Įkraunama...
Įkraunama...

"Nuo ... iki"

Buvo pradėja rodyti, o paskui padarė laida apie Saharuka ir Karalių.
Aš seniai galvojau, važuodavo pas visokius ekstrasencus paklausti kaip Pareigytė, Zvonkė ar Tarasovai gyvens, ar turės vaikų ir t.t. nusigaudavo net į sibiro platybes, o apie tokia byla negali nuvykti pasidomėti. Juk Rusijoje vykes "Ekstrasensų mūšis" tai parodė, kad tikrai gabių žmonių yra toje srityje.
O čia vėl manau nieko rimto neparodys. Keli parapsihologai pasakys savo nuomone ir tiek.

Jei kas žiūrėjo tas laidas tikrai turėtų atsiminti tokius kaip Žulija, Migdy ar pan. nejau jau tokia misija neimanoma pas juos isiprašyti. Sumokėtų už seancą ir priimtų.
Atsakyti
šiaip galėtų dabar parodyti laidą, kurioje papasakotų, kas išsipildė mūsų žvaigždėms:)
O dėl nuvažiavimo, tai gal jie daug pinigų užsiprašo, tai ir nevažiuoja:)
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2010 11 19, 21:05)
šiaip galėtų dabar parodyti laidą, kurioje papasakotų, kas išsipildė mūsų žvaigždėms:)
O dėl nuvažiavimo, tai gal jie daug pinigų užsiprašo, tai ir nevažiuoja:)


drinks_cheers.gif tikrai būtų įdomu, prognozuoja prognozuoja, buria buria, o kas išsipildo, kas ne - tylu. Nors va Malinauskas Valentaitės su Pinkevičiumi skyrybas teisingai išpranašavo, dar kažkas iš būrėjų atspėjo, kad Bosai vaiką turės ax.gif
Atsakyti
Aš pamenu, kad buvo prieš keleta metu rusijos gilumoje pas kažkoki šamane, tai tada jos klaus apie Tarasovus. Tada pasake, kad greitai laukti vestuviu, ir tikriausiai kad jau laukiasi Violeta. Tas man labiausiai istrigo, nes apie ju vestuves ir nestuma pradejo kalbeti tik po keliu sav. Tada dar apie Ruta Š. kalbejo, tai irgi kazka apie jos vaikeli, kiek zinau LT jau zinojo kad laukesi, bet tai samenei nieko nesake.
Dar kazkoks aiskeregys buvo Valinskui politiko karjera ispranasaves. O siaip lietuviu tie ekstrasensai tai manau snipstas palygiinti su kitu valstybiu.

Del kainos kitu ekstrasensu, tai visvien nemanau kad jau jie uzsipraso tokias kosminias sumas, juk laidos reitingai atsipirktu manau. Migdy kai rode jau jam laimejus tai minejo kad jei ekstra atvejis tai kazkur 500 doleriu, na aisku dabar gal daugiau, bet visvien tai nera kosmines sumos.
Atsakyti
Lietuvoje tik Malinauskas išpranašavo kažką.
LNK dabar sunkūs laikai, duoda mažai pinigų LNK laidoms, todėl "Nuo iki" mažai rodo laidų iš užsienio:)
Atsakyti
Na bet man tas Malinauskas nerimtas atrodo nors tu ka. pasiseke kelis kartus o paskui šnipštas, Kaip but faina rimtų ekstrasensu nuomone išgfirsti.
Atsakyti
Žiūrėjot vakar Nuo iki? Man iki galo nepavyko pamatyti, Mačiau tik ką pasakė pradžioj apie Kedi. Bet kiek supratau nieko labai idomaus nepapasakojo.
O internete yra kurnors kur galima pasižiūrėti šias laidas?
Atsakyti
Sveiki, kur galima pažiureti "Nuo Iki" laidos kartojimus?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 11 23, 11:34)
Žiūrėjot vakar Nuo iki? Man iki galo nepavyko pamatyti, Mačiau tik ką pasakė pradžioj apie Kedi. Bet kiek supratau nieko labai idomaus nepapasakojo.
O internete yra kurnors kur galima pasižiūrėti šias laidas?


Zebroj dar nėra kartojimo įkelta, gal vėliau įkels g.gif Man tai patiko ši laida, įtikinamai tie ekstrasensai kalbėjo, patiko tai, kad Rusijoje jų veikla įteisinta, legali, kad dirba jie su kriminalistais (nors mano vyras juokiasi iš mano to įtikėjimo, sako, kad kaip visada viskas gražiai sumontuota, na, nežinau...).
Apie Kedi sakė, kad jis tipo mirė apsinuodijęs alkoholiu arba vaistais, kad tai buvo žmogžudystė nepasakė. Sakė, kad žmogus valdingas, drąsus, kad valdė daug informacijos, daug žinojo.
Kad Ūsas galėjo būti pedofilas paneigė, et sakė, kad jis susijęs su kitais negerais dalykais (pinigais ir t.t.),kad labai nemalonus ir blogas žmogus ir kad jis buvo nužudytas, tipo užsakyta žmogžudystė ir tipo užsakovai užima aukštus postus.
Žurnalistams paklausus apie Stankūnaitę, ar ji galėjo išnaudoti savo dukrą atsakė, kad ji gudri, kad tos kalbos ne be pagrindo, tipo yra pagrindo taip teigti. Dar sakė, kad ji pati nelabai supranta,kad negerai darė, nes vaikystėje taip auginta buvo (kažkaip panašiai sakė), kad yra neteisi, tačiau užsispyrusi laikysis savo tiesos, niekas neįrodys, kad ji kalta ir viskas su laiku nurims.
Čia kiek atsimenu ax.gif
Atsakyti
ojei, kaip seniai ši temutė buvo ištraukta iš po.... kažkur biggrin.gif

Maniau gal bus kokie komentarai apie paskutiniąją laidą... apie Baumilą, apie moteris vyresnes už vyrus.... Rūtą rodė ir Norkutę...
Atsakyti
Jau Baumilos - per daug, nu, bet jis pasirinko viešumo keliąsmile.gif
Atsakyti
Buvo idomu Ruta pamatyti,nes uzsikasus jau buvo,seniai nieko nebegirdet smile.gif
Atsakyti