Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitliukas ir liniuotės

QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 02 24, 21:48)
labai jau sunkiai ta liniuote pasidariau.o lietuvisku kokiu puslapiu nera kur pasidaryti liniuotes?

Nebent mūsų forumo wink.gif

QUOTE(widulika @ 2008 02 27, 19:47)
noreciau paklausiti,kaip prie liniuotes prideti paveiskliuka,niu pvz maza sliauziojanti leliu  ar kazka panasaus 4u.gif

Susimažini nuotraukėlę ir įkeli į internetinį fotoalbumą (plačiau rasi mano paraše nuorodą). Einį į "Mano nustatymai", kairėj pusėj paspaudi ant "Redaguoti parašą". Nukopijavus paveikslėlio adresą internete, keli per odo mygtuką img.
Dėmesio! Kai kuriuose inter.fotoalbumuose kodas jau būna iškart su paveikslėlio adresu! Todėl pakartotinai spaust ant kodo img nereik wink.gif.

Tada susirandi sau patinkančią liniuotę, pasirenki paveikslėlį, įvedi datą ir sugeneruoji sau liniuotę. Nukopijuoji kodą. Kodas turi prasidėt taip


CODE
[URL=http://www]liniuotė su galūne jpg/gif[/URL]


Tada vėl eini į "Mano nustatymai" ir paredaguoji savo parašėlį:
Po pirmojo leliaus paveikslėlio padarai tarpą ar enter ir įklijuoji (paste) liniuotės adresą wink.gif


Noriu primint, kad leidžiama paraše turėt 1-2 liniuotes!
Atsakyti
Va radau Supermamos paaiškinimą. Matyt, pačiose žinutėse tai veikia rolleyes.gif

QUOTE(SuperMama @ 2006 12 19, 10:52)
Negalima įkelti liniuočių iš tų puslapių, kur liniuotė sveria daugiau nei 15 kb.
O wlal net iki 50 kb siekia, kas prailgina puslapio krovimosi laiką, ypač tiems vartotojams pasijaučia, kurie turi silpną interneto ryšį.

Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2008 04 29, 17:31)
as padariau liniuote viskas tvarkoi,bet kai rasau zinutes forume tai tada zinutes apacioje pas mane juos tiesiog nera...

Tas sakinukas matomas, kai spaudi klavišus user posted image, user posted image ir rašai atsakymą.
Atsakyti
Norėčiau pasiūlyti kiek pakoreguoti liniuotes ne vieną vaikiuką auginantiems tėvams. Štai pas mane yra trys vaikiukai, kurių du gimę tą pačią dieną tik skirtingais metais. Jei darau vieną liniuotę - tai vienas slankiklis užstoja kitą. Kiek pastebėjau, su tuo susidūriau ne tik aš, bet ir daugelis kitų mamų pasirinkusių liniuotę dviems vaikams, kurių vaikučiai gimė tą patį mėnesį skirtingais metais. Gal būtų galimybė padaryti liniuotę taip, kad rodytų slankiklį kaip dvynukų, su dviem vaikiukais, o datas įvesti skirtingas? Tada galima tokią liniuotę ir trims vaikams pritaikyti. Aš tikrai mielai pasirinkčiau vieną liniuotę visiems trims vaikams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eretukas @ 2008 07 09, 20:10)
gal man kas galetu padeti? noreciau liniuotes tokios (esu maciusi pas viena supermamyte),  vairuoju tiek ir tiek laiko. o dabar ieskojau kaip ir, ir neradau. gal galetumet padeti? aciu  4u.gif

Atsistok ant tos mamytės liniuotės kokios nori ir paspausk kairį pelės klavišą.Tave iš kart nukelsį į tą puslapį kur ta liniuotė yra.O ten jau galėsi pasirinkt pati ko nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eretukas @ 2008 07 09, 20:10)
gal man kas galetu padeti? noreciau liniuotes tokios (esu maciusi pas viena supermamyte),  vairuoju tiek ir tiek laiko. o dabar ieskojau kaip ir, ir neradau. gal galetumet padeti? aciu  4u.gif

Tai tekstinę liniuotę irgi gali pasidaryt, kiek laiko vairuojat wink.gif Arba pasiėmus paprastą liniuotę, skirtą ne vaikams, ir tiesiog įrašyt tuos žodžius.
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 07 12, 17:45)
Noriu paklaust jei jau istrini liniuote pries tai buvusia tai jau jos nebepamatysi jau pasikeicia visur kai kita pakeiti???

visame forume, visose jūsų žinutėse, kur jūs este parašą įkėlę jis pasikeičia automatiškai toks, kokį pasidarote smile.gif
Atsakyti
kaip padaryti kad liniuote rodytu ant windows vista desktopo ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wildly @ 2008 08 25, 09:13)
kaip padaryti kad liniuote rodytu ant windows vista desktopo ?  blink.gif

Iš to saito kur keliesi liniuotę turi būti nurodyta kaip įsidėti ant desktopo,jei ne tai eini ant desktopo su dešiniu->properties,įeini ten kur visi desktopo paveikslėliai,tada ten viduj yra parašyta ligtai web,atsidarai tą lauką ir įsidedi.Gal ne tiksliai parašiau,nes čia darbinis kompas,bet esmė turi būti panaši.Jei neišeis rašyk man į az,kai galėsiu atsakysiu smile.gif
Atsakyti
O ar man vienai neatsidaro nėštumo planuoklis ar čia kažkas užstrigę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelmė @ 2008 08 31, 11:17)
O ar man vienai neatsidaro nėštumo planuoklis ar čia kažkas užstrigę? g.gif

kad paraše tik užrašas yra, matyt neįsikėlėt liniuotės smile.gif

ir norint , kad ji matytųsi, reikia parašą įjungti - atsakymo metu uždėti varnelę "įjungti parašą"
Atsakyti
gal kas gali pasakyt ka darau ne taip kad nusikopijavus liniuote neleidzia iklijuoti kur parasas
Atsakyti