Įkraunama...
Įkraunama...

Aš iki gimimo...

Jau nuo tos dienos kai suzinojau kad laukiuosi thumbup.gif pradejau kalbet su savo mazyliu. Girdejau kad dar pilvuke nuo 5men po biski formuojasi ju charakteriai ax.gif tai as kartais paaukleju savo lialiu 4u.gif
dabar mums jau 33sav, ir as stengiuos ko dazniau kalbetis su jo, pasokoju viska ka darau, kas aplink dedasi ir man atrodo jis mane supranta, tai yra bendrauja su manim, atspardydamas man visus sonus 4u.gif lotuliukas.gif
kai jam dar buvo daugiau vietos pilvuke, as pastebedavau, kad kai padedu ranka ant pilvo jis atplaukdavo prie tos vietos ir maloniai kutendavo is vidaus, cia toks neapsakomas jausmas buvo 4u.gif ax.gif turbut taip jis su manim bendravo thumbup.gif wub.gif dabar spardo tik i viena vieta, jau mazai vietos jam ten 4u.gif
Atsakyti
Panasiai mastau ir apie naujos gyvybes pradejima. Man asmeniskai tai nera tik fiziologine busena, kai auga pilvas ir norisi valgyti uz du. Kazkaip primityvokai skamba.. Todel, ypac, dabar kontroliuoju savo mintis-veiksmus-poelgius. Nes esu atsakinga uz nauja gyvybe. Suprantu, kad esu parinkta is daugeliu moteru tarpo del to, kad per mane ateitu naujas zmogus, kad is manes kazka gautu... Del to ir esu atsakinga uz KOKYBISKA DAVIMA. Labai isiklausau i savo kuna, jausmus, sapnus, nes tai man nauja patirtis susijusi su nauja gyvybe. Nauju formavimu. As noriu, kad is tos seklytes isaugtu vaisiai, kuriais dziaugciausi, is kuriu pati toliau mokinciausi.
Tad, neturiu minciu del pykcio, zalingu iprociu, nes zinau, kad per mane visa tai nuseda i nauja formuojama daigeli.
Atsakyti
Taip gražiai visos atsiliepiat apie šias knygas. Nusprendžiau ir aš jas nusipirkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 06 11, 09:58)
Panasiai mastau ir apie naujos gyvybes pradejima. Man asmeniskai tai nera tik fiziologine busena, kai auga pilvas ir norisi valgyti uz du. Kazkaip primityvokai skamba.. Todel, ypac, dabar kontroliuoju savo mintis-veiksmus-poelgius. Nes esu atsakinga uz nauja gyvybe. Suprantu, kad esu parinkta is daugeliu moteru tarpo del to, kad per mane ateitu naujas zmogus, kad is manes kazka gautu... Del to ir esu atsakinga uz KOKYBISKA DAVIMA. Labai isiklausau i savo kuna, jausmus, sapnus, nes tai man nauja patirtis susijusi su nauja gyvybe. Nauju formavimu. As noriu, kad is tos seklytes isaugtu vaisiai, kuriais dziaugciausi, is kuriu pati toliau mokinciausi.
Tad, neturiu minciu del pykcio, zalingu iprociu, nes zinau, kad per mane visa tai nuseda i nauja formuojama daigeli.


Oi kaip malonu skaityti tokias mintis, kurios atitinka manasias drinks_cheers.gif
As irgi niekada nemaniau kad vaikas yra MANO. Dziaugiuosi kad jis mane pasirinko, kad jo siela pereis per mano kuna. Labai norisi perduoti ta suvokima, patirti. Bet taip idomu palieka kai pagalvoju kiek jam teks visko patirt, isgyvet, suvokt. Man irgi 4u.gif

Ir dziaugiuosi kad atsirado temele apie tai, nes dazniausiai atgarsio tokiom temom nesulaukiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 06 08, 17:49)
Na as sutinku su ta mintimi kad gimdymas turetu buti kuo naturalesnis, jokiu nuskausminamuju ir skatinamuju

Labai neatsakingas požiūris į savo ir savo vaiko sveikatą bei gyvybę. Toks užsispyrimas gimdyti be vaistų neretai priveda prie kūdikio mirties (gali uždusti motinos įsčiose). Kartais medikamentinis įsikišimas yra neišvengiamas. Jei jau tokios natūralistės, tai gal miškuose gimdykit ar rugių laukuose. Va ten tai jokių vaistų niekas nekiš ir operuot neskubės, net ir didžiausiai būtinybei atsiradus. Gimdymas, nors ir natūralus reiškinys, vis dažniau būna komplikuotas ir komplikacijų rizikos faktorius gali pakisti kiekvieną minutę. Iš anksto tokių dalykų numatyt dažniausiai nepavyksta. Todėl tik labai neatsakinga moteris gali taip kvailai užsispirti "tik natūraliam" gimdymui doh.gif
Atsakyti
Šaunu, nes ir man ta knygutę įdavė draugė. Ir aš galiu patvirtinti, kad tiksliai žinau kada mano mažylis buvo pradėtas. Be to ir vyras pastebėjo kad kol nepatvirtino gydytojai, kad laukiuos jautė kažką nepaprasta. Jam buvo toks didelis noras kilęs manimi rūpintis. Sakė ir pats negali paaiškinti kodėl. O vėliau viskas buvo aišku. Mes nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2007 06 13, 09:54)
Labai neatsakingas požiūris į savo ir savo vaiko sveikatą bei gyvybę. Toks užsispyrimas gimdyti be vaistų neretai priveda prie kūdikio mirties (gali uždusti motinos įsčiose). Kartais medikamentinis įsikišimas yra neišvengiamas. Jei jau tokios natūralistės, tai gal miškuose gimdykit ar rugių laukuose. Va ten tai jokių vaistų niekas nekiš ir operuot neskubės, net ir didžiausiai būtinybei atsiradus. Gimdymas, nors ir natūralus reiškinys, vis dažniau būna komplikuotas ir komplikacijų rizikos faktorius gali pakisti kiekvieną minutę. Iš anksto tokių dalykų numatyt dažniausiai nepavyksta. Todėl tik labai neatsakinga moteris gali taip kvailai užsispirti "tik natūraliam" gimdymui  doh.gif

Jei tave piktina, tai neskaityk. Kaip suprantu čia renkasi bendraminčiai.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 06 18, 11:52)

Jei tave piktina, tai neskaityk. Kaip suprantu čia renkasi bendraminčiai.

