Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Kepiau varškės apkepą iš pusės normos. Tai gavosi mažokas verysad.gif Kitąkart kepsiu iš visos normos. Ypač patiko, kad labai greit padaromas thumbup.gif
Atsakyti
Jautiena su grybais labai skanu,tik gaminau iš kiaulienos ir grybus ėmiau šaldytus,ne pievagrybius. essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Savaitgali buvo maniskio gimtadienis, tai visi patiekalai buvo Sonatinos! Gaminau kiauliena su pievagrybiais, kiausiniu-farso vyniotini, vyniotini su grybais, silkes uzkandele, pyraga su tunu, farsiruotus kiausinius... Viskas buvo tiesiog puiku, visi labai gyre ir sake, kad kita karta mane samdys uz seimininke lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, Sonatinos fanės,

jau kelintą kartą kepiau greitą pyragą su uogomis - labai šaunus, paprastas ir skanus (MB labai patiko, pats net pageidavo biggrin.gif )
Vakar improvizavau Tortellini apkepo su cukinijomis ir pomidorais tema: vietoj tortelini dėjau pilno grūdo makaronus, grybų neturėjau, dadėjau špinatų - gavosi labai skanus makaronų apkepas. Kitą kartą bandysiu su koldūnais ir grybais.

Ačiū, Sonatina 4u.gif

Savaitgalį turėsiu tėčio gimtadienį - jau dėliojuos patiekalų, kuriuos vešiuosi sąrašėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar kepiau vištieną jogurto padaže.Buvo labai ,labai skanu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astyte @ 2007 07 24, 13:43)
Pasakykit man, kur dingo Sonatina? g.gif

Skaityt temą atydžiai reik wink.gif Išvykus ji daba...

Kepiau kurią dieną ananasinius keksiukus su avyžiniais dribsniais.... Tai airės nepatikėjo, kad ten dribsniai yra ax.gif Man jie nerealūs thumbup.gif
Atsakyti
good.gif Varskes apkepas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supervyre: 24 liepos 2007 - 19:09
Merginos-o kiek yra pakelis gramais sausu mieliu??
Atsakyti
Jei neklystų tai 7 ir 11g.Žiūrint koks gamintojas.
Atsakyti
as vel kepiau karstus sumustinius su suriu ir svogunais tik si kart vyrui lb patiko jam ir uosviai subego paragaut ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 07 25, 06:06)
Jei neklystų tai 7 ir 11g.Žiūrint koks gamintojas.

Na mano pakelis sausu mieliu,jei neklystu yra 500g.Kazi kiek pyragu prikepciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu,mergaites gaminau SILKE,MARINUOTA DEGTINEJE.Labai skanu buvo,net pavalgius pradejau dainuoti.O jeigu rimtai,tikrai buvo thumbup.gif ,bet nepersistenkit su citrina ir degtine,o as dar dapjausciau svoguno,valgem su svieziom lupyna virtom bulvem ir pomidorais.
Atsakyti