Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip siųsti nuotrauką foto konkursui?

QUOTE(daika84 @ 2010 05 17, 19:38)
norejau paklausti tai reikia seimos nuotrauka det?nes maciau kad ten nuotraukos tik vaikuciai

kur tik vaikučiai?
Maximos konkurse turi būti šeima, matytis vaikas ir šeimos narys (jo ranka, nugara ir t.t.)

dėkite, ir žiūrėsim, jie netiks, atmesiu ir suprasite, kad reikia keisti foto.
Atsakyti
Sveiki ,idejau nuotraukyte bet raso nepatvirtinta verysad.gif ir negaliu nusiusti patvirtinimui ?
Atsakyti
QUOTE(jurcib1 @ 2010 05 24, 10:22)
Sveiki ,idejau nuotraukyte bet raso nepatvirtinta  verysad.gif ir negaliu nusiusti patvirtinimui ?

pasiuntėt.
atmečiau, neatitinka temos, nėra šeimos, tik vaikai wink.gif
Atsakyti
Kiek bemažinciau ta nuotrauka vistiek anos nepriima, jau atsibodo ir bež g.gif aisti.
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2010 05 26, 14:08)
Kiek bemažinciau ta nuotrauka vistiek anos nepriima, jau atsibodo ir bež g.gif aisti.

nuotrauka turi neviršyti 500kb apimties
Atsakyti
nerandu jokiu konkursu...kur juos rasti? 4u.gif
Papildyta:
nerandu jokiu konkursu...kur juos rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2010 06 14, 11:51)
nerandu jokiu konkursu...kur juos rasti? 4u.gif
Cia mirksiukas.gif
http://www.supermama.lt/foto/

user posted image
Atsakyti
as kazka prigrybavau doh.gif nors ne pirma karta dalyvauju foto konkurse doh.gif zodziu idejau foto,ji atsirado prie nepatvirtintu..tada gime nauja mintis..pakeiciau pavadinima,foto ir issiunciau patvirtinimui..o reziume gavosi,kad pavadinimas pasikeite,o foto liko ta pati doh.gif gal kas imins misle doh.gif kas cia gavosi?
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 09 09, 15:15)
as kazka prigrybavau doh.gif nors ne pirma karta dalyvauju foto konkurse doh.gif zodziu idejau foto,ji atsirado prie nepatvirtintu..tada gime nauja mintis..pakeiciau pavadinima,foto ir issiunciau patvirtinimui..o reziume gavosi,kad pavadinimas pasikeite,o foto liko ta pati doh.gif gal kas imins misle doh.gif kas cia gavosi?

suspaudžiam ctrl ir f5 ir atsinaujinus naršyklei foto matytis jau nauja.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 09, 17:10)
suspaudžiam ctrl ir f5 ir atsinaujinus naršyklei foto matytis jau nauja.

thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki...senai bedalyvavau, bet vis dar man lieka kažkokia mistika,ką reiškia užrašas "paraiška pildoma"?
Jau dvi dienos ji pildoma...o aš nežinau ką daryt?
Papildyta:
Sveiki...senai bedalyvavau, bet vis dar man lieka kažkokia mistika,ką reiškia užrašas "paraiška pildoma"?
Jau dvi dienos ji pildoma...o aš nežinau ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 09 09, 18:10)
suspaudžiam ctrl ir f5 ir atsinaujinus naršyklei foto matytis jau nauja.


Ruste ...ar kas blogai su musu pateikta nuotrauka konkursui ?
Atsakyti