Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2007 06 22, 09:32)
viena iš versijų, gal kas daugiau turės: ar išpildyta pas tave ta sąlyga, kad raganės "galva šyla, kojos šąla"? T.y. šaknų plotas turi būti užpavėsintas, apsodintas kokiais kiliminiais augalais, ar gerai pamulčiuota, kad neperkaistų šaknys.
o jei skruzdės kedena, tai irgi ne į sveikatą, reikia jas kažkaip išvaryti unsure.gif

Buvo man tokia mintis dėl šaknų. Apsodinau visą apačią serenčiais,bet kadangi jie mažiukai,tai to pavėsio ten nėr verysad.gif O su kuo galima pamulčiuot? Tiesiog žemių dar užpilt gal? g.gif A,dar lapeliai rausti pradėjo,kaimynė sako gal trąšų perdaug,nu bet tręšiau saikingai g.gif Žinau kad jos rūgščios dirvos nemėgsta,gal reikia pabarstyt dolomitmilčių? g.gif Ar netinka barstyt,sumaišyt su žemėm reikia gal? Nu kvaili klausimai doh.gif ,bet ir sodininkė esu tik iškepta unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 06 22, 10:25)

Merginos,gal žinot kas gali būti raganei. Pradeda vysti viršūnė,o tada jau ir visa verysad.gif  Viena taip jau nusibaigė,o vakar žiūriu  dar viena vyst pradėjo verysad.gif  Ar gali skruzdės tą darbą atlikt? Naikinau jas,bet vistiek yra unsure.gif


Gali būti, kad nelabai gerai tai. "Raganių vytulys - viršutiniai ūgliai vysta, pradedant nuo jauniausių stiebų, o lapkočiai patansėja toje vietoje, kur jungiasi su lapo plokšte./.../ Priežastis - rievėtrgrybis. Kitos priežastys tokio vytimo - sausra, blogas drenažas./.../ Priemonė - nupjaukite pakenktus stiebus iki sveikos vietos (jei reikia net žemiau grunto lygio). Purkškite Bordo skysčiu ar Benomilu" (kas tas pastarasis nežinau.) Šaltinis Didžioji sodo enciklopedija.
Gal bandyk gydyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 06 22, 09:39)
Buvo man tokia mintis dėl šaknų. Apsodinau visą apačią serenčiais,bet kadangi jie mažiukai,tai to pavėsio ten nėr verysad.gif O su kuo galima pamulčiuot? Tiesiog žemių dar užpilt gal? g.gif  A,dar lapeliai rausti pradėjo,kaimynė sako gal trąšų perdaug,nu bet tręšiau saikingai g.gif Žinau kad jos rūgščios dirvos nemėgsta,gal reikia pabarstyt dolomitmilčių? g.gif Ar netinka barstyt,sumaišyt su žemėm reikia gal? Nu kvaili klausimai doh.gif ,bet ir sodininkė esu tik iškepta unsure.gif  ax.gif

dėl mulčo paprasčiausias ir greičiausias būdas apdėti šaknų plotą naupjauta vejos žole, o papildomos žemės nepadės, nes visvien įkais ir nebus to apsauginio efekto.
o dėl trąšų tai sunku patarti... pati žinai kiek ir kokiomis dozėmis pylei, teisiog bandyk pakeisti tą režimą, tiesiog padaryk pauzę ar pan.....
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 06 22, 09:44)
Gali būti, kad nelabai gerai tai. "Raganių vytulys - viršutiniai ūgliai vysta, pradedant nuo jauniausių stiebų, o lapkočiai patansėja toje vietoje, kur jungiasi su lapo plokšte./.../ Priežastis - rievėtrgrybis. Kitos priežastys tokio vytimo - sausra, blogas drenažas./.../ Priemonė - nupjaukite pakenktus stiebus iki sveikos vietos (jei reikia net žemiau grunto lygio). Purkškite Bordo skysčiu ar Benomilu" (kas tas pastarasis nežinau.) Šaltinis Didžioji sodo enciklopedija.
Gal bandyk gydyti biggrin.gif


QUOTE(jolaxus @ 2007 06 22, 09:48)
dėl mulčo paprasčiausias ir greičiausias būdas apdėti šaknų plotą naupjauta vejos žole, o papildomos žemės nepadės, nes visvien įkais ir nebus to apsauginio efekto.
o dėl trąšų tai sunku patarti... pati žinai kiek ir kokiomis dozėmis pylei, teisiog bandyk pakeisti tą režimą, tiesiog padaryk pauzę ar pan.....