Kaip suprantu, čia vyksta diskusija.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 13, 08:54)
Labai neatsakingas požiūris į savo ir savo vaiko sveikatą bei gyvybę. Toks užsispyrimas gimdyti be vaistų neretai priveda prie kūdikio mirties (gali uždusti motinos įsčiose). Kartais medikamentinis įsikišimas yra neišvengiamas. Jei jau tokios natūralistės, tai gal miškuose gimdykit ar rugių laukuose. Va ten tai jokių vaistų niekas nekiš ir operuot neskubės, net ir didžiausiai būtinybei atsiradus. Gimdymas, nors ir natūralus reiškinys, vis dažniau būna komplikuotas ir komplikacijų rizikos faktorius gali pakisti kiekvieną minutę. Iš anksto tokių dalykų numatyt dažniausiai nepavyksta. Todėl tik labai neatsakinga moteris gali taip kvailai užsispirti "tik natūraliam" gimdymui  doh.gif


Nesuprantu, ko cia piktintis. g.gif Kiekviena pasirenka savo gimdymo buda. Beto, nereikia uzsiciklinti del komlikaciju! Ekstra atveju ir medikamentai reikalingi. As tik sveikinu drasias mamas, kurios planuoja gimdyti naturaliai. Nors man dar tik 12 sav.- as renku informacija naturaliam gimdymui. Bet, jei gres komplikacijos tiek man tiek kudikiui, nesispardysiu del Cezario.. nors sirdy bus liudna, kad ne pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 20 birželio 2007 - 14:14
Mergaitės, skaitau Jūsų mintis ir mane kai kurios gąsdina blush2.gif Suprantu, kad kiekviena besilaukianti tiki gražiu nešiojimo periodu, tiki nesunkiu gimdymu ir sveiku kūdikio atėjimu. Taip ir turi būti! Bet..., oi kaip retai kuriai moteriai šiandien sekasi gimdyti natūraliai, be skatinamųjų, dažnai net be Cezario pjūvio neapsieinama. Na tiesiog gimd.kaklelis nesidaro, dingsta sąrėmiai, nėra stangų. Tuo momentu nėra kada galvoti "noriu natūralaus gimdymo".Tada tiesiog veikia medikų komanda! Vardan savo saulutės aš iškenčiau žvėriškus sąrėmius, kurie buvo dirbtinai sukelti, nes jau buvau kelias dienas pernešiojusi. Meldžiausi ir žinojau,kad tai vaikeliui neatsilieps. Nes labiau bijojau,kad jis gali neišvysti šio pasaulėlio...

"Scenarijus, kurį mes atsinešame į naujo gimimo vietą, būna paruoštas dar toli prieš tą gimimą, todėl ir tėvai nebūna atsitiktiniai, ir pradėjimo bei gimimo momentai tam tikru laipsniu būna nulemti. Vidinė mūsų gimimo
priežastis slypi mumyse, o tėvai duodami tokie, kurie geriausiai pasirūpins
mūsų vystymusi ir padės įgyvendinti atsineštą programą."


Jei ką sudomino šios mintys, pilną straipsnį galite perskaityti čia
Sėkmės visoms nėštukėms 4u.gif

Atsakyti
merginos, as nesulaukiu pabaigos... Man taip knieti, koki zmogiuka turesiu! Koks charakteris, kaip atrodys... Vis skaiciuoju dienas, o cia dar tik 14 sav., pilvuzas auga, tampu nerangesne, bet labai energinga. Taip laukiu galo!!! Ir sita mano nekantrumo savybe, aisku, persiduos leliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 04 liepos 2007 - 08:53
Aš irgi manau kad jaučia vaikas jau pilve, ar jis laukiamas ar ne, ar mylimas, ar ne... Aš manau, kad net kai šneku su savo pilvuku jis mane intuityviai supranta... Šnekėdavau su ir su pirma, ir su antra dukrele, ir dabar kai laukiuosi irgi šneku, kartais įdomiai taip, kai kokią muziką groja ausines pridedu prie pilvo tai būna kad nurimsta iškart arba atvirkščiai pradeda labai spardytis, o kai išjugiu tai ramus iškart, įjungiu - vėl spardosi, tai čia manau ne sutapimai tokie smile.gif Labai smagu meilę dovanoti dar vaikučiui negimus, manau tai vaikučiai jaučia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 06 08, 16:16)
Yra Žarskaus knyga "As iki gimimo" o kita laida "Gimimo slepinys". Turiu abi ir skaitau jau ne po pirma karta smile.gif  Superines knygos tad skaitykit ax.gif

Skaičiau šitas dvi A. Žarskaus knygas ir dar vieną - "Iš dangaus nusileidau" wub.gif Buvau sužavėta wub.gif wub.gif Tikrai verta paskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 04 liepos 2007 - 18:25