Įkraunama...
Įkraunama...

Aš iki gimimo...

Rigita, dar perskaityk ir kitas dvi A. Žarskaus knygas (AŠ IKI GIMIMO ir GIMIMO SLĖPINYS) 4u.gif Tikrai ir jos patiks thumbup.gif
Atsakyti
pingvinuk, idomu pasidare, jei gali ir man atsiusk ta knyga 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
būčiau dėkinga, jei ir man atsiustum, nusiunciau savo e-mail tau i AZ
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2007 10 16, 17:56)
pingvinuk, idomu pasidare, jei gali ir man atsiusk ta knyga  4u.gif  aciu  4u.gif

QUOTE(Aneta@ @ 2007 10 28, 23:59)
būčiau dėkinga, jei ir man atsiustum, nusiunciau savo e-mail tau i AZ

Išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 09 16, 20:58)
Rigita, dar perskaityk ir kitas dvi A. Žarskaus knygas (AŠ IKI GIMIMO ir GIMIMO SLĖPINYS)  4u.gif Tikrai ir jos patiks  thumbup.gif

neseniai perskaiciau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pagaliau radau ko ieskojau!!! Pasirodo, ne as viena sias nuostabias A.Zarskaus knygas esu atradusi. "As iki gimimo" isigijau dar gerokai iki pastojimo, mazdaug pries pusmeti. Ir sia knyga pirkau ne todel, kad laukiuosi, o todel, kad atradau visas savo mintis popieriuje isdestytas. Knyga perskaiciau dar iki nestumo net keleta kartu, gal todel ir mazulio "atejima" pajutau nuo pat pradziu - tiksliai zinau, kada jis pas mus "nusileido". O po keliu dienu vienoje sendaikciu parduotuveleje uztikau nuostabia juodmedzio statulele - stilizuota motina su kudikeliu ant ranku. Nusipirkau is karto, supratusi tai kaip zenkla.
Nepakartojama, ikvepianti knyga! Puikios mintys! Mylekime mus pasirinkusius angelelius ir dekokime Dievui uz nuostabiausia dovana Zemeje!
Atsakyti
Paulita, ar skaitei ir GIMIMO SLĖPINYS? Ir IŠ DANGAUS NUSILEIDAU?

Man tos knygos pačios mieliausios kaip mamai wub.gif wub.gif Džiaugiuosi, kad yra daug žmonių, kuriems patiko A. Žarskaus mintys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 26 lapkričio 2007 - 10:59
Prabilai būdama įsčiose
- pirščiukais rašei laiškus
mamai ant pilvo - kiekvienas
taškas krito tėčiui į ausį, kiek -
vienas glamžomas lapas buvo
skausmingas - vis priminei apie
save - rašei vis dažniau -
poezija sunkiai betilpo... wub.gif


o dabar kas dieną aš džiaugiuosi
tavo mylinčiu ir kviečiančiu žvilgsniu...


įdomu, kaip sekasi visoms čia rašiusioms mamytėms... 4u.gif
kažkaip jaučiu, kad ne vietoj šita tema...kaip man tada pasirodė, kad tiks čionai... blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaya: 21 rugpjūčio 2008 - 12:07
himalaya grazuz zodziai, o tikrai taip buvo. O dabar stai jau ropineja laipoja. Ahhhhh...

Sekas puikiai. Augam sauniai ir linksmai. Pasidalnsiu vienu ispudziu. Mazaja maitinau. sedincia maitinimo kedutej ir sakau jai: "Ar zinai dukryte kai buvai pilvelyje mamyte tave spinduleliu vadino." Ji pakele galvyte nusisypsojo ir tokiau savo mazais pirstukais rakaliojo is burnos iskritusia bulve ant stalo. As aisku apsiverkiau is dziaugsmo. Vadinas dar prisimena pilvelio dieneles Ahhhh.... bigsmile.gif
Atsakyti
as ir sneku nuo pat pradzios su leliuku ir pilvuka gan daznai paglostau.ir matau kad jis tai jaucia. 4u.gif nes neseniai as issiskiriau su kudikio teveliu tai kai man pradeda asareles riedeti tai mazylio judesiai labai sustipreja ir tada as pagalvojus apie mazyli nusiramynu smile.gif nestuke.gif labai dziaugiuosi,kad jis yra mano isciose... bigsmile.gif
Atsakyti
petruska699 laikykis ir stiprybes tau
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 08 22, 05:07)
petruska699 laikykis ir stiprybes tau

aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti