Įkraunama...
Įkraunama...

Aš iki gimimo...

QUOTE(rimulia12 @ 2008 08 21, 18:30)
himalaya grazuz zodziai, o tikrai taip buvo. O dabar stai jau ropineja laipoja. Ahhhhh...

Sekas puikiai. Augam sauniai ir linksmai. Pasidalnsiu vienu ispudziu. Mazaja maitinau. sedincia maitinimo kedutej ir sakau jai: "Ar zinai dukryte kai buvai pilvelyje mamyte tave spinduleliu vadino."  Ji pakele galvyte nusisypsojo ir tokiau savo mazais pirstukais rakaliojo is burnos iskritusia bulve ant stalo. As aisku apsiverkiau is dziaugsmo. Vadinas dar prisimena pilvelio dieneles Ahhhh.... bigsmile.gif

wub.gif o taip...ropinėja...krykštauja...mūsų stebuklėliai... wub.gif

QUOTE(petruska699 @ 2008 08 21, 23:38)
as ir sneku nuo pat pradzios su leliuku ir pilvuka gan daznai paglostau.ir matau kad jis tai jaucia. 4u.gif nes neseniai as issiskiriau su kudikio teveliu tai kai man pradeda asareles riedeti tai mazylio judesiai labai sustipreja ir tada as pagalvojus apie mazyli nusiramynu smile.gif nestuke.gif  labai dziaugiuosi,kad jis yra mano isciose... bigsmile.gif

verysad.gif stiprybės mamyt...atmink, kad Dievas niekada nesiunčiau daugiau, nei mes galime pakelti...saugok savyje užgimusią būtybę...džiaukis artėjančiu susitikimu ...būkit abu laimingi... wub.gif tu ir tavo mažasis stebuklas... wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Na ir šaunuolės Jūs visos 4u.gif Gera skaityt sielos sesių mintis wub.gif Kai laukiausi pirmojo vaikiuko, instinktyviai dukrytei dainuodavau, kalbėdavau su ja. O ar girdėjot, kad būsimo vaikelio siela dar prieš pastojimą nusileidžia pas mus?..Nenoriu pasirodyt prietaringa, bet šįkart išties dar keletą mėnesių prieš tampant nėštuke, buvo keletas tokių savotiškų išgyvenimų, nuojautų... g.gif Tokios temos SM tikra atgaiva biggrin.gif
Atsakyti
Ilga laika pries pastojant as nejucia glostinedavau sau pilva. Viena pagyvenusi bendradarbe pasake, kad greit pastosiu. Pataike biggrin.gif Mylejau savo lelyte ir laukiau jos dar tada, kai pati buvau tik pusmerge. Jau zinojau, kad turesiu dukruzele ir pradejau ja mylet wub.gif Gal tai buvo tik svajones, isikalbejimas, bet kai dabar ziuriu i mazes dideles akis, matau jose zodzius- mes pazistamos jau labai seniai, zinau, kad laukei manes wub.gif Uztat mano mazute tokia rami ir gera, vien nuo zvilgsnio nurimsta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir aš tikiu, kad vaikutis "ateina" į mūsų gyvenimus dar net nepastojus... Tiesiog jauti, kad jis šalia... Tik laukia kad jį priimsime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 07 07, 13:28)
Jei norėsite A. Žarskaus knygos "Iš dangaus nusileidau". Tai rašykite man AŽ savo emeilą, turiu ją nusiskanavusi  4u.gif



Parašiau Jums į AŽ... Aš taip pat labai noriu šios knygutės... ax.gif




Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 05 06, 13:09)



Parašiau Jums į AŽ... Aš taip pat labai noriu šios knygutės... ax.gif

as taip pat noreciau tos knygos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(petruska699 @ 2009 05 07, 11:31)
as taip pat noreciau tos knygos 4u.gif

Parašykite AŽ savo el. pašto adresą, atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 05 07, 07:57)
Parašykite AŽ savo el. pašto adresą, atsiųsiu  mirksiukas.gif

tai,kad nezinau as kaip ten rasyt.bet mano emailas petruska699@tvnet.lv
Atsakyti
[Aciu dar karteli uz knygas. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal zinote kur Klaipedoje sias knygelesgalima nusipirkti? Nes man jauciu labai tu knygeliu reikia. pirmuosius tris menesiukus buvau be proto pikta.sad.gif Net nezinau is kur tas pyktis. Noriu taisuti padeti kol dar ne velu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Waitbaby @ 2010 02 17, 21:54)
Gal zinote kur Klaipedoje sias knygelesgalima nusipirkti? Nes man jauciu labai tu knygeliu reikia. pirmuosius tris menesiukus buvau be proto pikta.sad.gif Net nezinau is kur tas pyktis. Noriu taisuti padeti kol dar ne velu  4u.gif

Internetu galima nusipirkti mirksiukas.gif

https://www.blk.lt/l...s/as-iki-gimimo
http://www.patogupir...n=9789955969358
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti