Įkraunama...
Įkraunama...

S.Stanevičiaus vid.mokykla

QUOTE(zibuoklexxx @ 2016 02 19, 11:49)
Mes kai rasemes sausio pradzioje i sia mokykla derektoriaus klausem, sako praktiskai visi patenka kas rasosi, tai nzn kaip is tikro


supratau as uz info. O jus nepriklausot pagal gyvenama vieta?
o i paruosiamaja klase sioje mokykloje jusu vaikas neina?
Gal turite atsiliepimu apie sia mokytoja pradinuku Asta Sagatienė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 19 vasario 2016 - 09:59
QUOTE(SaDa @ 2016 02 19, 10:58)
supratau as uz info. O jus nepriklausot pagal gyvenama vieta?
o i paruosiamaja klase sioje mokykloje jusu vaikas neina?
Gal turite atsiliepimu apie sia mokytoja pradinuku Asta Sagatienė?



Neinam ten, darzeli lanko paruosiamaja. Apie nei viena mokytoja nieko nezinau:)
Atsakyti
Vaikai, kurie nuo 2016 rugsėjo mokysis pas mokytoją Nijolę Bubėnienę, pateks į auksines rankas smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal kas galetu trumpai papasakoti apie priesmokyklines grupes? Kiek ju yra? Kokie pedagogai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita, edita: 01 gruodžio 2016 - 20:01
QUOTE(Brudi @ 2013 11 24, 16:08)
Sveikutes visos, gal kurios nors vaikai mokosi pas pradinuku mokytoja Elvyra Lašienę 4u.gif Kokie butu atsiliepimai? Is anksto dekoju wub.gif


Mokytoja Elvyra, megsta tik pazengusius vaikus. Jei Jusu vaikas raso ir skaito, tai labai grearai, jus pritapsit. Jei Jusu vaikas nemoka skaityti ar tik pradeda, tai tik Jusu beda, nes ji turi 24vaikus ir ji negali Jusu vaiko ismokyti skaityti ir rasyti. Jei Jusu vaikas tures kitu problemu, taps patyciu objektu ir mokytoja tame" graziai" dalyvaus. Jei isvykos metu suauges zmogus uzgaus Jusu vaika, tai turite kreiptis ta pacia diena, po keliu valandu kazin ar tiks, nes kita diena tampa nereiksminga. Pasak mokytojos " mes problemas sprendziam dabar, o ne rytoj ar po keliu valandu". Kaltu nerasit! esate kalti Jus patys, nes netinkamai auklejate savo vaikus. PABRESIU- Elvyra pati su savo dukra turi dideliu problemu! As rekomenduociau mokytoja Balniene, o visu geriausia yra Asta Sagatiene.

Mano vaikas ziemos metu pakeite striuke, visada vaikas segdavosi viena uztrauktuka, bet del nenumatytu aplinkybiu teko vaikui pasiulyti vyresneles deveta striuke su dviem uztrauktukais. Vaikas po pamoku nesugebejo uzsisegti, bet mokytoja Elvyra vaika pasistaciusi ant kedes su didele (vaiku ir kitu mokytoju) pagalba mokino uzsisegti striuke. Reziume! vaikas i namus atejo su atsegta striuke! bet uztat smagiai pasityciojo!!!

As jau nekalbu apie mokytojos issakyta nuomone susirinkimo metu... anot jos mano vaikas ufonautas! geraja prasme! nes mano vaikas nuosirdus, patiklus ir visus uzjauciantis!!! BEPRPTYBE! Kur mes gyvenam!!?

veskit savo vaika kur norit! tik ne pas Elvyra Lasiene! Ji Jusu vaika suvalgys gyva!!!

Atsakyti
Sveiki,
Renku informacija apie šią mokyklą. Nuo 2017m.rugsėjo eitų vienas sūnus į 1 klasę, o kitas į 5 klasę.
Gal kas žinot kokios mokytojos turės pirmokus? Kurią patartumėte rinktis?
Gal kada bus atvirų durų dienos?
Taip pat domina mokytojai mokantys vyresnėse klasėse ir bendra atmosfera mokykloje. Žodžiu, domina bet kokia informacija smile.gif
Atsakyti
Nuo 2017 rugsejo pirmokus tures Rasa Virbutiene.....maloni, gera mokytoja, bet nevaldo klases, pastoviai buna triuksmas, pagal mane silpna mokytoja.....
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif

Noreciau nuomoniu...Nebe uz kalnu 5 klase,pgl gyvenamaja vieta priklauso S.Staneviciaus mokykla,bet esu girdejus daug neigiamu atsiliepimu...kuria mokykla is siu butu geriausia rinktis S.Staneviciaus,A.Kulviecio ar Z.Augusto...aciu uz nuomones... 4u.gif
Atsakyti

Sveiki :4u:
Gal galite pasidalinti patirtimi apie sia mokykla? perskaiciau visa tema ir matau, kad tai pakankamai sena informacija. Gal kas aktualijomis galit pasidalinti? Kaip mokytojos?
Galvojam leisti vaika i sai mokykla 2019 metu rudeni, prisiskaiciau cia visko, bet butu idomu ir naujasne informacija.
Mano vaikas labai jautrus, prisirises prie namines aplinkos ir labai bijau, kad jam bus sunku adaptuotis, o jei dar mokytoja paklius nelabai faina tai bijau, kad bus dar sunkiau.

Atsakyti

Sveiki :4u:
Gal galite pasidalinti patirtimi apie sia mokykla? perskaiciau visa tema ir matau, kad tai pakankamai sena informacija. Gal kas aktualijomis galit pasidalinti? Kaip mokytojos?
Galvojam leisti vaika i sai mokykla 2019 metu rudeni, prisiskaiciau cia visko, bet butu idomu ir naujasne informacija.
Mano vaikas labai jautrus, prisirises prie namines aplinkos ir labai bijau, kad jam bus sunku adaptuotis, o jei dar mokytoja paklius nelabai faina tai bijau, kad bus dar sunkiau.

Atsakyti

Sveiki. 

Svarstome eiti į priešmokykilinę grupę Stanevičiaus m-kloje. Priešmokyklinių grupių mokytojos: Reda Jakštienė, Meškaitė Nijolė. Gal teko susidurti su šiomis mokytojomis ir galite pasidalinti savo nuomone.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasutei: 25 balandžio 2019 - 13:16

Sveiki. 

Svarstome eiti į priešmokykilinę grupę Stanevičiaus m-kloje. Priešmokyklinių grupių mokytojos: Reda Jakštienė, Meškaitė Nijolė. Gal teko susidurti su šiomis mokytojomis ir galite pasidalinti savo nuomone.

Atsakyti