Įkraunama...
Įkraunama...

Antklodės

QUOTE(audiga @ 2006 11 07, 21:09)
Na dabar kai atšaldinėja tai aktuali tema pasidarė... O sakykit ar po vilnone Merkio antklode neprakaituojama, t.y. ar ji gerai "kvėpuoja"? Nes pvz. sinteponu kimšta tai atrodo labai faina, lengvutė, o kai atsiguli tai iškart šlapias... Nusipirkom šiemet tokią "nemažą", 220*240 cm, bet reiks mest šalin, neįmanoma miegot...

na ne, ji tikrai pralaidi ir kvėpuojanti, bet... pakankamai karšta (mūsiškėje vilnos 600 g), nežinau, ar pasiteisins ta jos reklama ir užrašas ant jos, kas žiemą šilta, o vasarą vėsu g.gif gal... bet gal vasarai teks ieškot plonesnės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2006 11 07, 23:09)
Na dabar kai atšaldinėja tai aktuali tema pasidarė... O sakykit ar po vilnone Merkio antklode neprakaituojama, t.y. ar ji gerai "kvėpuoja"? Nes pvz. sinteponu kimšta tai atrodo labai faina, lengvutė, o kai atsiguli tai iškart šlapias... Nusipirkom šiemet tokią "nemažą", 220*240 cm, bet reiks mest šalin, neįmanoma miegot...


kaip jau minejau mes pirkome Merkio antklode is merino ir dar ten kazkokiu aviu vilnos, ji didele 200x210, gana lengva ir silta. Na del to kvepavimo, gal buciau linkusis susilaikyti g.gif Bet siaip miegoti smagu, neziurint to, kad "uzvalkale" ji truputi plaukioja, nors daug kas sako jos aprengti nereikia, bet man taip smagiau , o ir higieniskiau (na cia mano nuomone, juk skalbti jos nerekomenduojama). Bet nemanau, kad su ja butu gerai vasara miegoti, jeigu lauke 25 laipsniai, man smagiau ka nors lengvesnio uzsimesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2006 11 08, 08:03)
kaip jau minejau mes pirkome Merkio antklode is merino ir dar ten kazkokiu aviu vilnos, ji didele 200x210, gana lengva ir silta. Na del to kvepavimo, gal buciau linkusis susilaikyti  g.gif  Bet siaip miegoti smagu, neziurint to, kad "uzvalkale" ji truputi plaukioja, nors daug kas sako jos aprengti nereikia, bet man taip smagiau , o ir higieniskiau (na cia mano nuomone, juk skalbti jos nerekomenduojama). Bet nemanau, kad su ja butu gerai vasara miegoti, jeigu lauke 25 laipsniai, man smagiau ka nors lengvesnio uzsimesti  ax.gif

gal mes tada apie šiek tiek kitas antkoldes kalbam ax.gif mūsiškė taip pat iš merinosų ėriukų vilnos, bet ji medvilniniame "impile", ją galima skalbti sklabyklėje
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2006 10 07, 21:00)
neperseniausiai įsigijau pagalves su šilko kamšalu Gariūnuose( 0 eilėj, geltonuose kioskeliuose)  thumbup.gif pagalvės kainavo po 145 lt, o antklodės tai apie 500 kainuoja  blink.gif jau 3 metus naudojuos pirktom iš hobby hall, bet jau norisi atsinaujint.. ax.gif

mačiau SELECT naujam žurnale antklodes, bet ten jos kainuoja 169lt, gal prastesnės kokybės???
Atsakyti
Gal kas turi tokia Merkio anklodę, kaip dėvisi, ar patenkinti?
user posted image
Atsakyti
O kur Merkio patalu galima rast pirkt?
Atsakyti
QUOTE(aristokrate @ 2006 11 12, 20:43)
O kur Merkio patalu galima rast pirkt?



Asmeniskai as tai tik Kaune Urmo bazeje apsipirkau sia produkcija, bet manyciau yra ir kitur, kadangi man ten patogiausi tai taip ir gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2006 11 12, 17:54)
Gal kas turi tokia Merkio anklodę, kaip dėvisi, ar patenkinti?
user posted image


mes tokias tris turime. puikios - minkštos, šiltos, lengvos. įvelku į užvalkalą, nes chemiškai valyti nenorėčiau. be to, jos kvepia alijošiais. naujausias Merkio gaminys. pirkau urmo bazėje, o šiaip jos Varėnos gamybos.
Atsakyti
... o aš tai nusipirkau "Merkio" antklodę su vilnos užpildu, sakiau jau džiaugsiuos bet kad ... smirdi... labai avim smirdi (tai dar gerai kad ne ožiu biggrin.gif )... o tai ką daba galima su ja padaryt? Nei išvėdinsi nei išsklabsi... O kaip pas jus , nesmirdi?
Atsakyti
QUOTE
mes tokias tris turime. puikios - minkštos, šiltos, lengvos. įvelku į užvalkalą, nes chemiškai valyti nenorėčiau. be to, jos kvepia alijošiais. naujausias Merkio gaminys. pirkau urmo bazėje, o šiaip jos Varėnos gamybos.


Mane šita antklodė irgi suviliojo, tokia miela. O vasarą su ją įmanoma miegot? kampuke matau užrašą, kad tinka ir vasarą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2006 11 13, 21:11)
Mane šita antklodė irgi suviliojo, tokia miela. O vasarą su ją įmanoma miegot? kampuke matau užrašą, kad tinka ir vasarą  g.gif


labai stebėjausi tuo užrašu, bet miegojau visą vasarą ir neperkaitau. kai nusipirkom lateksinį čiužinį ir šias antklodes, supratau, kas yra komfortiškas miegas.
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2006 11 13, 22:15)
... o aš tai nusipirkau "Merkio" antklodę su vilnos užpildu, sakiau jau džiaugsiuos bet kad ... smirdi... labai avim smirdi (tai dar gerai kad ne ožiu biggrin.gif )... o tai ką daba galima su ja padaryt? Nei išvėdinsi nei išsklabsi... O kaip pas jus , nesmirdi?


taip kvapas yra, bet juk is to ir galima suprasti kad tai "natur produkt" bigsmile.gif
Atsakyti