Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(ANGELL @ 2007 07 04, 21:14)

Ir dar,vonios kambarys bus 2,08 * 3,55 ,kaip viska isdestyti  g.gif


tai vien kambario ismatavimai nieko nesako, reiketu zinoti kur langas, kur durys, kur ivadai, ir ka noretum sutalpinti mirksiukas.gif ar vonia ar ir dusa, ar reikia skalbimo masina sutalpinti, ar nori vonios ir panasiai.. siaip kvadratura nemaza, turetu viskas tilpti 4u.gif
Atsakyti
Ka galite pasakyti apie Gustafberg unitazus?? kaina apie 800 lt g.gif
Atsakyti
buvau sugalvojusi kad prie ravpko vonios noreciau i vonios krasta imontuojamo ciaupo su istraukiamu dusu, bet MB subalamutino mane, sakydamas kad i ta pasidariusia skyle, kai istrauki dusa, vandens pribegtu doh.gif as netikiu kad tai nera apgalvota ir isspresta, bet noreciau kad jei kas turi toki, gal galite pasidalinti patirtim ?
jei cia atsakymu nerasiu, teks kulniuoti i parduotuve savaitgali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 07 04, 23:32)
buvau sugalvojusi kad prie ravpko vonios noreciau i vonios krasta imontuojamo ciaupo su istraukiamu dusu, bet MB subalamutino mane, sakydamas kad i ta pasidariusia skyle, kai istrauki dusa, vandens pribegtu  doh.gif as netikiu kad tai nera apgalvota ir isspresta, bet noreciau kad jei kas turi toki, gal galite pasidalinti patirtim ?
jei cia atsakymu nerasiu, teks kulniuoti i parduotuve savaitgali  doh.gif


pas mane ištraukiamas dušas iš vonios, bet jis ne kampe, bet per vidurį, nu bet net ir nepagalvojau, kad ten per jį bėga, mes to dušo aukštai nekabinas (pas mus palėpėje vonia), o jei paėmusi dušą šiaip apsiprausi, tai į tą skylutę ir nebėga
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 07 05, 07:42)
pas mane ištraukiamas dušas iš vonios, bet jis ne kampe, bet per vidurį, nu bet net ir nepagalvojau, kad ten per jį bėga, mes to dušo aukštai nekabinas (pas mus palėpėje vonia), o jei paėmusi dušą šiaip apsiprausi, tai į tą skylutę ir nebėga


nu taip ir as galvoju, bet Mb sako, kad jei taskysis tai pribegs doh.gif blush2.gif o tai gal gali paziureti, jei tarkim ten piltusi vanduo tai kur jis begtu ? ant grindu uz vonios ? g.gif
Atsakyti
na galiu parodyti kaip po truputeli juda musu vonios plyteliu reikalai ax.gif tiesa dar tarpukai nespakliuoti grindys dar nedetos, na bet vaizdas vistiek ryskeja 4u.gif

user posted image

cia vienoj sienoj bus gyvatukas- kopeteles, o prie kitos kluzikas

user posted image

na o cia desis skalbianke plius spintele su kriaukle ir bendras virsstasalis, tarp dekoriuku kabinsis veidrodis ax.gif

user posted image

kaskaip nenufotkinau dar sienos su langu g.gif na tiek to kitu kartu kai bus jau tarpai nuspakliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 07 05, 09:05)
nu taip ir as galvoju, bet Mb sako, kad jei taskysis tai pribegs  doh.gif  blush2.gif o tai gal gali paziureti, jei tarkim ten piltusi vanduo tai kur jis begtu ? ant grindu uz vonios ?  g.gif


na mes gyvenam viršutiniam aukšte, tai kai darėm vonią, dėjom po plytelėm kažkokį sluoksnį, kad jei išsilietų tai sulaikytų vandenį, bet čia ne tame dabar esmė, juk ir lipdamas iš vonios pritaškai, tai ką, gal ten ir patenka keli lašiukai, nu bet reikia pasistengti smile.gif

QUOTE(okkey @ 2007 07 05, 09:09)
na galiu parodyti kaip po truputeli juda musu vonios plyteliu reikalai  ax.gif  tiesa dar tarpukai nespakliuoti grindys dar nedetos, na bet vaizdas vistiek ryskeja  4u.gif

[

oi, kaip faiiinaaa thumbup.gif , jau matosi pabaiga, o dabar jei netingi papasakok apie dušo kabiną (kokia,funkcijos, kaina)
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2007 07 05, 08:18)
oi, kaip faiiinaaa thumbup.gif , jau matosi pabaiga, o dabar jei netingi papasakok apie dušo kabiną (kokia,funkcijos, kaina)


na duso kabina kinietiska blush2.gif kaskaip pagailejau as pinigu uz firmos varda moketi kokius 10t, tai va si man atsiejo su nuolaida 2000 lt (ai pamasciau vistiek visos kabinos kalkeja anksciau ar veliau teks keisti, tai va pigesne pakeisti nebus taip skausminga kaip brangia blush2.gif ) funkcijos tai tos - garai, masaziukas, vienos dusas, kitos, radija, FM, CD, telefonas lotuliukas.gif - bet jo nenaudosiu nes mano laukuose telekomas nenori atvesti linijos doh.gif , dar kaskokia sirena yra lotuliukas.gif kabina dar neisbandyta isskyrus radijos, sviesu ir sirenos funkcijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vovka @ 2007 07 04, 11:50)
noriu jusu patarimo  4u.gif  koki kluzika geriau rinktis: pastatoma, prikabinama ar pristatoma. suprantu, kad prikabinamas arba pastatomas yra su pasleptu bakeliu, bet ar nebus vargo jei kazkas suges. labai noreciau isgirst jusu pastebejimus, pliusus ir minusus pasirinkus viena ar kita.

Jeigu pakabinmi tulikai daznai gestu tai taip masiskai prekybos centruose nedarytu mirksiukas.gif o pataisomi jie paprastai, nuemus mygtuka mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif aciu

QUOTE(Užmirstuole @ 2007 07 05, 10:50)
Jeigu pakabinmi tulikai daznai gestu tai taip masiskai prekybos centruose nedarytu  mirksiukas.gif o pataisomi jie paprastai, nuemus mygtuka  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 07 04, 23:32)
buvau sugalvojusi kad prie ravpko vonios noreciau i vonios krasta imontuojamo ciaupo su istraukiamu dusu, bet MB subalamutino mane, sakydamas kad i ta pasidariusia skyle, kai istrauki dusa, vandens pribegtu  doh.gif as netikiu kad tai nera apgalvota ir isspresta, bet noreciau kad jei kas turi toki, gal galite pasidalinti patirtim ?

pas mus toks yr, ką aš žinau, gal ir patenka, bet kiek ten jo patenka, išgaruoja gal paskui, bent jau naudojimui niekas netrukdo schmoll.gif
Atsakyti
Okkey norėjau paklausti, o už dušo kabinos dėjai plyteles ar ne 4u.gif gal ir kvailas klausimas, bet būtų įdomu sužinoti, nes mūsų meistrai sako, kad reikia 4u.gif Mes išsirinkome Duschy kabina, panašią į Jūsų 4u.gif
Atsakyti