Įkraunama...
Įkraunama...

Antklodės

QUOTE(Antarė @ 2007 10 05, 13:00)
nu nieko sau doh.gif

turiu vilnone Merkio antklode jau beveik metus,nesmirda ji jokiom avim, tik kai dregnesnis oras buna,tada jauciasi vilnos kvapas. Jeigu laikot antlode balkone,ten dabar aisku dregna,tai ir bus vilnos kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2007 10 05, 12:50)
turiu vilnone Merkio antklode jau beveik metus,nesmirda ji jokiom avim, tik kai dregnesnis oras buna,tada jauciasi vilnos kvapas. Jeigu laikot antlode balkone,ten dabar aisku dregna,tai ir bus vilnos kvapas.

niu...prajuokinai...labai idomu del ko mes laikom balkone- kaip sakoma "povtoriaju dlia osobo..." del to, kad smirda avim. gal jusu antklode geresnes kokybes, kitos rusies, geresnio apdirbimo-juk ten ivairiu yra...jau mano vyras nera jautrus kvapams-ir tai nosi uzsieme biggrin.gif
Atsakyti
Aš ką tik nusipirkau Merkio avies vilnos antklodę(ji pas mane nesmirda, bet iš paklausiau ,apie vėdinimą), tai pardavėja iš kart perspėjo, kad nenškit į balkoną jei lauke yra drėgmės, nes tada kvapas paaštrėja, o neišsigari kaip mums norėtusi
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 10 05, 13:17)
Aš ką tik nusipirkau Merkio avies vilnos antklodę(ji pas mane nesmirda, bet iš paklausiau ,apie vėdinimą), tai pardavėja iš kart perspėjo, kad nenškit į balkoną jei lauke yra drėgmės, nes tada kvapas paaštrėja, o neišsigari kaip mums norėtusi

g.gif tai nesiu i rusiuka, nors ir ten turbut dregna g.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
As prieš nepilnus metus isigijau taip pat kaip Akasta ,Familono antklodę ir pagalves,pirkau PC Mole.Tikrai labai patenkinta liko visa šeima,lengvos ,šiltos ir neprakaituojam.Ten prekiauja visa antialergine patalyne.Na užvalkalus ten pat , satino pirkom,tikrai kokybiski ir spalvos neblunka,būtent ten ir yra ant tokių ismatavimų210*230.Esu labai patenkinta thumbup.gif Na manau vieną kart gerai sumokėt ir maloniai,gerai išsimiegot rolleyes.gif
Atsakyti
Miegojom šianakt po ta vilnone, tai tikrai kvapo jau nebėra visiškai, bet užkniso ta medžiaga, iš kurios pasiūta antklodė, tokia visa kaip "klijonkė", traška kai vartaisi, miegot neina... ir pirkom ne pačią pigiausią, apie 260 lt. mokėjom...ir nesam tikrai labai jau išrankūs ar jautrūs, po "tarybinėm" vatinėm miegojom ir viskas gerai buvo, o dabar ne tas tai tas... g.gif
Atsakyti
as jau pora savaiciu naudoju kurimos vilnone is dvieju daliu susegama, tai liuks man ji, daba su vyru pasidaline ja, nei salta nei karsta, vienoje 250g ir kitoje. Jokio kvapo nebuvo, lengva, patogi, zodziu nesigailiu tu 350lt moketu.
o veliau jei bus namie salta nusipirksiu dar viena kokiu 500g( gal is trivilitos arba is tos pacio kurimos) (is merkio nerizikuosiu del kvapo..), ana susegsiu i viena ir turesiu dvi labai siltas antklodes... bigsmile.gif
Atsakyti
man Merkio thumbup.gif bet ta viduj su vilna
Atsakyti
na va, joglej man pasake, kad cheminis nepanaikins avies kvapo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2007 10 08, 22:04)
na va, joglej man pasake, kad cheminis nepanaikins avies kvapo...  schmoll.gif

Nenukabink nosies, kuriam laikui pamiršk kad tu ją turi, pakabink gal pas ką kaime jei turi kur, ar šiaip kur nedrėgnai ir palik... O kitai žiemai jau turėsi normalią antklodę... Nėra padėties be išeities... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2007 10 09, 07:12)
Nenukabink nosies, kuriam laikui pamiršk kad tu ją turi, pakabink gal pas ką kaime jei turi kur, ar šiaip kur nedrėgnai ir palik... O kitai žiemai jau turėsi normalią antklodę... Nėra padėties be išeities... 4u.gif

aciu 4u.gif
rezgu minti sode i palepe ikist-gal nepraeis kvapas i kambarius...bendziau isinesti cia, bute, i kambari- nu neimanoma nosies ikist, butu "antklodes kambarys" biggrin.gif
sekmes visoms isigyjant antklodes-siaip amn patinka ir medvilnines-po tokia stora miegam dabar, tik sintetiniu labai nemegstu, brrr
Atsakyti
man tai tik vilnonės patinka.....
Atsakyti