Ačiū,merginos aciuks.gif Bandysiu gydyt,gal pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 06 20, 09:11)
Niu man kaip visad visokios smulkmenos i akis krenta  blush2.gif Ten etikete ant vazono ar kas  g.gif
O siaip man labai patinka tokie aplinkos papuosimai, tik mum jie netinka  unsure.gif

taigi,o as neisdrisau to parasyti,bet man taip pat is karto i akis "dure" ta etikete ant vazono lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagaliau viska perskaiciau, su jumis tai negali nei dieneles praleisti biggrin.gif
as dar apie nauda piktzoliu noriu paklausti KNIFOFIJA,viena bobulencija man sake,kad reikia parauti dilgeliu,jas susmulkinti ir uzplikyti verdanciu vandeniu,tada palaikyti kokias 2-3 dienas ir tuo nuoviru palaistyti darzus,gera trasa.Ar tiesa?
Atsakyti
Prieš išvažiuojant atostogų - atnaujinti gamtos vaizdeliai čia:

kiemas birzelio men.

Iki pilnos laimės trūksta tik baigti akmenis mūryti ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif noreciau jusu patarimo gal kas turit ideju , pas mus kiemas klotas zvyru , kadangi trikeles mums per brangu vyras nupirko granito skaldos gal turit kokiu minciu kaip fainiau padaryt ar tiesiog ispilt ir viskas smile.gif ar ka akomponuot , laukiu atsakymu
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2007 06 22, 11:03)
sveikutes  4u.gif noreciau jusu patarimo gal kas turit ideju , pas mus kiemas klotas zvyru , kadangi trikeles mums per brangu vyras nupirko granito skaldos gal turit kokiu minciu kaip fainiau padaryt  ar tiesiog ispilt ir viskas smile.gif ar ka akomponuot , laukiu atsakymu

neaišku ką tu vadini tuo žvyruotu kiemu - jei žvyru išpiltas įvažiavimas kur tenka manevruoti su automobiliu, tai bet kokie bandymai kurti raštus su skalda baigsis automobilio ratais sumaišyta mišraine... jei vistik yra vietų, kurios ne taip intensyviai eksploatuojamos, tai kodėl gi nepakūrus kokių raštų. Tarkim apsispręsti dėl formos, bangelių kokių ar pan ir atkasti žvyrą nuo pakraščių ir ten supilti skaldą, atskiriant kad nesimaišytų kokiu beveik nematomu įkastu borteliu.
Atsakyti
na gal neaiskiai parasiau kur vaziuojamoji dalis ten zvyras uzpilsim tas skalda ir viska so kur takeliai , ar aplink nama
http://www.milsa.lt/...logas/skalda_iv
Atsakyti
Kaip grazu pas Reklamiste thumbup.gif labai patiko baltai zydincios geles 3-cioje nuotraukoje,kas per gelytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2007 06 22, 11:21)
na gal neaiskiai parasiau kur vaziuojamoji dalis ten zvyras uzpilsim tas skalda ir viska so kur takeliai , ar aplink nama
http://www.milsa.lt/...logas/skalda_iv

na o takelius ir gali bandyti komponuoti su skalda, prisiminiau kažkur nuotrauką matytą - savotiškai įdomiai atrodė: takelis palei namą padarytas irgi iš dviejų slapvų akmenukų ar skaldelės, tik viena eina už pagrindą, o kita kaip akcentas supilta apskritimasi vienodais intervalais per visą takelio ilgį ir netgi kontūras kuris atskira vieną medžiagą nuo kitos ryškiai matomas, ar tai kažkokie statinių (bačkų smile.gif ) žiedai metaliniai ar šiaip kažkokie apvalūs žiedai, kurie labai aiškiai nubrėžia ribą kur viena medžiaga kur kita. Nupasakoti gal ne visada sekasi, bet vaizdelis užkliuvo, jei va taip išplaukė iš atminties cool.gif

nupiešiau iliuzinį takelį, aišku spalvos nerealios, bet mintis tokia blush2.gif :

user posted image

QUOTE(Wolke @ 2007 06 22, 11:22)
Kaip grazu pas Reklamiste thumbup.gif labai patiko baltai zydincios geles 3-cioje nuotraukoje,kas per gelytes  ax.gif

drinks_cheers.gif man irgi tos baltos gėlės užkliuvo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 22 birželio 2007 - 11:02