Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

QUOTE(laisve76 @ 2008 11 27, 12:44)
ooo, tai Tavo spinta 2 m. ilgio ir 2 m. pločio, kaip supratau? O kas čia per firma slankiosios sistemos, kažkaip nerandu aš jos. Aš Vesidoj jau kaip ir nusižiūrėjau 1,85*2,45 m. dviejų durų, iš kurių vienas veidrodis už 1600 Lt, bet man dar reikia vienos didelės....


dar pabandyk pasidaryti projekta www.drabuzines.lt
nemokamai. galesi ir kainas palyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hameolija @ 2008 11 21, 16:46)
Sveikos,
Teko ieskot spintos  visur kreipiausi ir i emira ir i vesida trukumas tas kad pinigeliu kazkaip daug negalejom leist  tai ieksojom kur pigiau, vaiksciojom skambinom siuntinejom po ilgu ieskojimu atradom tokia imone drabuziniu iranga , jie ne tik  plokstinem uzsiimineja  o dar turi tokias lentynas  amerikieciu gamybos, plienines jos ten tokios kaip groteles labai vieta isnaudoja tai man iskart kai pamaciau atsoko fantazija apie plokste , kainos kas liecia plokste pacios priimtiniausios o tu lentynu kurias uzsakinejom neturiu su kuo palyginti bet likom patenkinti , nenuplese kaip sakant , o ir aptarnavimas labai malonus, mes bendravome su dizainere Lina.Man paliko labai gera ispudi  ir aptarnavimas ir kokybe ir kaina ir terminai smile.gif jei dar kada reikes kreipsiuos tik ten smile.gif



man irgi tos amerikietiskos plienines sistemos thumbup.gif

www.drabuzines.lt
Atsakyti
O mes uzsakem " slenkanciose sistemose"...labai patenkinta likau visom spintom,ir darbu ir aptarnavimu. veliau uzsakinejom tokia komoda su virsui lentynom montuojamom su tokiais metalais, veliau, tos lentynos kazkaip klibet pradejo,paskambinau, ta pacia dien atvaziavo priverse ka reikia, atsiprase ir isvaziavo..Super, visada bendrausim tik su jais..Beje kai ieskojom ejom i vesida ir i slenkancias, tai kaina panasi gavos uz spintas, tik vesidoj medziagos mums nepatiko... biggrin.gif
Atsakyti
o gal žinot, koks spintos mažiausias plotis gali būti? blush2.gif ar jokio skirtumo?
pas mus tik 55cm... į nišą norim spintą statytis... o sakytis galvojam vesidoj 4u.gif

o gal kas nesenai domėjosi vesidos ir emiros kainomis? kažin, kur labiau apsimoka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 01 sausio 2009 - 21:16
QUOTE(Levander @ 2009 01 01, 22:14)
o gal žinot, koks spintos mažiausias plotis gali būti?  blush2.gif  ar jokio skirtumo?
pas mus tik 55cm... į nišą norim spintą statytis... o sakytis galvojam vesidoj  4u.gif

o gal kas nesenai domėjosi vesidos ir emiros kainomis? kažin, kur labiau apsimoka  blush2.gif


Plotis ar gylis? Jei gylis, tai gali būti ir 55, tik teks ištraukiamas pakabas daryt. O standartinis gylis yra 65 cm, jei neklystu.
Pas mus vaikų kambaryj nišos gylis tik 45 cm, tai darysim ne stumdomas, o atidaromas duris spintos, nes stumdomos sistemos užima daugiau vietos.
Atsakyti
jau radau apie spintos plotį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ilonux @ 2009 01 01, 22:20)
Plotis ar gylis? Jei gylis, tai gali būti ir 55, tik teks ištraukiamas pakabas daryt. O standartinis gylis yra 65 cm, jei neklystu.
Pas mus vaikų kambaryj nišos gylis tik 45 cm, tai darysim ne stumdomas, o atidaromas duris spintos, nes stumdomos sistemos užima daugiau vietos.

