Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymas lovoje, prie TV

as ir megstu pasilepinti lovytej, aisku kepsniu ar cepelinu lovoj tikrai nevalgau:))
bet pries mieguti dazniausiai imetu i skrandi Bravo ledu su riesutukais:)
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 02 21, 12:50)
as ir megstu pasilepinti lovytej, aisku kepsniu ar cepelinu lovoj tikrai nevalgau:))
bet pries mieguti dazniausiai imetu i skrandi Bravo ledu su riesutukais:)

man tai labai patinka kai mano brangusis man atnesa i lovyte net nesvarbu ka ax.gif
Atsakyti
Ir aš mėgstu kai vyras savaitgalio ryte padaro pusryčiams kokių sumuštinių ir su kava atneša į lovą. rolleyes.gif
Atsakyti
Nemėgstu valgyti lovoje brrr...
Visokie trupiniai po to...
Atsakyti
Mes abu valgome lovoje,zinoma ne koki kepsni,nors buna isimciu.neduok Dieve koks trupiniukas nukris,tai man iskarto i akis krenta.manasis ta jau zino ir kazkaip nebe pritrupina.o jei taip atsitinka viska isvalo. rolleyes.gif
Atsakyti


Retkarciais valgymas lovoje malonus dalykelis rolleyes.gif , bet tik retkarciais, nes :

a) neistepdami patalynes nesugebam pavalgyt...jau ir taip pilna bala zino kokiu neiskalbiamu demiu...
cool.gif tie patys trupiniukai be reikalo kaso nugaryte....
c) abu tingim lekt i virtuve, jei bunam ka pamirse atsinest, o juk viskas ten ....
d) nemegstu kvapo kuris lieka pavalgius karsto maisto...

Prie teliko nevalgom, nes jo ir neturim ax.gif ...tik nereikia gailetis...mum jo ir nereikia tongue.gif (tai atstoja kompas)...
Taigi belieka valgyti virtuveje prie mazo, juodo apvalaus sodo staliuko blink.gif , kuris netycia kumstelejus gali ir apsivozt swoon.gif
Atsakyti
Na o mes savaitgaliais tardiciskai geriam kava lovoje smile.gif Nos po televizoriu kiekvienam kambary, bet pietus ir/ar vakariene stengiames pavalgyti virtuveje, pabandrauti. Nes jai jo po darbu ziurint TV valgyti, tai kada issisneketi ir pasiguosti kokia sunki buvo diena? O kai jau labai labai bunu pavargusi vakare, tai su vakariene tiesiai i lova lekiu smile.gif Didziausias kaifas, valgyti salotas lovoje ir uzsigerti vynu ax.gif niam niam. Bet cia labai retai, kad neispindeciau kaip sako mano brangiausias tongue.gif
Atsakyti
As manau, kad valgymas lovoje nera kriminalas smile.gif Jei maistelis netrupa, nesilaisto ir nevarva, aisq biggrin.gif Netgi banalus derinukas: "TV + uzkandele" gali buti labai smagus mirksiukas.gif
Ner cia ko per daug taisykliu laikytis tongue.gif Tai negalima valgyt ne virtuvej ir ne prie stalo, tai dar ko negalima schmoll.gif Jei labai noriu, reiskia galima biggrin.gif
Atsakyti
O as visai megstu drybsodama lovoje uzkandziautti... draugas to nedarydavo, bet kai buna su manimi ir jis tai daro. Zodziu nesusipratimu del to nekyla...
Atsakyti
Rytinę kavą ir erotinį vyną wub.gif visada geriame lovoje, o savaitgaliais pasilepiname ir pusryčiais, o kai ruošiuosi egzaminams - ir naktipiečiais, na ir kas čia tokio??? blink.gif Man mama to net nedrausdavo, nesuprantu, ar iš to išvis galima kelti problemą - būtina turėti lovos padėkliukus - ir viskas smile.gif
Atsakyti
Vakar darbe buvo labai labai sunki diena, ir vienintele mintis buvo kuo greiciau pasiekt namus, prisikraut lekste gardumynu, uzsiplikyt zoleliu arbatos, griut i savo minksciausia, placiausia lovele ir lepintis bei uzkandziauti. Manau kartais lovyte buna pati ta vieta valgymui smile.gif . Aisku, kitaip galvoju, kai tenka trupinius siurbti...
Atsakyti
o man patinka patogiai issitaisius lovoje kartais uzkandziauti smile.gif sriubos aisku as joje nevalgau smile.gif bet koki sumustinuka sukremtu...
Atsakyti