Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras mane iskaudino ,pavadino arklio galva..

Kreipiuosi,pagalbos į jus ,nes jaučiuosi labai įskaudinta ir viena nebepajegiu išspręsti savo problemos.. verysad.gif
siek tiek papasakosiu apie save ,kad geriau suprastumete mano situacija..taigi esu kompleksu maiselis ,tokia tapau brendimo metu, kai pasirode pirmieji spuogai,kai supratau ,kad tikrai nesu grazuole.. daug kentejau del isvaizdos. Po nelaimingo atsitikimo turiu randa ant veido ir ilgą nosį su kuprele,nuo spuogų liko randai, ir dėmes.Paveldejau, nuolat pabrinkusius paakius,na zodziu veidas mano tikrai ne lelytes.Beto kaip ir kiekviena moteris kompleksuoju del mazos krutines(A dydzio)... Taip gyvenimas susikloste ,kad sulaukus vos 18 metu istekejau, uz pirmojo savo vaikino ,kuri pazinojau tik keletą mėnesių.Pamažu visi mano išgyvenimai del išvaizdos tapo daug mažesni.Jis tapo mano geriausiu pasaulyje draugu.
Prieš keletą dienų,supratau,kad nepažinojau to žmogaus taip kaip maniau..Keliavome traukiniu, aš su vyru ir pora gerų vyro draugų.Bešnekant, bejuokaujant , vyro draugui pasakiau ,kad jis turi erelio akis ,o maniškis atsisukęs į mane pasakė, kad aš turiu ARKLIO GALVĄ..skamba kaip anekdotas ar ne? Bet man nebuvo juokinga, mačiau kaip draugai susižvalge tarppusavyje..pasijutau ,kaip prieš daugelį metų ,kai mokykloje isgirsdavau pasaipas del kreivos nosies, del spuogu ir t.t. vos galejau sulaikyti ašaras, negalejau patiketi, kad geriausias pasaulyje draugas galejo pasakyti tokia nesamonę ir dar girdint musu draugams.As, zinoma neparodziau ,kad isizeidziau..tik po kurio laiko asaros eme riedeti pacios.Jis,zinoma nesuprato kodel as liudziu,net kai pasakiau jam ,kad jauciuosi iskaudinta, jis eme teisintis ,kad as viska netaip suprantu..Bet juk jis mato ,kad neitin pasitikiu savimi ,tik islipusi is lovos skubu dazytis, o atsipalaiduoju tik tada ,kai atrodau gerai.
Suprantu ,kad si mano problema palyginus su visom gyvenimo bedom yra nulis, taciau tas nulis mane labai skaudina,jauciu kaip viskas pasikeite ,nebenoriu puostis,dziaugtis ir svarbiausia negaliu Jam atleisti uz jo kvailuma..

