Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Bransha @ 2007 07 06, 16:08)
va, vakar kepem taip visu isgirta  rabarbaru - braskiu pyraga ir skonis SUPER  thumbup.gif  tik va atveses vidurys pyrago sukrito  verysad.gif 
kepiau apvalioje formoj, dariau is 1.5 normos ir gavosi truputi aukstesnis nei kad Sonatinos  ax.gif 
kepem  ~50min, is kart dar neemem is orkaites, leidau atidarius dureles atvesti,

ir vistiek sukrito... ir vidus toks skystas gavos... ar toks ir turi but? o gal neiskepes buvo  unsure.gif
bliamba skonis ir tokio liuks, tik va idomu, ka ne taip visgi padariau  unsure.gif  nes uosviene labai megsta rabarbarus, norejau pasimeilint, o she, kaip gavos  rolleyes.gif  biggrin.gif


Ir man taip gavosi g.gif Sonatina sake, kad nedakepeme schmoll.gif Bet skonis tikrai geras thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina,lasisa su medaus ir garstyciu glazura pasaka wub.gif wub.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Pasakykit kur pirkot smulkinto muskato. Niekur nerandu. (noriu daryti lazanija su varške) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2007 07 06, 20:07)
Pasakykit kur pirkot smulkinto muskato. Niekur nerandu. (noriu daryti lazanija su varške)  ax.gif

HiperRimi prie prieskonių, atrodo Saldvos 4u.gif
Atsakyti
Gaminau Kalakutienos zuikį su sūriu (tik aš iš kiaulienos gaminau). Niammm skanumėlis ax.gif
Atsakyti
[quote=Sonatina,2007 07 05, 19:38]
Pyragas su kriaušėmis, varške ir uogomis

Tešla
300 ml miltų
3/4 a. š. kepimo miltelių
75 g šalto sviesto
½ citrinos tarkuota žievelė
1 kiaušinis
1,5 v. š. šalto vandens

Sviestą supjaustyti kubeliais, sumaišyti su miltais, kepimo milteliais ir cukrumi (geriausiai kombaine ar blenderyje), kol gausis trupiniai. Įmaišyti citrinos žievelę, kiaušinį ir vandenį, užminkyti elastingą tešlą. Iškočioti tešlos lakštą ir iškloti pyrago formos dugną bei sieneles. Tešlą keliose vietose subadyti šakute. Tešlą uždengti kepimo popieriumi, į formą pripilti pupelių ar žirnių ir apkepti iki 200º C įkaitintoje orkaitėje 10 min.

Sonatina, nepaminejai kiek cukraus i tesla deti g.gif Kepu dabar sita pyraga, tai idejau truputuka g.gif Matyt per mazai pupeliu uzdejau, tesla issipute, beveik susilygino su sonais biggrin.gif O gal kad kepimo milteliu namie neradau, soda su citrinu sultimis nugesinau g.gif Tesla gavosi per slysta, tai dadejau truputeli miltu. Uogas dejau sviezias, dar ir rabarbaru imeciau, nes manau, kad visai turetu tikti biggrin.gif Laukiu, nesulaukiu, kol iskeps thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gaminau vištiena su daržovėmis jogurto padaže - thumbup.gif
Sonatina, aciuks.gif
Atsakyti
vakar gaminau Šokoladinis pyragas Trupinėlis .gavosi labai skanus thumbup.gif net gi uosve pagire koks skanumelis gavosi thumbup.gif
Atsakyti
dariau greita aviečių ir varškės pyragą tikrai greitas ir skanus. dariau su vienu varškės pakeliu, šiek tiek praskiestu grietinėle, šviežiom avietėm ir žemės riešutais vietoj migdolų (nes nieko kito neturėjau)... labai thumbup.gif
Atsakyti
Aš dariau taip visų išgirtą lazaniją su varške, na labai skanu. Esu dariusi su mėsa, bet šita žymiai skanesnė.
Atsakyti
Lazanija su varške - tiesiog stebuklas. Mano šeimyna irgi sakė, kad skaniau, nei su mėsa.

Retai čia rašau, bet skaitau ir gaminu nuolatos. Net negaliu išvardinti, ką jau gaminau. Ir viskas buvo nuostabu.
Atsakyti
Kaip čia viskas skanu bigsmile.gif thumbup.gif aš daug ką vis pasiskaitinėjusi pagaminu.labiausiai tai mėgstu pyragus kepti,o mano vyras juos labai mielai valgo ax.gif

Sonatina, gal patartum kokį receptuką,kaip skaniai pamarinuoti vištienos krutinėlės gabalėlius šašlykui ir vištienos blauzdeles šašlykui .Norisi kažko įdomesnio,skanesnio svečiams pasiūlyti ax.gif
Atsakyti