ačiuks... gylį ir turėjau omeny blush2.gif blush2.gif
mes irgi vaikų kambary statysim tą spintą...
bet kaip faina, kad ne stumdomos durys... norėčiau, kad mums, prie vyro ausų biggrin.gif patartų dėtis atidaromas duris, nes dabar jis įsikalė, kad reikia tik su stumdomom durim, o atidaromos-senoviškai atrodo blink.gif doh.gif

o koks spintos ilgis bus? gal žinai bent apytiksliai, kiek kainuos blush2.gif ir kokią firmą pasirinkot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 01 sausio 2009 - 21:25
QUOTE(Levander @ 2009 01 01, 22:23)
jau radau apie spintos plotį  biggrin.gif
Papildyta:

ačiuks... gylį ir turėjau omeny  blush2.gif  blush2.gif
mes irgi vaikų kambary statysim tą spintą...
bet kaip faina, kad ne stumdomos durys... norėčiau, kad mums, prie vyro ausų  biggrin.gif  patartų dėtis atidaromas duris, nes dabar jis įsikalė, kad reikia tik su stumdomom durim, o atidaromos-senoviškai atrodo  blink.gif  doh.gif

o koks spintos ilgis bus? gal žinai bent apytiksliai, kiek kainuos  blush2.gif ir kokią firmą pasirinkot?  4u.gif


Ilgis apie tris metrus, aukštis - apie du metrus (ten toks šlaitas), bus spinta dviejų durų ir lentynos su stalčiais. O firma viena klaipėdietiška pasiūlė už maždaug už 2000 Lt pagamint, bet dar ieškosim, gal kas pigiau pasiūlys. Man kažkaip neatrodo senoviškai atidaromos.
Atsakyti
kvailą klausimą paklausiu, bet tiek to blush2.gif o spinta, esanti nišoje kaip nors tvirtinama prie sienų? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

rytoj važiuosim užsisakyti thumbup.gif jau kaip laukiu wub.gif
Atsakyti
o mes va prieš kelias dienas iš Emiros užsakėm spintą ir įdomu tai, kad jie atseit padarė 27 proc. nuolaidą, o kaina gavosi tokia, kaip Vesidoj siūlė be nuolaidos (ten atsisakė taikyti net simbolinę). Įdomi kainodara g.gif
Atsakyti
emiroj tipo nuolaida siule man, bet gavos brangiau irgi nei vesidoj be nuolaidos, tai paskui uzsisakaiu slenkanciose sistemose - viskas tas pats, o kainos skirtumas palyginus su emira ir vesida beveik 30 proc, nezianu kodel, nesigilinau, bet spinta gera, gaminta pagal individualius ismatavimus...
Atsakyti
Užsisakiau šiande vesidoj, rytoj atvažiuos išsimatuot thumbup.gif
nieko neklausinėjau, vistiek žinojau, kad ten sakysiuos blush2.gif
tik mačiau, kad daug kur parašyta, kad nuolaidos 40 proc g.gif na, žiūrėsim, kiek čia man gausis ir ar pritaikys tą tariamą nuolaidą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 01 01, 22:23)
ačiuks... gylį ir turėjau omeny  blush2.gif  blush2.gif
mes irgi vaikų kambary statysim tą spintą...
bet kaip faina, kad ne stumdomos durys... norėčiau, kad mums, prie vyro ausų  biggrin.gif  patartų dėtis atidaromas duris, nes dabar jis įsikalė, kad reikia tik su stumdomom durim, o atidaromos-senoviškai atrodo  blink.gif  doh.gif


įdomu, bigsmile.gif o kodėl jūs nenorite su stumdomomis durimis? man visada kaip tik jos atrodė privalumas. g.gif jei spintai vieta skirta labai maža, tai gal slenkančios sistemos ir tikrai užima daugiau vietos, nei durelės atidaromos paprastai, bet apskritai mažuose butuose/kambariuose stumdomos durys kaip tik patogesnės (pvz kai siaurame koriduriuke vienoj vietoj kelios durys nuolat daužosi viena į kitą arba papuoli į durų labirintą, tipo kol neuždarysi tų neatidarysi kitų lotuliukas.gif ). na bent jau iš savo patirties taip mąstau. smile.gif
o kad būtent paprastai uždaromos durys atrodytų senoviškai irgi nemanau, (čia tarybiniais laikais spintų durys visad išklibdavo ir kabėdavo kreivos, neužsidarydavo ir t.t., gal dėl to tokia asociacija). svarbiausia, kad durys gerai atrodytų (spalva, forma, medžiaga) ir būtų patogu naudotis. na ir būtų tvirtos. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 07 sausio 2009 - 21:43