Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(Saja @ 2007 06 25, 19:28)
Kiek supratau iš to, ką radau internete, galima vonioje ir 220V. Tik geriau rinktis lemputes ne 220V, o 230-250V, kad neperdegtų greitai dėl įtampos svyravimų (čia ne tik vonioje). Ir geriau rinktis specialiai apsaugotas nuo drėgmės (su tinkama saugos klase IP), nors nebūtinai. Bet 12V lemputė yra saugesnė (radau pavyzdį - jei vonioje perdega lemputė, kai stovi iki pusės vandenyj, tai 12V gali pakeisti net neišjungdamas elektros, o 220V užmuš  doh.gif). Jei skaitai rusiškai:
  apie tai, kad galima 220V (šešta pastraipa)
  apie saugos klases, ir apie 12V saugumą (skyrelyje apie transformatorius paskutinė pastraipa)
  Pas mane irgi bus halogenai be transformatoriaus, tik išorinis šviestuvas, o ne įleistas į lubas - toks 4u.gif.

Ačius, nusprendžiau tongue.gif dėsim 220 smile.gif

QUOTE(marlena24 @ 2007 06 25, 21:17)
mergaites,o ka gi veikia jusu vyrai jei jum net lemouciu vatais reik dometis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif argi ne maloniau tie remontai eitusi,jei jusu darbai baigtusi ties plyteliu ir klozetu isrinkimu? blink.gif ne moteriskas cia darbas "filosofuot" kekiu vatu lemputes isukinet thumbup.gif


QUOTE(jadzka @ 2007 06 25, 21:19)
Vyrai pinigus uždirbinėja tongue.gif

drinks_cheers.gif Jei pati neužsiimčiau, kraustytumėmės ne birželio gale, o turbūt tik rudenį doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2007 06 26, 10:20)
1. saja, super šviestuvas thumbup.gif
2. vilnietės, o kur gaminatės vonios baldus, manęs užklausė, bet nors ir skaitau temą, neužkliuvo niekad ax.gif

1. Ačiū smile.gif. Žiūrėsime, kaip jis mūsų vonioje atrodys, bet dar negreitai tai bus doh.gif.
2. Paprastai gamina tie patys, kurie ir virtuvės baldus daro. Tik plokštė turi būti ne laminatas, o dažytas MDF.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 26, 10:22)
Patikėk, viską aš turiu žinot. Nuvažiavom dažų pirkt, tai net kambario išmatavimų nežino, jei ne aš, turbūt "iš lempos" pirktų. Viską jam primint, susakyt. Vieną kartą pasakai, pamiršta. Viskas turi būti mano galvoje, jis nežino, kuri siena, kokia spalva išdažyta bus, nežino, kaip plytelės bus klijuojamos, nežino, baldų išmatavimų. Pykstu žiauriai ant jo, nes sugeba tik kritikuoti, o, kad pats kokią idėją sugalvotų, taip neįmanoma.

Pas mus panašiai, viską turiu žinot, kiek ilgis, plotis, kvadratai, kūbai ir t.t. unsure.gif

Viską turiu priminti, kada kur. Ko reikia. Tai ačiū dievui, nors pačiai užsakinėt visko nereikia rolleyes.gif Tai va jei būna kas ne taip, suverčiu vyrui bėda, kad pasitiki manim per daug, tegul pats viską susiskaičiuoja.
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2007 06 20, 14:08)
labai grazu..aciu tau uz idejas...jei ne tu sitas skyrelis butu apmires...



