Įkraunama...
Įkraunama...

S.Stanevičiaus vid.mokykla

Sveiki, gal galetu atsiliepti pirmoku ir ketvirtoku mamytes. Pas kokias mokytojas lankote? Kokie atsiliepimai. Kiek supratau siemet atejo dvi naujos pirmoku mokytojos. Gal kas turite jau kas nors kokiu atsiliepimu. Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Maniskis pirmokas ir pas mok naujoke biggrin.gif Rasa thumbup.gif as patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Mataij @ 2013 11 03, 22:37)
Maniskis pirmokas ir pas mok naujoke biggrin.gif Rasa thumbup.gif  as patenkinta.


Laba diena, gal turite žinių, kokios mokytojos šias mokslo metais atsisveikins su ketvirtokais. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(gabijaona @ 2013 11 01, 13:24)
Sveikos mamytės, gal galėtumėte parašyti, kas planuoja nuo 2014 metų rugsėjo vesti vaikučius į pirmą klasę, Stanevičiaus mokyklą. Įdomu būtų sužinoti apie dabartinių ketvirtokų mokytojų mokymo specifiką. Labai dėkoju už informaciją. smile.gif
Papildyta:

Norėčiau perklausti jūsų sūnus mokosi pas Balnienę ir šiemet yra ketvirtokas? Jūs teigiate, kad mokytoja palaiko discipliną, o kaip vertinate jos mokymo metodikas? Ačiū.

Mano sūnus antrokas pas Bubėnienę. Sūnėnas mokosi pas Balnienę, tokius atsiliepimus girdėjau iš sesers.
Atsakyti
Sveikutes visos, gal kurios nors vaikai mokosi pas pradinuku mokytoja Elvyra Lašienę 4u.gif Kokie butu atsiliepimai? Is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2013 11 11, 00:31)
Mano sūnus antrokas pas Bubėnienę. Sūnėnas mokosi pas Balnienę, tokius atsiliepimus girdėjau iš sesers.

ačiū už informaciją.
Atsakyti
Kazkaip cia visos vangiai dalyvauja. Mes su mokytoja Elvyra jau susipazinome tiesiogiai, paliko nebloga ispudi. Matosi, jog palaiko disciplina klaseje, vaikus moko tolerancijos ir pagarbos vienas kitam. Del mokslu dar pamatysim veliau.
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2013 12 04, 10:19)
Kazkaip cia visos vangiai dalyvauja. Mes su mokytoja Elvyra jau susipazinome tiesiogiai, paliko nebloga ispudi. Matosi, jog palaiko disciplina klaseje, vaikus moko tolerancijos ir pagarbos vienas kitam. Del mokslu dar pamatysim veliau.

Esu įsitikinus mokslo rezultatai priklauso nuo pačio vaiko gabumų mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena, aš savo sūnų irgi leisiu kitais metais į pirmą klasę, bet mokytojų dar nepažįstu, galvojau laukt atvirų durų dienos, o jūs šiaip nuėjot pasikalbėti?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2013 12 04, 11:20)
laba diena, aš savo sūnų irgi leisiu kitais metais į pirmą klasę, bet mokytojų dar nepažįstu, galvojau laukt atvirų durų dienos, o jūs šiaip nuėjot pasikalbėti?

Būtų malonu sužinoti, kada bus skelbiamos atvirų durų dienos.
Atsakyti
Sveikos, dabartinių trečiokų mamos. Gal turite atsiliepimų apie savo vaikų mokytojas. Domina, kuri "tiktų" labai kūrybingam vaikui, kuri neslopintų iniciatyvos, idėjų, kūrybiškumo, kuri skatintų ir palaikytų. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Sveiki, kieno vaikai mokosi pas mokytoją Redą (nuo rudens bus ketvirtokai)?
Atsakyti