Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Sonatina 4u.gif
ar galiu paklausti ax.gif noriu patarimo labai..
labai megstam plikytus sausainius, ir labai noriu pabandyti pati issikepti tokius.. Siaip daznai anksciau kepdavom eklerus (plikytus pyragaicius su kremu viduj) kaip tavo kad plikyti pyragaiciai
bet va i tesla ten cukrus nesideda, o kepant plikytus sausainius, tai as isivaizduoju, jog tesla turi buti tokia pat kaip plikytu pyragaiciu tik plius cukrus dar, ar ne?
Tik kaip manai kada ta cukru deti i tesla? g.gif unsure.gif
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 01 liepos 2007 - 17:43
Vakar kepiau Trupininį varškės pyragą su rabarbarais Tik tešlos dariau pusę normos (kepimo forma nedidelė), varškės masės irgi mažiau dėjau, bet užtat pridėjau DAUG rabarbarų ir dar gervuogių ax.gif Pyraga valgėm tik šiandien... Jau skanumas wub.gif Ačiū, Sonatina, kad esi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Savaitgalį išbandžiau du receptus: 1.žuvį serbiškai ir 2. varškės apkepą. Labai labai paparasta ir dar skanu biggrin.gif thumbup.gif negaliu atsidžiaugti kai nereik prie puodų stovėt valandą, o skonis fantastiškas, ypač žuvies lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, o ar galima trupininiame varškės pyrage su rabarbarais homogenizuotą varškę pakeisti paprasta? jei taip - gal patartum kaip? - gal reikia kažko papildomai varškėn įdėti?
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 07 02, 10:36)
Sonatina, o ar galima trupininiame varškės pyrage su rabarbarais homogenizuotą varškę pakeisti paprasta? jei taip - gal patartum kaip? - gal reikia kažko papildomai varškėn įdėti?

man rodos, aš neseniai to paties čia klausiau tongue.gif
tai žinok, nieko nereikia. kai kepiau pirmą kart, tai dar permaliau tą varškę, o kitus kartus tai tik gerai patryniau grūstuvu. ir įpyliau šiek tiek pieno, nes per kieta būtų buvus masė, sunku ant trupinių paskirstyt ax.gif
Atsakyti
labai megstu ,,varskes tingini,, thumbup.gif thumbup.gif .SONATINA jei ideciau varkes biski kitokios biggrin.gif labai skani ,,varske blombyro ,,skonio ax.gif . gal nieko tokio,a?
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2007 07 02, 17:41)
labai megstu ,,varskes tingini,,  thumbup.gif  thumbup.gif .SONATINA jei ideciau varkes biski kitokios biggrin.gif  labai skani ,,varske blombyro ,,skonio ax.gif . gal nieko tokio,a?

as su ja daraiu, viskas ok, tik cukraus nedek tada.
Atsakyti
Tai va:
Kiaušinių-faršo vyniotinis jau įsirašė į mūsų šeimynos meniu - gaminame dažnai.
Šiandien kepiau bananinį keksą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , jau buvau ant keksų supykus, nes kiek išbandžiau, tai vis ne keksiški keksai gaudavosi bigsmile.gif , sakiau daugiau jokių keksų nekepsiu thumbup.gif . Bet šitas tai super gavosi. Gerai, kad pabandžiau. bigsmile.gif
Sonatina, o vietoj bananų ką čia dar galima būtų dėt? o be bananų ar taip pat keksiškai iškeptų? g.gif Ir ar visus keksus maišai be kombainų, blenderių ir mikserių? g.gif gal dėl kombaino man jie nesigaudavo? g.gif Apkaltinusi seną orkaitę buvau ax.gif
Dar superinis braškių-rabarbarų pyragas - kitai dienai nelieka blink.gif lotuliukas.gif . Kepiau jau du kartus - pirma kart rabarbarų neturėjau, dėjau obuolių ir braškių thumbup.gif , bet su rabarbarais skaniau wub.gif .
O su šokoladiniu pyragu trupiniuočiu kažką ne taip pridirbau, toks gražus, kaip nuotraukoje nesigavo, bet vyrui laaaabai skanus buvo, tai jį dar kartą darysiu, tikiuosi gausis geriau, o jei ne - tai darysiu kol gausis mirksiukas.gif vis tiek skanus, nors ir ne kaip atrodo tongue.gif
Dar dariau tortą iš krekerių "žuvytės" tai kažko sausokas jis man gavosi, bet man tai laabai skanus.
Dar gaminau ir pagal kitus receptus - visko jau neišvardinsiu. Bet kiaulieną ir vištieną korėjietiškai paminėsiu - liežuvį nuryt galima.
Ir visi šie saldumynai ir patiekaliukai, be to kad tirpsta burnoje rolleyes.gif nespėję kaip reikiant atvėsti ir susilaukia pagyrimų begalės, labai paprastai ir greitai gaminami kas auginant vaikus (ir ne tik mirksiukas.gif ) laabai svarbu mirksiukas.gif . Ačiux dar kartelį už receptėlius. Bandysiu ir kitus receptus. BUTINAI! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 02 liepos 2007 - 18:12
Sonatina, norėjau paklausti g.gif ar gali varškės apkepas gautis toks lyg neiškepęs todėl, kad dėjau 9 proc.riebumo varškę blink.gif Kepu šį apkepą ne pirmą kartą ,nes jis mano sūnaus mėgstamiausias patiekalas,bet toks neskanus gavosi pirmą kartą.Kai pradėjo kepti tiesiog virė jis.Kas ne taip buvo?Visi Jūsų receptai superiniai ,daug išbandžiau ilgai tektų vardinti ax.gif tik niekada nekepiau tortų pagal jūsų receptus nes tai mano silpnoji vieta.Nemoku aš jų kepti.Dar kartą ačiū už receptus.
Atsakyti
Vakar kepiau Varškės keksa su šokolado gabaliukais, tik be shokolado blush2.gif
Bet man skonis tai labiau panashus i paprasta pyraga, nezinau gal ka ne taip padariau. naudojau paprasta varske ir margarina vietoj sviesto, gal del to? g.gif
Skanu, bet norajau butent keksa iskepti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesssija: 03 liepos 2007 - 14:07
Sonatina, kiek ml yra viename "puodelyje" Stiklinėje, tai aišku, rašei ne kartą, kad 237ml, o va apie "puodelius" nerandu unsure.gif Konkrečiai kalbu apie tortą "Napoleonas" 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli del lazanijos su varske. Cia kur gyvenu varskes tokios kaip Lietuvoje nera. Gal galima butu ja pakeisti grudeta varske?? g.gif
Atsakyti