Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(Bomba @ 2007 07 04, 22:32)
buvau sugalvojusi kad prie ravpko vonios noreciau i vonios krasta imontuojamo ciaupo su istraukiamu dusu, bet MB subalamutino mane, sakydamas kad i ta pasidariusia skyle, kai istrauki dusa, vandens pribegtu  doh.gif as netikiu kad tai nera apgalvota ir isspresta, bet noreciau kad jei kas turi toki, gal galite pasidalinti patirtim ?
jei cia atsakymu nerasiu, teks kulniuoti i parduotuve savaitgali  doh.gif

Yra tokiu imontuojamu i vonia dusu ir su tokiu mechanizmu, kuris neleidzia vandeniui prabegti, kai dusa istrauki. Mano pussesere dejosi toki, bet kaina ju labai didele. Dabar nepamenu, bet mokejo tikrai virs 1000lt.


Sixty, o kaip dusu kainos Duschy ir kieno jie gamybos? Maciau reklama, tai atrodo kaip kinietiski, o reklamoj rase, kad svediski g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitar: 05 liepos 2007 - 14:49
QUOTE(Sixty @ 2007 07 05, 15:11)
Okkey norėjau paklausti, o už dušo kabinos dėjai plyteles ar ne  4u.gif  gal ir kvailas klausimas, bet būtų įdomu sužinoti, nes mūsų meistrai sako, kad reikia  4u.gif  Mes išsirinkome Duschy kabina, panašią į Jūsų  4u.gif

Mūsų irgi panaši kienietiška verysad.gif dušo kabina, bet mes dėjom plyteles ir už jos, nors nesimatys, bet bent jau dėl drėgmės.Aišku, labai gaila, pusė grožio ta kabina užstoja, ale vot ką darysi doh.gif
Atsakyti
Vis dar neapsisprendžiu dėl vonios plytelių. Galvoju apie DK naująją kolekciją iš kurios susideda paveikslas -9plytelės ir dekoras neblogas.
gal kas dėjot, būkit katalikai,-įmeskit foto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2007 07 05, 14:47)
Sixty, o kaip dusu kainos Duschy ir kieno jie gamybos? Maciau reklama, tai atrodo kaip kinietiski, o reklamoj rase, kad svediski g.gif

Nu man ir idomu kaip tos kabinos, nes mums jas ispeike kad uz tokia kaina tik s...buna g.gif tai ir atsisakem mes jos ax.gif
Atsakyti
Mes klijavom vonią DK plytelėm, tarp dviejų spalvų dėjom dekoratyvinę juostelę.
thumbup.gif gavosi
Atsakyti
QUOTE(princesė @ 2007 07 05, 21:42)
Mes klijavom vonią DK plytelėm, tarp dviejų spalvų dėjom dekoratyvinę juostelę.
thumbup.gif gavosi


tai gal foto ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesė @ 2007 07 05, 22:42)
Mes klijavom vonią DK plytelėm, tarp dviejų spalvų dėjom dekoratyvinę juostelę.
thumbup.gif gavosi


tai gal foto įmesi? bigsmile.gif
Atsakyti
ojojoj - ir aš stoju į susirūpinusių vonios įranga gretas doh.gif doh.gif neįsivaizduoju, kaip reiks viską išsirinkti doh.gif nes finansai nedrasko kišenės, o kainos... blink.gif , o ir nuspręsti, kokie mūsų poreikiai laaaaabai sunku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 05 liepos 2007 - 23:32
QUOTE(Bomba @ 2007 07 04, 20:20)
tai vien kambario ismatavimai nieko nesako, reiketu zinoti kur langas, kur durys, kur ivadai, ir ka noretum sutalpinti  mirksiukas.gif ar vonia ar ir dusa, ar reikia skalbimo masina sutalpinti, ar nori vonios ir panasiai.. siaip kvadratura nemaza, turetu viskas tilpti  4u.gif


4u.gif
Vonios kambari perkelsime i virtuve(kadangi virtuve su valgomuoju bus priestate),visi ivadai lieka kaireje puseje prie ilgosios sienos,jokiu langu nebus(uzmurinsim biggrin.gif ) iejimas bus is trumpesnes sienos , doh.gif isaiskinau as cia gerai biggrin.gif .
Bus kampine vonia ,aisku unitazas,noriu spinta padaryti visokioms reikmems susideti ir ranksluosciams.Na dabar emiau galvoti gal dar skalbenke pastatyti g.gif ,nors cia jos visur virtuvese stovi(pas eilinius zmogelius bigsmile.gif )
Savaitgali vyras parves parodyti kaip tos plytkos atrodo rolleyes.gif jis jas gauna uz juokinga kaina,parduotuve perkant paklotume jau tukstantine suma i toki vonios kambari,taip,kad jau nesipriesinu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELL @ 2007 07 06, 00:42)
jokiu langu nebus(uzmurinsim  biggrin.gif )

Kodėl??? blink.gif O aš taip norėčiau vonios su langu... wub.gif. Neužmūrykit! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 07 05, 23:01)
Kodėl??? blink.gif O aš taip norėčiau vonios su langu... wub.gif. Neužmūrykit!  ax.gif


Taip jau gaunasi rolleyes.gif ,minejau,kad vonia bus dabartineje virtuveje kur dabar langai ir durys yra i vidinio kiemo puse,bet,kadangi lipdome priestata is tos puse,tad teks uzmurinti,arba vonios langai bus i virtuve biggrin.gif lotuliukas.gif
Tenka aukoti ...
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2007 07 05, 21:45)
tai gal foto įmesi?  bigsmile.gif

nu va , idedu nuoroda, kur galite paziureti:

http://public.fotki....a/p7060093.html
sorry, nelabai kokia foto blush2.gif
Atsakyti