Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitliukas ir liniuotės

QUOTE(Aguončikas @ 2014 08 26, 20:38)
Ar tam, kad parašas (liniuotė) matytųsi, kaskart reikia uždėti varnelę "įjungti parašą" arba rašyti per "greitą atsakymą"?  g.gif  Nėra kito būdo nustatyti, kad visada automatiškai rodytų?  ax.gif

Ne, deja, nėra smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą. Gaila, kad nėra, nes vis pamirštu paspausti, o man taip gražiai tos liniuotės atrodo 4u.gif

Atsakyti
sveiki. Bandžiau įsikelti 2 liniuotes po 2 vaikučius, ir mano valdymo lauke rodo normaliai, o kitur- nieko nerodo. kėliau iš sibmama.ru... gal yra dar koks psl, kur galima 2 x2 liniuotę pasidaryt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2015 03 13, 12:45)
Bandžiau įsikelti 2 liniuotes po 2 vaikučius, ir mano valdymo lauke rodo normaliai, o kitur- nieko nerodo. kėliau iš sibmama.ru... gal yra dar koks psl, kur galima 2 x2 liniuotę pasidaryt? 4u.gif

Kažkodėl neberodo forume net vienos dvigubos tekstinės liniuotės iš sibmama.ru sad.gif

Pabandžiau, tai lyg ir matosi Supermamos dviguba, pvz.:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 03 14, 10:39)
Kažkodėl neberodo forume net vienos dvigubos tekstinės liniuotės iš sibmama.ru sad.gif

Pabandžiau, tai lyg ir matosi Supermamos dviguba, pvz.:
user posted image
user posted image


Ačiū, pabandysiu.. Nors labiausiai norėjau tiesiog tekstinės, kad vietos neužimtųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 06 28, 09:57)
Taip yra todėl, kad tik 2 liniuotės leidžiamos 4u.gif

o nuo ko cia priklauso tas liniuociu kiekis? nuo ilgio?
nes pagalvojau, jeigu galima isideti dvi ilgas liniuotes, kodel negalima isideti pvz 4 mini liniuociu, nes ilgis butu panasus, pvz lilypie.com turi trumpas liniuotes, kodel negalima ju isideti, po 2 dvi eilutes?
pvz mano vaikai gime viena salia kito data ir ant vienos liniuotes nelabai kaip atrodo g.gif
Atsakyti
sveikos, man neduoda ištrint seno parašo, kurio nuoroda jau neveikia.
bandžiau iš kelių naršyklių..
taip pat naujo įkelt neduoda, meta tokią lentelę:

http://www.part.lt/i...f42f4a7c833.png
Atsakyti
QUOTE(justaita @ 2015 11 10, 11:14)
taip pat naujo įkelt neduoda

Jums parašo funkcija yra išjungta. 2013-08-17 turėjote gauti pranešimą, kad Jums bus uždrausta turėti parašą. Nekomercinį parašą galite atsiųsti man į AŽ - įkelsiu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
kaip pasidaryti dvigubą liniuotę?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2016 02 08, 09:07)
kaip pasidaryti dvigubą liniuotę?

http://www.supermama...niuote/2vaikai/

Ir tekstines galima pasidaryt:
http://www.supermama...?...&p=55827799

4u.gif
Atsakyti
Ačiū!

Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 07 04, 13:26)
Informuojame apie Forumo taisyklių papildymus ir pasikeitimus. Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra įvestas apribojimas liniuotėms ir skaitliukams. Jų paraše gali būti 1-2.
Ištrauka iš forumo taisyklių:

12. ASMENINIS PARAŠAS. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių pasiekimams vystymosi procese - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina  puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai). Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą!

Norėjau paklausti- noriu iš sibmama.ru įsikelti tris liniuotes, bet be paveikslėlių,tik tekstą. Neleidžia .... schmoll.gif nors radau narių, kurios turi po keturias tokias linijas- kodėl man neleidžia? nes tada niekas negalėtų įsidėti? g.gif
Atsakyti