Įkraunama...
Įkraunama...

"Nuo ... iki"

QUOTE(alter ego @ 2008 12 23, 11:28)
Fenotipologija.



Labai aciu! thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mamytės,

Vakar labai norėjau pasižiūrėti Nuo iki apie Rūtą Ščiogolevaitę, bet nemačiau. Ką ji ten pasakojo, gal kas matė? 4u.gif
Atsakyti
Labukas, laida gerai viskas ok, tik dabar jau reik pagalbos, nusiplukiau beieskodama. Praejusi sezona, o gal dar praeita laidoje kur rodydavo kokius romantiskus siuzetus, fone skambedavo tokia prancuziska daina, toks vyriskas sodrus balsas - gal zinot kas ja atlieka? 4u.gif Na taip uzslaptinta baisiau uz satrijos raganos archyvus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TingiKace: 21 kovo 2009 - 23:45
Žiūriu, jog ši laida nebesulaukia komentarų. Niekas nebežiūri?
Buvusį pirmadienį, rodė Viktoro gimtadienį, paskui Paksaitės dukros gimtadienį.
Šiandien pokalbiai su Valinskais bei Antano Boso veikla: jis turi Palangoje egzotiškų gyvūnų.
Atsakyti
Sveikutės, neturėjau galimybės vakar pažiūrėti „Nuo...iki...“: jei nori išlikti graži – badauk, tylėk ir rinkis jaunesnį vyrą. Gal žinote kada ją kartos? verysad.gif
Atsakyti
Megstu nuo iki. Viena is geriausiu laidu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2010 03 11, 12:40)
Megstu nuo iki. Viena is geriausiu laidu smile.gif


Girdėjau, kad gera laida buvo, bet aš jos nemačiau sad.gif Gal žinote, ar ją kartos? verysad.gif
Atsakyti
balsas.lt ten yra įdėta laida.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2010 03 12, 20:46)
balsas.lt ten yra įdėta laida.


Labai ačiū 4u.gif bet aš jos nerandu sad.gif sad.gif sad.gif Gal nebūtų sunku įmesti nuorodą?
Ačiū, ačiū, ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lincux @ 2010 03 12, 21:04)
Labai ačiū  4u.gif  bet aš jos nerandu  sad.gif  sad.gif  sad.gif  Gal nebūtų sunku įmesti nuorodą?
Ačiū, ačiū, ačiū  aciuks.gif


Visi video http://www.balsas.lt/video tačiau naujausios laidos dar nėra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Muskatinne @ 2010 03 13, 00:00)
Visi video http://www.balsas.lt/video tačiau naujausios laidos dar nėra  schmoll.gif


Ačiū, tikiuosi, kad greit ir kovo 8 laidą įdės smile.gif
Atsakyti
kada buna kartojimas laidos,noriu paziuret apie Masiulyte.O gal kas nuoroda imes ,kur galeciau paziuret ax.gif
Atsakyti