Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Ruta25 @ 2007 07 30, 10:14)
as vakar kepdama uogu pyraga keiciau, tik mazesni kieki dejau, pyragas gavosi  thumbup.gif


Gal "Greitą pyragą su uogomis" kepei? bigsmile.gif Nes aš dabar šitą norėjau kepti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ScarleTa: 30 liepos 2007 - 09:20
QUOTE(ScarleTa @ 2007 07 30, 09:20)
Gal "Greitą pyragą su uogomis" kepei?  bigsmile.gif Nes aš dabar šitą norėjau kepti.


aga sita kepiau, neturejau kefyro ir sviesto, tai pieniuka su aliejum vietoj naudojau labai skanus gavosi
Atsakyti
Sonatina gal gali nurodyti kokias formas is AREVITOS pirkai keksiukam. yra silikonines bet ten tik 6 keksiukai, tai per kelis kartus kept reikia, ir kokia turi keksam dideliem, ta kur su skyle tinka silikonine?
aciu

ir dar noriu pasiteirauti koki tu turi blenderi, nes daugeliui patiekalu naudoji, noriu isigyti, bet bijau prasauti, kad butu geras ir tinkamas. Ir turbut mikseris ir blenderis skirtingas funksijas atlieka? teks dar ir mikseri matt pirkt smile.gif
aciu labai.
receptai superiniai, sedziu su pilvuku namuciuose ir copinu tavo receptus, bu bijau kad kur tie receptai viena diena nedingtu is SM, ka tada daryt reiks. smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyliukas: 30 liepos 2007 - 13:18
as pries pora dienu kepiau varskes apkepa.uosviene lb isgyre ir recepto paprase biggrin.gif
Atsakyti
eilini syki kepem varskines spurgas,niu super skonis thumbup.gif thumbup.gif tuoj nepanesiu pilvelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zuvis prancuziskai - thumbup.gif labai skaniai papietavom, toks paprastas receptukas, bet skonis neapsakomas.. bigsmile.gif
Vistiena su ziediniais kopustais - nieko naujo negaliu pasakyti - labai skanu biggrin.gif MB neatsidziaugia mano seimininkavimu virtuveje.. tongue.gif
Kepti varskeciai - toks lengvas desertinis patiekalas, kita karta gaminsiu didesne porcija, nes man gavosi tik 6 varsketukai.. ax.gif Skanu.. rolleyes.gif
Aciu tau Sonatina.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri turit po ranka vistienos apkepeles recepta? ax.gif
labai reikia, o nerandu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La fraise: 31 liepos 2007 - 10:10
Sonatina - sūdyta lašiša gavosi superinė thumbup.gif !!! Ačiūūū Tik klausimas - kaip ją laikyti kai sūdymo laikas baigėsi? Sausai išėmus iš marinato?
Atsakyti
QUOTE(Net @ 2007 07 31, 11:37)
Sonatina - sūdyta lašiša gavosi superinė  thumbup.gif !!! Ačiūūū Tik klausimas - kaip ją laikyti kai sūdymo laikas baigėsi? Sausai išėmus iš marinato?

Aš laikau išėmus iš marinato ir uždarame inde 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La fraise @ 2007 07 31, 11:10)
Merginos, gal kuri turit po ranka vistienos apkepeles recepta?  ax.gif
labai reikia, o nerandu  unsure.gif


tave domina su ryziais ir slyvom apkepele su vistea?
tokia tai turiu kitokios tai nezinau.
Vištienos apkepas su slyvomis ir ryžiais

~ 1 kg vištos gabaliukų
3 v. š. aliejaus
1 didelė svogūno galva
250 g morkų
150 g džiovintų slyvų
1 puodelis nevirtų ryžių
druskos, pipirų, paprikos
3 puodeliai sultinio

Vištos gabaliukus pagardinti druska, pipirais ir apkepti įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių po 4 min. Toje pačioje keptuvėje išėmus vištą pakepinti svogūnus, kol suminkštės (~ 5 min.). Į uždengiamą kepimo indą dėti svogūnus. Ant jų dėti trečdalį tarkuotų morkų, trečdalį ryžių ir trečdalį slyvų. Ant viršaus sudėti pusę vištos gabaliukų. Pabarstyti paprika ir vėl sluoksniuoti – morkos, ryžiai, slyvos, vištiena, paprika, morkos, ryžiai, slyvos... Ant viršaus supilti karštą sultinį, uždengti ir kepti 1 val. iki 180° C įkaitintoje orkaitėje. Dar 0,5 val. palikti išjungtoje orkaitėje.

P. S. morkas susmulkinau blenderiu, tad viskas vyko labai greitai... Mėgstantiems slyvas turėtų patikti...
Atsakyti
oj verdu as Sonatinos "Grybų sriubą su baklažanais" ax.gif neturėjau baklažanų,tai dėjau cukiniją.žiūrėsim kas čia man gausis..už kokio pusvalanduko parašysiu kas per skonis mirksiukas.gif tikiuos viskas gerai gausis unsure.gif
Atsakyti
jau valgau tą sriubą!!! biggrin.gif nemaniau, kad bus taaip skanu ax.gif laabai super sriubytė thumbup.gif dabar belieka laukti savojo ir tėčio atsiliepimų rolleyes.gif
Atsakyti