Aš ir noriu padėkot. Juk negali viskas visoms patikti.O idėjų niekada nebus per daug. Idėkit savo ,visoms idomu bus. smile.gif
Atsakyti
nu nei buvo nei būtų smile.gif taip. Be to ši tema seniai išsemta, priimtas visus patenkinantis kompromisas. smile.gif , tai ką čia vėl

Dabar mergaitės, sakykit, kažkada ėjo kalba apie tokius masažinius kilimėlius į vonią (pasidaro kaip jakuzi), gal kas turi ir naudoja, nes čia prieš kelias temas buvo kalbėta, kažkas pasakojo, kad turi tokį, bet jau tas seniai buvo, tai neatrandu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 26 birželio 2007 - 15:14
QUOTE(linnn @ 2007 06 26, 16:13)
Dabar mergaitės, sakykit, kažkada ėjo kalba apie tokius masažinius kilimėlius į vonią (pasidaro kaip jakuzi), gal kas turi ir naudoja, nes čia prieš kelias temas buvo kalbėta, kažkas pasakojo, kad turi tokį, bet jau tas seniai buvo, tai neatrandu

kas konkreciai domina?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 06 26, 16:49)
kas konkreciai domina?


1.ar patogus naudoti,
2.ar negenda
3.ar daug vietos užima sulankstyta
4.kaina
5.ir jei turi ir naudoji, tai ką nors nuo savęs pridėk, tavo manymu pliusus ir minusus
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 06 26, 16:55)
1.ar patogus naudoti,
2.ar negenda
3.ar daug vietos užima sulankstyta
4.kaina
5.ir jei turi ir naudoji, tai ką nors nuo savęs pridėk, tavo manymu pliusus ir minusus

1. na visai neblogai...
2. dar nebuvo sugedus
3. nelabai
4. nzn nepirkau..
5. neturiu.. turejau.. ty buvom is anytos pasiskoline... kokius metelius turejom... paskui ji susitvarke pirtele ir atsieme... zodziu dabar pasiurbuliuoju pas juos po pirties.. ir tai ne isada.... kai buvo ta ianga pas mus tai burbulinaus gal 3kartus.. nes as apskitai nemegeja vonioj gulet.. zodziu jei turi atliekama tustanteli ir siaip megstat vnioj pagulet, tai galt pabandyt...

sau nepirkciau...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 06 26, 17:09)


ne sau, galvoju, gal mamai nupirkti, vis lengviau priedą prisipirkti, nei pakeisti vonią. Tikrai taip, čia nuo kiekvieno pomegių priklauso, aš tai visai pati mėgstu pagulėti vonioje, tai va. O tau ačiū už atsakymus 4u.gif , gal kas dar naudoja, atsilieps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 06 26, 16:13)
nu nei buvo nei būtų smile.gif  taip. Be to ši tema seniai išsemta,  priimtas visus patenkinantis kompromisas.  smile.gif  , tai ką čia vėl

Dabar mergaitės, sakykit, kažkada ėjo kalba apie tokius masažinius kilimėlius į vonią (pasidaro kaip jakuzi), gal kas turi ir naudoja, nes čia prieš kelias temas buvo kalbėta, kažkas pasakojo, kad turi tokį, bet jau tas seniai buvo, tai neatrandu

turiu ax.gif

QUOTE(linnn @ 2007 06 26, 16:55)
1.ar patogus naudoti,
2.ar negenda
3.ar daug vietos užima sulankstyta
4.kaina
5.ir jei turi ir naudoji, tai ką nors nuo savęs pridėk, tavo manymu pliusus ir minusus

1.patogus,bet vonios didesnes reik kad galetum pilnai issitiest ir vanduo nesitaskytu,dabar kol naudoju bute tai mazoka vonia,bet greitu laiku kelsimes i nama tai desiu vonia LOVE STORY manau bus pat tas
2.kolkas nesugedo (TFU,TFU,TFU)
3.nedaug
4.3500lt
5.kol kas jokiu minusu g.gif
Atsakyti
idomios, truputi juokingos italu dizaino vonios hihihi.gif

user posted image user posted image

sita ne italu, bet man labai grazi... rolleyes.gif tik kad dydis, kaip viso mano kambario g.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip jums si kolekcija, neapsisprendziu reiktu jau sia kita sav. uzsakyti, nes veza apie 2 sav g.gif ... ji tokia smelio-aukso spalva
Rako - Sidney
user posted image
Atsakyti