Įkraunama...
Įkraunama...

Praktinis pozityvizmas

thumbup.gif
Atsakyti
Mireja, Eris, ačiū wub.gif Jūsų parašyti žodžiai - kaip pagal užsakymą bigsmile.gif Būna gi dienų lyg tyčia... O man buvusi savaitė labai sunki pasitaikė. Skyrybos nėra lengvas dalykas, nors aš ir iki šiol manau, kad galima draugiškai skirtis, bet, pasirodo, "mano pigiausias" su tuo nesutinka verysad.gif T. y. vieną dieną sutinka, o kitą - apsigalvoja doh.gif Košmaras. Matau, kokios audros jo viduje verda, kaip jam sunku susitaikyti su ta mintimi, kaip ieško įvairiausių priežasčių atidėti, sulaikyti, o tai mane veda iš pusiausvyros, nes matau, kad eilinį kartą jis sprendžia, ką aš turėčiau jausti ir kaip mąstyti, kaip jo poelgiai prieštarauja žodžiams ir atvirkščiai. Penktadienį jaučiausi tokia išsunkta, kad net pačiai baisu buvo pasidarę. Jokio noro, kuo nors užsiimti, ko nors siekti... Niu, savaitgalis buvo liūdnas. Bet nors galėjau pabūti tik su savimi, neblaškoma jo minčių. Ir jau grįžtu į vėžes biggrin.gif Pasitikėjimas savimi grįžta ir netgi šypsena grįžta biggrin.gif Na ir kas, kad kažkam atrodo, jog noras būti savimi yra "norėjimas per daug" irnesakyk.gif Na ir kas, kad tai pareikalaus pradėti viską nuo nulio... irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 08 13, 07:29)
Pasitikėjimas savimi grįžta ir netgi šypsena grįžta  biggrin.gif Na ir kas, kad kažkam atrodo, jog noras būti savimi yra "norėjimas per daug" irnesakyk.gif Na ir kas, kad tai pareikalaus pradėti viską nuo nulio... irnesakyk.gif  biggrin.gif



Nepasiduok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 08 13, 06:29)
Na ir kas, kad tai pareikalaus pradėti viską nuo nulio... irnesakyk.gif  biggrin.gif

Starburst, stiprybės tau! "Dieve, padėk man susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti, duok jėgų, kad keisčiau, ką galiu keisti, ir duok išminties, kad atskirčiau viena nuo kita".
Tu stebi savo jausmų pasaulį, saugaisi išorinio pasaulio įtakos. Labai šaunu, tokiose situacijose tu pasitiki savimi. Reiškia, ryžto tau užteks!
friends.gif
Atsakyti
Nėmaž neabejoju, kad tu pasieksi, ko sieki, Starburst !
Tau užteks ir ryžto, ir stiprybės. mirksiukas.gif
Ir po tamsaus dryžio - vėl šviesusis. Neišvengiamai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alan: 13 rugpjūčio 2007 - 09:33
Ačiuks, mergytės, visom po balioniuką 4u.gif Dar ne tai kad šypsausi pilnu tempu (nes ir darbe kažkaip pastebėjo, kad lyg "nesava"). Pigiausiasis ir vėl sugebėjo paskambinti su savom nuomonėm, ką turėčiau daryti doh.gif Taigi kol atstačiau save, pora valandėlių prabėgo. Blyn, kaip nenoooooriu namo pas jį ir kaip nenooooriu to teismo posėdžio. Dabar man problema susirasti, kur gyventi verysad.gif Jautiesi kaip ligonis operuojamas ant chirurginio stalo - tik be narkozės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 08 13, 16:56)
Ačiuks, mergytės, visom po balioniuką  4u.gif Dar ne tai kad šypsausi pilnu tempu (nes ir darbe kažkaip pastebėjo, kad lyg "nesava"). Pigiausiasis ir vėl sugebėjo paskambinti su savom nuomonėm, ką turėčiau daryti  doh.gif Taigi kol atstačiau save, pora valandėlių prabėgo. Blyn, kaip nenoooooriu namo pas jį ir kaip nenooooriu to teismo posėdžio. Dabar man problema susirasti, kur gyventi  verysad.gif  Jautiesi kaip ligonis operuojamas ant chirurginio stalo - tik be narkozės  biggrin.gif


Suprantu, nes manęs laukia tas pats...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 13, 18:03)
Suprantu, nes manęs laukia tas pats...

Žinok, jau antrą kartą skiriantis kartais kiek kitaip elgčiausi. Patirties visgi įgavau biggrin.gif
O kaip draugas juokauja: "ketvirtą kartą skirčiausi, tai žinočiau ką patarti" lotuliukas.gif Bet kad jis nė karto nevedęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Vajergau, merginos, Starburst , Vaižgante ... Ir ką gi jūs kadaise juose įžiūrėjote, kad dabar tenka taip skausmingai operuotis?.. Bet čia jau kita tema. Laikykitės. Čia jūsų gyvenimas, jums jį gyvent. Kai sprendimas jau priimtas, belieka eit iki pabaigos. Prabėgs dar kiek laiko, ir visa tai liks tik prisiminimuose.
Didžiuojuos jumis - ir neabejoju jūsų rytojum. 4u.gif
Atsakyti
Starburst smartass.gif Tavo žodžiai pulsuoja stiprybe, neprarask jos ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Laikau už tave kumščius ir siunčiu savo petį console.gif Remkis kiek reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2007 08 13, 20:12)
Vajergau, merginos, Starburst , Vaižgante ... Ir ką gi jūs kadaise juose įžiūrėjote, kad dabar tenka taip skausmingai operuotis?..


Mačiau vyrą su aukštuoju išsilavinimu, turintį gerą darbą ir gaunantį solidų atlyginimą. Daugiau nieko. Ko norėjau- tą gavau. Programa suveikė 100 proc. (Kai reikės, eisiu pas Starbust konsultuotis.)
Atsakyti
QUOTE(Alan @ 2007 08 13, 21:12)
Vajergau, merginos, Starburst , Vaižgante ... Ir ką gi jūs kadaise juose įžiūrėjote, kad dabar tenka taip skausmingai operuotis?..

Ačiū, Alan už padrąsinančius žodžius.
O ką įžiūrėjau... g.gif sunku dabar pasakyti. Matyt, kad nežiūrėjau doh.gif Per penkis mėnesius apsisprendėm, o paskui skirtumai ryškėti pradėjo. Šiaip skirtumai yra gerai, bet kai liečia kertinius dalykus... verysad.gif

QUOTE(NYLE MA @ 2007 08 13, 22:50)
Starburst smartass.gif Tavo žodžiai pulsuoja stiprybe, neprarask jos ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Laikau už tave kumščius ir siunčiu savo petį console.gif Remkis kiek reikia mirksiukas.gif


Uch, kaip laiku petys thumbup.gif Kaip gera turėti tokią šaunią palaikymo komandą wub.gif

O gyvenimas šiandien vėl džiugina. Šypsausi į kairę ir į dešinę. Man geriausias rodiklis, kad viskas tvarkoje, kai norisi juokauti ir pati suprantu humorą biggrin.gif

Vaižgante, anytime mirksiukas.gif Bet kad tu pati viską geriau žinai biggrin.gif
Atsakyti