasakyt, sugalvot, bet kai prasideda kvadraturos, ilgis, ir t.t doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šią savaitę jau gal vonią pabaigsim, nes plytelių neperdaugiausiai beliko klijuot. Žiūriu, neatsižiūriu, kaip man patinka biggrin.gif Tik neaišku, kaip seksis patiems dušo kabiną surinkt ir pajungt.
Atsakyti