Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitliukas ir liniuotės

Negalima įkelti liniuočių iš tų puslapių, kur liniuotė sveria daugiau nei 15 kb.
O wlal net iki 50 kb siekia, kas prailgina puslapio krovimosi laiką, ypač tiems vartotojams pasijaučia, kurie turi silpną interneto ryšį.
Atsakyti
QUOTE(korcula @ 2006 12 21, 10:10)
smile.gif Labukas, na man taip pat neleidžia pasikoreguoti žemiau pridėtos svorio liniuotės. Tai čia irgi dėl tos pačios priežasties - liniuotės svorio, nors pirmame puslapyje nurodyta nuoroda į šio puslapio liniuotes?  g.gif

Gali neleist koreguot ir dėl to, kad perpildytas parašas rolleyes.gif Tai bet kada gali pasitikrinti, einant į "Mano nustatymai" -> "Redaguoti parašą" -> spaudi "(Patikrinti ilgį)" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2006 12 28, 20:34)
Taigi ir man nebeleidzia istrinti tos trecios.  doh.gif As bandziau visas istrinti ir ideti naujas, bet neleidzia isvis nieko daryti su parasu, ir tai jau kokia savaite...
Be to mano tris pagal ilgi nevirsyja normos...

Antros liniuotės "svoris" (t.y. paveiksliuko dydis) yra per didelis, todėl nebeduos koreguoti parašo, kol ta liniuotė nebus pašalinta.
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2007 01 23, 13:40)
Kodel man neleidzia isidet liniuotes is lafemmebonita.com  g.gif  maciau kitos merginos turi isidejusios  rolleyes.gif


Šios liniuotės labai daug "sveria", o tai buvo pastebėta tada kai narės jau pradėjo jas deliot, taigi tos, kas spėjo - spėjo, o kas nespėjo - tas pavėlavo biggrin.gif .
Liniuotės iš šio puslapio buvo apribotos.
Papildyta:
QUOTE(mereveja @ 2007 01 23, 11:58)
Cia ne prie sios temos, bet gal zinote, kodel rasau zinutes, o ju skaicius nedideja? g.gif


Tu esi teisi, ne prie šios temos klausimą užduodi, yra atskira tema, ir ją lengvai galima surasti pasinaudojus forumo paieška.

QUOTE(kika1 @ 2007 01 23, 12:30)

Ir tu?
1. Tokios žinutės yra geras SPAM'o pavyzdys, už kurį gali būti skiriami įspėjimai.
2. Jeigu turite klausimų, juos reikia užduoti.
3. Forumas ne chatas.
3.1 Nariai on-line yra sąlyginė sąvoka, bet patirtis rodo, kad net giliausia naktį, kai forume beveik niekas nenaršo, supermamoje būna 100-150 narių, savaime suprantama, kad jie nebūtinai perskaitys šią temą.
Dieną forume būna prisijungę iki 2000 narių vienu metu.
3.2 Forume įrašyta žinutė išlieka ilgą laiką, taigi į ją bus atsakyta ar po 10 min ar po 10 val.
Atsakyti
QUOTE(Gilele @ 2007 01 29, 14:07)
o kaip dviems vaikučiams vieną liniuotę pasidaryt, kai panašiu laiku gimusios? tada vienas žmogiukas kitą užstoja... gal turit minčių  g.gif

Jau nieko nepadarysi, taip sugeneruoja pati sistema rolleyes.gif Svarbiausia, kad matosi užrašas po pačia liniuote, kiek tiksliai jiem metukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 02 01, 15:59)
Ar gali kas nors atsakyti, kodėl skirtingos liniuotės skirtingai likusias nėštumo dienas suskaičiuoja? Skirtumas iki gimdymo datos net 35 dienos  blink.gif  blink.gif



Matyt skiriasi skaičiavimo metodikos, nes metodikų yra ne viena. (ar skaičiuoja nuo paskutinių menstruacijų pirmosios dienos, ar nuo numanomos pastojimo dienos) Be to, dar skiriasi kai kurių skaičiuoklių imama vidutinė menstruacijų ciklo trukmė - ar 28 dienos, ar 30 dienų ir pan.

pvz. pagal vieną skaičiavimo metodiką:
Iš paskutinių mėnesinių pirmos dienos atimami trys mėnesiai ir pridedamos septynios dienos (jeigu ciklas – 28 dienos). Jeigu ciklas trunka 30 dienų, turėtų būti pridedamos 9 dienos t.y. tiek, kiek dienų ciklas ilgesnis.

kai kurios skaičiuoklės automatiškai skaičiuoja kad ciklas - 28 d.




 i 
Supermama.lt firminių liniuočių bus ir daugiau, kviečiame visus aktyviai dalyvauti jų kūrime ir siūlyti  idėjas VA ČIA:
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 02 09, 13:19)
gal galit kas patarti kaip įsikelti kalendoriuką

http://line.romantic.../mini/mini4.htm

nu nesu blondinė, bet neišeina nors tu ką  verysad.gif

Gražus dalykėlis thumbup.gif Pažiūrėjau, kad neįsikelsim pas mus, nes galūnė baigias ne .jpg, .gif rolleyes.gif Čia nebent į savo kokią svetainę galima įsikelt: "симпатичные календари для сайта на текущий месяц".

QUOTE(deivydukomama @ 2007 02 18, 14:50)
as irgi noriu isideti liniuote viska surasau gerai kaip mano du vaikai tai pasirinkau dviem vaikam linuote, pasirenku du vaikus kad ikeltu bet viena ant kito sukelia gal jau mano viresneliui per daug metu gal nebera tokios liniuotes prasau p[agalbos      g.gif


Kadangi abu vaikučiai gimę panašią dieną, todėl jie ir "sulimpa" rolleyes.gif

QUOTE(krika @ 2007 02 19, 11:17)
sakykit, svorio liniuotę pasidarius, reikės ją perdaryti kai tik koks kg nukris. o kaip su vaikų amžiumi? ar gimtadieniui suėjus, automatiškai pereis ar reikės vėl perdaryti?


Jei įsikėlusi skaičiuoklę, pvz vaikui iki 3m tiek ir tiek dienų liko, tai suėjus gimtadieniui reikės pasikeist rolleyes.gif

QUOTE(astorr24 @ 2007 02 20, 14:38)
padėkit kas nors visai susipainiojau tai kurį adresą reikia kopijuoti pirmą ar antrą doh.gif


Jau pavyko? smile.gif

QUOTE(jurgixe @ 2007 03 20, 09:25)
nesuprantu kodėl rod, kad mano mergaitei šiandien 2 metai ir 12 mėnesių,o ne kad 3 metai?

Man tiek ir rodo, 3 metukai wink.gif


P.s. nenori mergaitėms vieno skaitliuko padaryt rolleyes.gif Mažiau užimtu.... smile.gif




QUOTE(onyx @ 2007 03 20, 00:55)
sakykit, prašau, ar yra kokiam angliškam puslapyje, kur galėčiau sukurti liniuotę savo šuniuko amžiui sekti, nes rusų kalbos nesuprantu, o kiek buvau angliškuose puslapiuose tai ten neradau. padėkit, prašau,  4u.gif

Čia gyvūnėliams, išsirink liniuotę, paveiksliuką ir parašyk datą, padarysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 30, 10:46)
nesuprantu, kodėl mano liniuoteje rodo, kad musų šeimai 9 mėnesiai, 4 savaitės ir 1 diena, jeigu tos keturios savaitės sueina tik rytoj  g.gif  gal čia kaip nors ypatingai skaičiuoja?


Skaičiavimas nepriklauso nuo mūsų forumo, jį generuoja tame puslapyje. Taip kad negaliu pasakyt, kodėl taip skaičiuoja rolleyes.gif

QUOTE(kerolli @ 2007 03 30, 11:47)
tai kad pas mane tam adrese jokio url nera  g.gif  as pasimetus ,gal jo visai ikelti neimanoma  doh.gif


Nėra tokios eilutė?

CODE

[url=...][img]liniuotės adresas[/img][/url]


QUOTE(jovii @ 2007 03 31, 12:43)
Niu nezinau. Sunku su tom visom liniuotem cia :verysad nezinau ar man cai kas nors pavyko? O kaip paziureti, ar isikeliau liniuote ar ne?


Liniuotėje buvo klaida rolleyes.gif Dėjai per kodą "http://". O to daryt nereikia, nes pats adresas liniuotėsjau pilnas, jokių kodų papildomai spaudinėt nereikia wink.gif

Liniuotę pataisiau wink.gif

Pasižiūrėt gali čia: Mano nustatymai -> Redaguoti parašą smile.gif

Sėkmės wink.gif


QUOTE(puma @ 2007 04 01, 17:02)
net verdu is pykcio bet man neiseina,gal as jau atbukau???


Liniuotė jau paraše yra, tik rašant atsakymą, reik po žinute uždėti varnelę ant "Įjungti parašą?" wink.gif
Atsakyti
Liniuotė dietininkėms - Liniuotė Gal jaubuvo tokia nuoroda o gal ir ne ax.gif
Didžiausias privalumas - galima rašyt skaičių po kablelio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majami: 29 gegužės 2007 - 09:32
QUOTE(Mazulka5 @ 2007 08 21, 23:17)
Ai nezinau nesigauna man cia vistiek...kazka ne taip darau... lotuliukas.gif

smile.gif parodysiu vaizdo priemone.

dabar paspausk savo ta linka, kur idejai i foruma, arba eik per nauja kurti liniuote.
kai jau susikursi bus toks vaizdas:

user posted image

tai kopijuok ta eilute pirma po liniuote ir visa visa iki galo, ir atejus i foruma i savo parasa daryk paste.
o dabar tu kopijuoji adreso laukeli esanti virsuj, todel ir gaunas taip.
pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia nukopijuoti visą iki pat galo šią nuorodą

user posted image

Dar kitai galima užvedus su pelyte ant nuorodos paspausti du kartus ir ji užsijuodins. Tada nukopint ir įdėti į parašą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisma: 29 rugsėjo 2007 - 15:05
QUOTE(nirvana @ 2007 10 23, 16:51)
Kitas klausimas, kaip šalia liniuotės vaiko nuotraukytę būtų galima įsidėt?  smile.gif

pirma ją turi susimažinti gerokai, ir tada kelti į internetinį albumą ir tada jau adresiuką su img nukopijuoti prie liniuotės.
Atsakyti