Įkraunama...
Įkraunama...

Ką nešiojatės savo rankinėje?

Pas mane labai mažai tongue.gif Raktas nuo namų, piniginė, telefonas, vazelinas ax.gif
Atsakyti
Paciai pasidare idomu. Tai paemiau ir iskraciau dabar savo rankine:
user posted image
Vizitiniu knygele
fotikas
pinigine
raktai
USB
ob
visokie automobilio dokumentai
zalias lapas doh.gif (baudele jau susimokejau)
rasikliai
atsargines sagos
vartu pultelis
mano vizitke
kramtoma guma
kremas nuo lupu puslelines
lapelis pas siuveja
kvapu meginukai...
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 05 liepos 2007 - 12:36
prisimenu kokioj 2 klasej klasioke isidirbinejo. atejo i mokykla su rankine ir pradejo kraustyt. lupdazis, pudra, veidrodukas ir... oro gaiviklis lotuliukas.gif
Atsakyti
piniginė, telefonas, kosmetinė, servetėlės, pampersų pora, koks nors žaislas, megztukas ar džemperis vaikui vėsesniam orui, skaičiavimo mašinėlė, buto raktai, tel. pakrovėjas, kas nors skanaus, tai tiek doh.gif
Atsakyti
As tai darbo dienomis rankineje daug daikciuku nesitampau, bet jei jau kur vaziuoju, tai visa "turta" su savimi pasiimu. lotuliukas.gif
Siandiena mano rankineje yra :

Pinigine
Namu, masinos raktai
Telefonas
Muzikinis grotuvas
Lupdazis
Veidrodelis
Pincetas biggrin.gif
Tusinukai (pamirsau isideti uzrasu knygele blush2.gif )
Na ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2007 07 05, 13:32)
Paciai pasidare idomu. Tai paemiau ir iskraciau dabar savo rankine:
user posted image
Vizitiniu knygele
fotikas
pinigine
raktai
USB
ob
visokie automobilio dokumentai
zalias lapas doh.gif (baudele jau susimokejau)
rasikliai
atsargines sagos
vartu pultelis
mano vizitke
kramtoma guma
kremas nuo lupu puslelines
lapelis pas siuveja
kvapu meginukai...
biggrin.gif  biggrin.gif


Damos ivaizdi gadina papigeiski belekokie tusinukai,as stengiuos stilingesnius nesiotis tongue.gif
QUOTE(JOVITA 11 @ 2007 07 05, 13:58)
prisimenu kokioj 2 klasej klasioke isidirbinejo. atejo i mokykla su rankine ir pradejo kraustyt. lupdazis, pudra, veidrodukas ir... oro gaiviklis lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
QUOTE(kuckutis @ 2007 07 05, 15:06)
piniginė, telefonas, kosmetinė, servetėlės, pampersų pora, koks nors žaislas, megztukas ar džemperis vaikui vėsesniam orui, skaičiavimo mašinėlė, buto raktai, tel. pakrovėjas, kas nors skanaus, tai tiek doh.gif


Gera mamyte thumbup.gif


O negi nieko nesinesiojat savigynai?jauciates lb saugios? unsure.gif
Atsakyti
na, mano turbut visas gyvenimas i rankine telpa blush2.gif
raktai, keli lupu blizgesiai, darbo knyga, telafono pakrovejas, fotoaparatas, telefonas, kvepalai, pudra, sukos, rasymo priemones, pinigine, kartais skaitoma knyga, serveteles, dezodorantas, dokumentai, burnos gaiviklis, lipni juostele lotuliukas.gif , vaistai nuo skausmo, ledinukai.... zodziu, cia tik tai kas visada buna, bet buna daikciuku kuriuos dar papildomai pasiimu lotuliukas.gif

kaip matot, tikrai visas gyvenimas telpa blush2.gif
Atsakyti
beje, tokia tema jau yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramblyte @ 2007 07 29, 19:16)
beje, tokia tema jau yra blush2.gif


aha ir man jau kažkur matyta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2007 07 14, 14:22)
na, mano turbut visas gyvenimas i rankine telpa  blush2.gif
raktai, keli lupu blizgesiai, darbo knyga, telafono pakrovejas, fotoaparatas, telefonas, kvepalai, pudra, sukos, rasymo priemones, pinigine, kartais skaitoma knyga, serveteles, dezodorantas, dokumentai,  burnos gaiviklis, lipni juostele lotuliukas.gif , vaistai nuo skausmo, ledinukai....  zodziu, cia tik tai kas visada buna, bet buna daikciuku kuriuos dar papildomai pasiimu lotuliukas.gif

kaip matot, tikrai visas gyvenimas telpa blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tik as sakau kad puse mano gyvenimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai negaliu turėt rankinuko normalaus su n daiktų, nes pačiu rankinukų turiu gal 25, tai vis keičiu kai noras yra.Tingėtusi viską perkraustyti smile.gif
Atsakyti
Nepatingėjau ir savo rankinėje padariau kratą:
2 parkeriai
2 mobilūs telefonai
raktai
kortelių dėkliukas (labai mažytis, tapatybės, banko ir tt kortelėms)
piniginė
lūpų blizgesys
speciali servetėlė valyti akiniams

Viskas. Pusė velnio.
Atsakyti