Labai prasau,pasakykite ka manote apie mano situacija ,ka tureciau daryti? KĄ JŪS PASAKYTUMETE MANO VYRUI? aciū.
Atsakyti
manyčiau kad reikia nuoširdžiai pasikalbėti. pasakyk kaip jautiesi, kodėl taip yra, ir kad tave tai žeidžia. jis bent jau žinos. jeigu vyras tave myli ir gerbia, ateityje bus atsargesnis su tokiais "bajeriais".
Atsakyti
As manau, kad Tavyje tie kompleksai yra gyvi ir tereikejo vienos neatsargios netycia pasakytos ( manau, kad ir netaikytos Tau specialiai) frazes, kad jie vel atsinaujintu. Esu pastebejusi, jeigu zmogus turi kazkokiu kompleksu, nepasitenkinimo del savo isvaizdos ar kitu dalyku, bet kokius komentarus ta tema priima skaudziai, issanalizuoja ir grauzia save, manydamas, kad tai buvo pasakyta specialiai ir taikant butent jam. Daznai netgi buna taip, kad tam tikros pastabos buna sakomos kitiek zmonem, bet zmogus, turintis kompleksu, viska interpretuoja savaip ir priima tuos zodzius giliai i sirdi kaip taikytus jam. Bet kuris zmogus, neturintis kompleksu, pasakyma apie "arklio galva" priimtu kaip kvaila poksta ir kaip nors juokingai atsikirstu pasakiusiajam.
Beje, vaikinu, vyru juokai, humoras kartais buna tikrai siukstus, uzgaulus. Tie juokai buna tokie yapc vyru kompanijose, tarp draugu, tarp kuriu ajuciasi patogiai, gerai, jie megsta vienas kita pasiepti, nors tam ir nera realaus pagrindo. Visgi tavo vyras turetu suprasti ir ivertinti, kad Tu esi moteris, Tau tokie juokai nepriimtini ir zeidzia. Bet kuriuo atveju, neturetum krimstis, juk vyras Tave myli, pasirinko butent Tave ir tokia, kokia esi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 10 birželio 2007 - 12:36
Visiskai sutinku su Viktuteee, jei tai vienintelis ivykis, tai tikrai zmogus neturejo kazka pikta omeny ir butent tavo isvaizda, sakyciau pastoviai ka nors leptelna, pati zinai ta posaky, zodis kaip zvirblis - iskrides is lupu nebesugausi, cia kaip as savo vyra pavadinau ceburaska, jo siek tiek atlepe ausys, bet niekad man tas neuzkliudavo, o va jis turi kompleksa delto ir iskart prisitaike sau, kad as ji uzgaulioju, o man paprasciausiai cebyraska juokingas zodis ir tiek, bet va leptelejau, o poto atsiprasinejau ilgai blush2.gif Taip kad tikrai nedaryk problemos isto, gera vyra turi ir vertink tai, o gal jam nepatiko kad pasakei jog jis turi erelio akis, gal jis isizeide ir todel taip atsake atgal?
Atsakyti
QUOTE(ISPANE @ 2007 06 10, 12:29)
Bet juk jis mato ,kad neitin pasitikiu savimi ,tik islipusi is lovos skubu dazytis, o atsipalaiduoju tik tada ,kai atrodau gerai.
  Suprantu ,kad si mano problema palyginus su visom gyvenimo bedom yra nulis, taciau tas nulis mane labai skaudina,jauciu kaip viskas pasikeite ,nebenoriu puostis,dziaugtis ir svarbiausia negaliu Jam atleisti uz jo kvailuma..
Labai prasau,pasakykite ka manote apie mano situacija ,ka tureciau daryti? KĄ JŪS PASAKYTUMETE MANO VYRUI? aciū.


Suprantu, kad, kai kompleksuoji, daugelis žodžių skamba kaip įžeidimai. Ir tikrai neįmanoma susilaikyti ir neįsižeisti, kai netyčia užmina ant nuoskaudos.
Bet kas buvo tas buvo. Dabar gali tik pasikalbėti su vyru ir paprašyti, kad jis tavo išvaizdos nekomentuotų ir nuo tokių juokelių susilaikytų.
Bet SVARBIAUSIA - NEMAITINK SAVO ĮSIŽEIDIMO!!! Negadink sau gyvenimo liūdnomis mintimis, puoškis, renkis, specialiai save palepink. Man atrodo, kad dabar tavo įsižeidimas jau peraugo į kerštą - Tu mane įskaudinai - Dabar būsiu liūdna ir tu dėl to blogai jausiesi. Nori priversti, kad tavo vyras pasijustų taip pat blogai, kaip pasijutai tu. Bet iš tiesų kenki tik sau.
Manau, kad vyrui tu esi graži. Kitaip jis nebūtų tavęs vedęs. O jei vedė, tai ir esi jam graži. Jam net į galvą nešauna, kad dažaisi dėl kompleksų (nebent pati kada jam taip sakei). Greičiausiai net gerai nesuvokia, kaip tave įžeidė.
Atsakyti
Labai pažįstamos bėdos... matyt kompleksai tikrai dar visai gyvi, reikia dar daug pokalbių ir daug kantrybės. Ateis laikas ir pamatysi, jog esi pati gražiausia, net jei ne sau,, tai tikrai jam mirksiukas.gif
Atsakyti
As visa gyvenima kompleksavau del svorio, nepasakyciau kad baisiai jau buciau..., na bet musu manekeniu kraste ir papildomas 10 kg nuodeme. O mano brangiausiajam as esu pati graziausia. Todel kai pora kartu jis nesamoningai kazka leptelejo (neatsimenu tiksliai kame reikalas buvo, zodziu niekas to net nepastebejo, o as porai dienu uzsiraukiau), as jam grieztai pasakiau, kad turiu toki kompleksa (jam net zandikaulis atsivere is nuostabos) ir paprasiau kad kita karta galvotu pries snekedamas. Suprato, atsiprase, daugiau tokiu klaidu nekartoja, nes pasakiau kad skolinga neliksiu mirksiukas.gif

