Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip siųsti nuotrauką foto konkursui?

QUOTE(Anema @ 2011 02 08, 16:30)
noreciau pakeisti foto, nors sena dar nepatvirtinta

paskutinę dieną foto tvirtinamos iki 17h

o dėl foto koregavimo, keitimo, pavadinimo tvarkymo reikia parašyti man až.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 02 08, 19:15)
paskutinę dieną foto tvirtinamos iki 17h

o dėl foto koregavimo, keitimo, pavadinimo tvarkymo reikia parašyti man až.

nepatvrtino
Atsakyti
QUOTE(Anema @ 2011 02 09, 16:12)
nepatvrtino

aš jas ir tvirtinu.
foto netiko, o jei bū9tų tikusi ir pasiųsta iki 17h būtų patvirtinta.

siuntimo paraiškose laikas man matosi.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 02 09, 19:56)
aš jas ir tvirtinu.
foto netiko, o jei bū9tų tikusi ir pasiųsta iki 17h būtų patvirtinta.

siuntimo paraiškose laikas man matosi.

As siunciu,bet man vis netvirtinate,ar kas ne taip? wub.gif
Atsakyti
nerandu kaip sumazint foto verysad.gif iki reikiamo dydzio..
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2011 02 18, 10:45)
As siunciu,bet man vis netvirtinate,ar kas ne taip? wub.gif


per mažą foto atsiuntėte
QUOTE(areida @ 2011 02 18, 18:16)
nerandu kaip sumazint foto verysad.gif iki reikiamo dydzio..

apie sumažinimus parašyta čia

http://www.supermama...?...t&p=3270859
Atsakyti
Pasižiūrėjau, kad gražių konkursų buvo. O man jau galima dalyvauti ir balsuoti?
Papildyta:
Atsiprašau, jau radau, kur parašyta. Tik jau šitame dalyvauti nebegaliu verysad.gif tik balsuoti lieka.
Atsakyti
nesuprantu, kodel jau antra karta siunciu foto konkursui, o jos nebuna patalpintos, butu idomu suzinoti priezastis, kad jas istaisyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 19 kovo 2011 - 21:53
QUOTE(lilget @ 2011 03 19, 21:53)
nesuprantu, kodel jau antra karta siunciu foto konkursui, o jos nebuna patalpintos, butu idomu suzinoti priezastis, kad jas istaisyti  4u.gif

priežastys būna tokios:

1. neužpildėte iki galo paraiškos, neprisegėte foto, ir jos net man nesimato kaip nebaigtos pildyti.
2. užpildėte iki galo, bet nepasiuntėte tvirtinimui - foto matau, bet negaliu būti tikra, kad jūs dar kažko neplanuojate koreguoti, todėl netvirtinu.
3. foto neatitinka temos. tokias, jei būna pasiunčiamos patvirtinimui, iškeliu atgal į neužpildytas.

Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 03 20, 15:42)
priežastys būna tokios:

1. neužpildėte iki galo paraiškos, neprisegėte foto, ir jos net man nesimato kaip nebaigtos pildyti.
2. užpildėte iki galo, bet nepasiuntėte tvirtinimui - foto matau, bet negaliu būti tikra, kad jūs dar kažko neplanuojate koreguoti, todėl netvirtinu.
3. foto neatitinka temos. tokias, jei būna pasiunčiamos patvirtinimui, iškeliu atgal į neužpildytas.


Ir vel nera foto konkurse, gal galite tiksliai pasakyti kas neatitinka, nu kiek galima doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 05 31, 10:14)
Ir vel nera foto konkurse, gal galite tiksliai pasakyti kas neatitinka, nu kiek galima  doh.gif  verysad.gif

konkursas ipusejo ir jus prisiminete, kad foto nera?

reikia rasyti nuotrauku tvirtinimo metu man asmeniskai (galima ir temoje, visas konkursines stebiu), tada atsakysiu is karto.

dabar nei paziureti negaliu kokia ten jusu foto buvo ir pakomentuoti kas netiko.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 05 31, 10:45)
konkursas ipusejo ir jus prisiminete, kad foto nera?

reikia rasyti nuotrauku tvirtinimo metu man asmeniskai (galima ir temoje, visas konkursines stebiu), tada atsakysiu is karto.

dabar nei paziureti negaliu kokia ten jusu foto buvo ir pakomentuoti kas netiko.


negi Jusu nuomone dabar turiu tupeti visa laika konkurse ir stebeti ikele nuotrauka ar ne, populiarint balsavima kaip kitos daro irtt, nu as ne tokia schmoll.gif
Kita karta rasysiu Jums i az kai panoresiu dalyvauti konkurse mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 31 gegužės 2011 - 20:51