Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitliukas ir liniuotės

Viskas apie liniuotes sad.gif

O aš noriu paklausti dėl parašo.
Kodėl užėjus ant mano parašo, jis neaktyvus? Ką darau ne taip? Ir norėjau , kad rodytų tik sutrumpintą variantą sad.gif

Jau pavyko 4u.gif

O ar galima sutrumpinto parašo gale uždėti dar mažyti paveikslėlį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima44: 11 lapkričio 2013 - 10:59
QUOTE(Rima44 @ 2013 11 11, 10:51)
O aš noriu paklausti dėl parašo.

O Jūs taisykles skaitėte? smile.gif
Draudžiama asmeniniame paraše įdėti bet kokio pobūdžio skelbimą, reklamą ar komercinio pobūdžio nuorodą. Todėl Jūsų parašą ištryniau.

QUOTE(Rima44 @ 2013 11 11, 10:51)
O ar galima sutrumpinto parašo gale uždėti dar mažyti paveikslėlį?

Galima, bet ne didesnį nei nustatyta forumo taisyklių II.12 p.
Atsakyti
Kur rasti lietuviškų šventinių liniuočių? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 15 lapkričio 2013 - 19:12
QUOTE(adžani @ 2013 11 15, 19:12)
Kur rasti lietuviškų šventinių liniuočių?  blush2.gif

Jūsų pageidavimas perduotas forumo administracijai - tikėkimės, į jį bus atsižvelgta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 11 15, 20:26)
Jūsų pageidavimas perduotas forumo administracijai - tikėkimės, į jį bus atsižvelgta  4u.gif

Labai smagu, ačiū. thumbup.gif

Atsakyti
laba diena,

as jau pavargau ieskoti, todel cia rasau, nors gausis ir siek tiek pasikartojimas. kur galima rasti liniuociu, skaiciuojanciu dvieju vaikuciu amziu? supermamos liniuotes ziurejau, taciau ieskojau kitur. radau patinkancia mamosdienorastis.lt taciau kai pasidariau ja ir ikelt bandziau, parase, jog neleidziama ikelti is sio puslapio del liniuotes per didelio svorio. gal galit padeti ir parasyti, ar sibmama.ru ir lilypie.com yra dvigubu liniuociu? neradau niekaip, o negi nera g.gif
ir dar klausimas - ar galiu tureti dvi dvigubas liniuotes - dvieju vaikuciu amziui ir draugystes bei vestuviu metinems matuoti? jeigu ne, ar galima tureti viena dvigba liniuote ir viena tekstine dviguba liniuote? arba viena dviguba liniuote ir viena tekstine bent jau vienguba liniuote? dekoju uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 12 birželio 2014 - 10:57
QUOTE(Ausrytia @ 2014 06 12, 11:56)
*ar sibmama.ru ir lilypie.com yra dvigubu liniuociu? neradau niekaip

** ar galiu tureti dvi dvigubas liniuotes - dvieju vaikuciu amziui ir draugystes bei vestuviu metinems matuoti?

*Yra line.sibmama.ru 4u.gif

**Negaliu garantuot, bet pamėginkit susikurt sibmama.ru - gal leis įsikelt 2 dvigubas ir rodys forume smile.gif
Atsakyti
man kazkodel neleidzia 3 liniuociu uzsidet sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juoduke20 @ 2014 06 28, 02:07)
man kazkodel neleidzia 3 liniuociu uzsidet sad.gif

Taip yra todėl, kad tik 2 liniuotės leidžiamos 4u.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu, atrodo viską įkėliau, tačiau neskaičiuoja laiko, data tai įvedžiau gimdymo g.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Virtuveje @ 2014 08 03, 23:42)
atrodo viską įkėliau, tačiau neskaičiuoja laiko

Liniuotėje, esančioje Jūsų paraše, laikas skaičuojasi smile.gif
user posted image

O kad matytųsi parašas, žr. čia 4u.gif
Atsakyti
Ar tam, kad parašas (liniuotė) matytųsi, kaskart reikia uždėti varnelę "įjungti parašą" arba rašyti per "greitą atsakymą"? g.gif Nėra kito būdo nustatyti, kad visada automatiškai rodytų? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguončikas: 26 rugpjūčio 2014 - 19:39