O siaip, mano patarimas, mes salin tuos kompleksus, nes mums patiems viskas atrodo daug baisiau nei yra is tikruju biggrin.gif Esam grazios tokios kokios esam, o jei jis tave vede, vadinasi tave myli mirksiukas.gif
Atsakyti
Vyras pasielge neapgalvotai, galbut taip pasake negalvodamas, kad tave izeide. Rasei, kad snekejot apie tai ir kad vyras sake tik pajuokaves, vadinasi jis suprato, kad leptelejo nesamone. Nereikia daryti is to tragedijos. Sakyciau, jei nuolat tave izeidinetu, tyciotusi, tada jau reiktu daryti isvadas, o tavo atveju, man atrodo, kad ir vyras nepatogiai jauciasi del savo poelgio. Nejaugi tu nesi gyvenime nieko pasakiusi ir po to nesigailejusi? Pamirsk ir gyvenk toliau.
Atsakyti
uzsirasyk pas kosmetologe smile.gif
nes matau kad apibudint save daugiausia demesio skyrei isvaizdai:) kai bus akivaizdus rezultatas ir pati geriau jausies smile.gif ir i tokius pasakymus atsakysi sypsena smile.gif
Atsakyti
Nusispjauk ir pamiršk.Vyrai kalba ir negalvoja.Taviškis irgi leptelėjo nepagalvojęs.Juk jam tu graži jeigu vedė.Nedaryk santykiuose problemų.
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2007 06 10, 22:52)
uzsirasyk pas kosmetologe smile.gif
nes matau kad apibudint save daugiausia demesio skyrei isvaizdai:)  kai bus akivaizdus rezultatas  ir pati geriau jausies smile.gif ir i tokius pasakymus atsakysi sypsena smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Jei kazkas grauzia, geriau visa energija skirk ne savianalizei, grauzimuisi, o imkis veiksmu, veik 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beganti @ 2007 06 10, 16:11)
Bet SVARBIAUSIA - NEMAITINK SAVO ĮSIŽEIDIMO!!! Negadink sau gyvenimo liūdnomis mintimis, puoškis, renkis, specialiai save palepink. Man atrodo, kad dabar tavo įsižeidimas jau peraugo į kerštą - Tu mane įskaudinai - Dabar būsiu liūdna ir tu dėl to blogai jausiesi. Nori priversti, kad tavo vyras pasijustų taip pat blogai, kaip pasijutai tu. Bet iš tiesų kenki tik sau.
Manau, kad vyrui tu esi graži. Kitaip jis nebūtų tavęs vedęs. O jei vedė, tai ir esi jam graži. Jam net į galvą nešauna, kad dažaisi dėl kompleksų (nebent pati kada jam taip sakei). Greičiausiai net gerai nesuvokia, kaip tave įžeidė.

drinks_cheers.gif
Atsakyti


Labai prasau,pasakykite ka manote apie mano situacija ,ka tureciau daryti? KĄ JŪS PASAKYTUMETE MANO VYRUI? aciū.
[/quote]


Neanalizuosiu tavo kompleksu schmoll.gif pati geriau zinai kaip juos maskuot mirksiukas.gif o mano atsakymas jo adresu butu toks- O TU TO ARKLIO SUBINE unsure.gif ir nedera izeidinet mylimos moters mirksiukas.gif
Atsakyti