Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymas lovoje, prie TV

QUOTE(Sypsenaa @ 2005 01 19, 10:40)
Musu namuose televizorius stovi miegajame, tai kadangi mano vyras buvo iprates valgydamas ziureti televizoriu, tai dabar mes ir valgome lovoje, ziuredami televizoriu. Dar kol lova uzklota, tai nieko. Bet kai jis pradeda nestis viska ka imanoma i lova ir triauskti...  doh.gif Siaip tai vos ne vos pripratinau, kad bent su lekstute atsinestu. Na, bet vis tiek...  doh.gif
Kaip pas jus seimoje? Nekyla del to gincu?? unsure.gif

Oi kaip kyla ir gana daznai, bet deja nieko neiseina padaryti, gyvenam su tevais, tai vyras vis pasiteisina, kad nenori virtuvej maisytis, arba darbe pavargo ir jam reik kuo greiciau issitiesti schmoll.gif
Atsakyti
Bent jau man nieko nera maloniau, kaip ryte isgerti kavuka puodos lovoje, isisupus i patalus, ir pasiemus zurnala skaityti. tongue.gif liux, kaifas. O valgyti... nebent koki obuoliuka sugriauzti.
Atsakyti
Man patinka (ypac rytais), susirangyti siltoje lovyteje ir ka nors kramsnoti.. Arba vakarais pries televizoriu essen.gif
Atsakyti
na kava ir as megztu kava lovoj pagert, bet kai jau kotletai... blink.gif
Atsakyti
Na aisku kepsniu ir kotletu valgyt lovoj - ne kas, o pakramsnot ka ar kavos/arbatos atsigert - nieko blogo nematau ir pati taip darau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
mes tai abudu esam tokie, kad nuo malonumu neatsisakom- valgom lovoj kai tik yra gaimybiu. Savaitgali pusryciai lovoje tai jau tapo ritualu thumbup.gif
Atsakyti
Ka as manau apie valgyma lovoje? Sudinai manau smile.gif Manau, spyga taukuota, o ne valgyma!!! dar man ko betruksta! Trupiniu lovoj? Grauztuku?! Vistos kaulu! Bulviu lupenu!!!!! Alaus buteliu!!!!!!!!!! Niaaaaaaa! Per mano lavona smile.gif

Lova yra skirta, mano nuomone, dviem dalykam. Miegui ir tam kitam smile.gif Vyras dar joje kartais skaito... Retai, teisybe pasakius. Labai pykstu tongue.gif Sviecia ir cezina!!! Atrado, mat, skaitykla... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 28, 20:41)
Ka as manau apie valgyma lovoje? Sudinai manau smile.gif Manau, spyga taukuota, o ne valgyma!!! dar man ko betruksta! Trupiniu lovoj? Grauztuku?! Vistos kaulu! Bulviu lupenu!!!!! Alaus buteliu!!!!!!!!!! Niaaaaaaa! Per mano lavona smile.gif

Lova yra skirta, mano nuomone, dviem dalykam. Miegui ir tam kitam smile.gif Vyras dar joje kartais skaito... Retai, teisybe pasakius. Labai pykstu tongue.gif Sviecia ir cezina!!! Atrado, mat, skaitykla... sad.gif

biggrin.gif matos kas vadas namuose biggrin.gif
Atsakyti
Griežtai ne. Mano supratimu, lova skirta kitiems dalykams...smile.gif
Atsakyti
Jei kartais --> TAIP
Jei nuplat --> didelis NE
Atsakyti
pasitaisau:


Jei kartais --> TAIP...pvz. koki skanumyna nuo mylimojo kuno 4u.gif
Jei nuolat --> didelis NE schmoll.gif

Atsakyti
Savaitgali su malonumu isgeriu kavos puodeli lovoje, ypac kai ji atnesa vyras.
Ir nieko baisaus nematau, kai zmones valgo lovoje- gi galima trupinius surinkt, ar patalyne pakeist.
Atsakyti